Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

23 grudnia spektakularny rozbłysk meteorytu nad Chinami.

To, co się dzieje na świecie, to znaki od Boga, by pobudzić ludzi do myślenia, a właściwie obudzić ich ze snu, z letargu, który ich omamia niczym środki odurzające.

 

Ludzie patrzą i nie widzą. Nie chcą przyjść do Boga, nie chcą wyjść z Babilonu, czyli kościołów łączących się z państwem i z korporacjami. Nie ma oddzielenia gdyż nie uznają Prawa Bożego.

 

Będą silne trzęsienia ziemi, a miejscami głód i zaraza; ukażą się straszne zjawiska i wielkie znaki na niebie.” Łk 21

 

https://www.youtube.com/watch?v=bv5xK-Uufiw&feature=emb_title

 

Była koniunkcja Jowisza z Saturnem, 23 grudnia meteoryt nie zdążył w całości spalić się w atmosferze, a jego część spadła na Ziemię.

https://wiadomosci.radiozet.pl/Swiat/Chiny.-Meteoryt-w-miescie-Yushu.-Nie-zdazyl-spalic-sie-w-atmosferze.-Uwolnil-ogromna-energie?fbclid=IwAR0uir1lXruO03KuZRwk5WofmtzyBzd1eTDMlM72RHX-qkp55jWRRujxg5g

 

 

Mało tego, dzisiaj tj 27.12.2020 było duże trzęsienie ziemi w Turcji:

 

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Turcja-trzesienie-ziemi-o-magnitudzie-6-4-na-wschodzie-kraju-8027324.html

 

To są czasy ostateczne. To jest koniec czasu łaski Bożej.

Ratujcie swoich bliskich, módlcie się o nich. Mówcie im o tym wszystkim co się dzieje i jeśli oni mają prawo spać, to wy spać względem nich prawa nie macie. To jest nasz obowiązek:

 

16 A gdy upłynęło siedem dni, Pan skierował do mnie to słowo: 17 «Synu człowieczy, ustanowiłem cię stróżem nad pokoleniami izraelskimi. Gdy usłyszysz słowo z ust moich, upomnisz ich w moim imieniu. 18 Jeśli powiem bezbożnemu: “Z pewnością umrzesz”, a ty go nie upomnisz, aby go odwieść od jego bezbożnej drogi i ocalić mu życie, to bezbożny ów umrze z powodu swego grzechu, natomiast Ja ciebie uczynię odpowiedzialnym za jego krew. 19 Ale jeślibyś upomniał bezbożnego, a on by nie odwrócił się od swej bezbożności i od swej bezbożnej drogi, to chociaż on umrze z powodu swojego grzechu, ty jednak ocalisz samego siebie. 20 Gdyby zaś sprawiedliwy odstąpił od swej prawości i dopuścił się grzechu, i gdybym zesłał na niego jakieś doświadczenie, to on umrze, bo go nie upomniałeś z powodu jego grzechu; sprawiedliwości, którą czynił, nie będzie mu się pamiętać, ciebie jednak uczynię odpowiedzialnym za jego krew. 21 Jeśli jednak upomnisz sprawiedliwego, by sprawiedliwy nie grzeszył, i jeśli nie popełni grzechu, to z pewnością pozostanie przy życiu, ponieważ przyjął upomnienie, ty zaś ocalisz samego siebie».

 

____________________

 

Jeśli chcesz mnie wesprzeć w tym co robię, podaję dane do przelewu:

Odbiorca: Piotr

W tytule: “bezinteresowna darowizna dla admina detektywprawdy.pl”

PKO. nr konta: 03102026290000910204005278

Dziękuję serdecznie 🙂

 

 

 

Updated: 27 grudnia 2020 — 18:53

1 Comment

Add a Comment
  1. Widziałam ten filmik i przedstawia się to niesamowicie! Na początku myslałam, że to jest za dnia! Skojarzyło mi się od razu z spadająca jutrzenką…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme