Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Teraz w USA niebawem w PL: nie masz szczepień, nie będziesz mógł pracować.

Wraz z podawaniem pierwszych dawek szczepionki COVID-19 firmy Pfizer w USA, rząd federalny daje pracodawcom w całym kraju zielone światło, aby wymagali szczepień dla większości pracowników.

 

 

Ogólnie rzecz biorąc, firmy mają prawo do nakazania pracownikom szczepienia przeciwko COVID-19, poinformowała w środę Komisja ds. Równych Szans Zatrudnienia (EEOC). Mówiąc dokładniej, pracodawcy są uprawnieni – i zobowiązani – do zapewnienia bezpiecznego miejsca pracy, w którym „jednostka nie może stanowić bezpośredniego zagrożenia dla zdrowia lub bezpieczeństwa osób w miejscu pracy”. Może to oznaczać, że firma wymaga szczepień swoich pracowników.

 

Ustawa o niepełnosprawności Amerykanów ogranicza pracodawcy możliwość wymagania od pracowników poddania się badaniom lekarskim. Jednak najnowsze wytyczne EEOC wyjaśniają, że zaszczepienie się nie stanowi badania lekarskiego. W rezultacie nakazanie pracownikom wykonania zastrzyku COVID-19 nie naruszyłoby ADA.

 

Według agencji nie wszyscy pracownicy muszą zostać zaszczepieni. Pracownicy z niepełnosprawnością lub „szczerze wyznawanymi” przekonaniami religijnymi, które uniemożliwiają im zaszczepienie, są zwolnieni zgodnie z EEOC, który jest odpowiedzialny za egzekwowanie przepisów przeciwko dyskryminacji w miejscu pracy.

 

To pokazuje raz jeszcze i dobitnie, że wierzący biblijnie ponowni modlić się za swoich pracodawców a także jeśli to możliwe informować o PLANDEMII. 

Nie wolno przeklinać swoich zwierzchników, gdyż są żywicielami i w czasach obecnych mogą być decydentami w kwestii szczepień…

 

 

 

 

Updated: 23 grudnia 2020 — 15:39

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: