Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Czy abdykacja Franciszka po świętach ma torować drogę antychrystowi?

 

Komunista Bergolio zdaje się być Jan Chrzcicielem Antychrysta. Robił wiele by dokonać przemian kulturowych od popierania Sodomitów, przez kult matki Gai (taki ukłon w kierunku new age ONZ) , wzywał do porzucenia kapitalizmu, a teraz ustępuje tuż przed 21 stycznia….

 

Pisałem albo mówiłem, że ważniejszy od 21 grudnia będzie 21 stycznia, gdyż to w Simpsonach pokazali tę datę, a ta bajka dla dorosłych jest plena ich proroctw..

Teraz czytamy w express.co.uk, w nagłówku, że:

Bez wątpienia ” papież zrezygnuje po Bożym Narodzeniu, ponieważ Franciszek ślubował “ podążać za Benedyktem ”

Ma to nastąpić przed końcem roku według źródła bliskiego Watykanowi,.

 

Co ciekawe kadencja papieża zaczęła się 13 marca od godz 20:13 roku 2013 i trwała 7 lat…
Bliski współpracownik Watykanu Austen Ivereigh powiedział, że:

„Nie sądzę, by kiedykolwiek istniały jakiekolwiek wątpliwości, że papież zrezygnuje w 2020 roku.

„Od samego początku dał jasno do zrozumienia, że ​​uważa czyn papieża Benedykta (XVI) za proroczy akt wielkiej skromności i nie miałby absolutnie żadnego problemu z uczynieniem tego samego.

„Co ciekawe, w 2014 roku powiedział meksykańskiej telewizji, że wierzy, iż będzie miał krótki czas gdzieś  około pięciu lat.

 

Nawet jeśli informator z Watykanu puścił fake newsa, to i tak dobrze wiemy, że papież jest już w podeszłym wieku.

 

Watykan na początku tego miesiąca powiedział, że stosowanie szczepionek na koronawirusa jest „moralnie dopuszczalne”, nawet jeśli niektóre szczepionki są wytwarzane przy użyciu „linii komórkowych z abortowanych płodów w ich badaniach i procesie produkcyjnym”.

To pokazuje, że jest on właśnie Janem Chrzcicielem antychrysta, prostuj dla niego drogę, bez względu kim on będzie czy papieżem, czy politykiem czy też jakimś neo Dalajlamą.

 

Dodajmy do tego jeszcze proroctwo Malachiasza według, którego Bergolio jest ostatnim papieżem, a cała układanka zostaje ułożona.

 

Obecnie coraz więcej obserwatorów czasów ostatecznych przygląda się proroctwu Malachiasza.

Po raz pierwszy umieściłem je w roku 2013:

 

http://detektywprawdy.blogspot.com/2013/02/przepowiednia-malachiasza-benedykt-xvi.html

 

Wówczas jeszcze nie wiedziałem kto będzie papieżem po Benedykcie i jakie spustoszenie będzie siał w umysłach katolików.

 

Przepowiednia Malachiasza to lista 112 krótkich łacińskich zdań mających opisywać wszystkich papieży, a także niektórych antypapieży, począwszy od Celestyna II wybranego w 1143. Ostatnią osobą w przepowiedni Malachiasza jest “Piotr Rzymianin” którego pontyfikat zakończy się zniszczeniem Rzymu i Sądem Ostatecznym.

 

Ojcem Bergolio był  pochodzący z Włoch Pietro, czyli Piotr. Ponadto w ostatnim czasie kościół katolicki jest dobijany przez biblijną bestię czyli syjonizm zgodnie z Apokalipsą.

 

 

Malachiasz stwierdził, że po Benedykcie będzie tylko jeden papież, a za jego panowania nastąpi koniec świata. Aby p. Bergoglio o pseudonimie marketingu religijnego Franciszek mógł być ostatni.

Pełna prognoza Malachiasza jest następująca:

“W czasie najgorszego prześladowania Świętego Kościoła Rzymskiego, [na tronie] zasiądzie Piotr Rzymianin, który będzie paść [swe] owce podczas wielu cierpień, po czym miasto siedmiu wzgórz zostanie zniszczone i straszny Sędzia osądzi swój lud.”

 

 

 

Jeśli chodzi o proroctwo dotyczące 111. papieża, papieża Benedykta, proroctwo mówi o nim: „Gloria Olivae”, co oznacza „chwałę oliwki”. Czy papież Franciszek będzie ostatnim papieżem? Irlandzki widzący z XII wieku powiedział, że tak będzie. Czas pokaże

 

Wiele przepowiedni jest na interesująca. Na przykład ta o Urbanie VIII to Lilium et Rosa (lilia i róża). Pochodził z Florencji, a na ramionach Florencji postać fleur-de-lis.

 

 

Papież Jan Paweł II to De labore Solis, co oznacza „zaćmienie słońca”. Karol Wojtyła urodził się 18 maja 1920 r. podczas zaćmienia Słońca. Ten papież  zamiatający pedofilię pod dywan i całujący Koran.

 

 

Podczas zaćmienia słońca również urodził się Roman Polański, seksoholik, znawca okultyzmu żydowskiego pochodzenia reżyser.

Także urodzinom Mahometa towarzyszyło zaćmienie.

 

Ludzie złego są selekcjonowani nie przypadkiem.

 

Patrząc przez “proroctwa” illuminati” (jezuitów – oni założyli ten zakon) w filmach, antychrystem może być kolejny  papież. To jest moje przypuszczenie.

 

Nowy serial w reżyserii Paolo Sorrentino – “Młody Papież”

 

Kimkolwiek będzie antychryst diablo Bergolio wykonał kawał dobrej dla szatana roboty i przygotował świat na antychrysta.

 

________________

 

Jeśli chcesz mnie wesprzeć w tym co robię, podaję dane do przelewu:

Odbiorca: Piotr

W tytule: “bezinteresowna darowizna dla admina detektywprawdy.pl”

PKO. nr konta: 03102026290000910204005278

Dziękuję serdecznie 🙂

 

 

 

 

Updated: 28 grudnia 2020 — 14:12

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme