Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

PKO i okultyzm. Cyberpunk 2077.

Czytelnik podesłał mi screen reklamy PKO. Bank Polski? 🙁

 

 

Rogi plus symbolika biblijna 2077…

Ale satanistyczna gra cyberpunk  również zawiera rok 2077…

 

Gra Cyberpunk 2077, Keanu Reeves i cel elit światowych.

 

Jaka jest symbolika liczby 77?

 

 

Jest to wg okultyzmu symbol grzeszników, którzy żyli przed nadejściem Chrystusa według Ojców Kościoła, ponieważ ta liczba jest iloczynem 7, czyli stworzenia, które ewoluowało przez 11, przestępstwo jakim jest grzech.

 

 

Dla św. Augustyna jest to ostatnia granica grzechu, ponieważ liczba ta jest iloczynem 11, liczby grzechu, przez 7, liczby doskonałości.

 

Jezus zapytany ile razy trzeba przebaczyć powiedział, że nie 7 a 77.

Musicie wiedzieć, że oni są bardzo biiblijni.

Ale co jest wspólne dla reklamy PKO i gry cyberpunk 2077?

Wspólny jest korporacjonizm i dlatego ja coraz częściej na YT posługuję się kodem tłumaczenia słowa faszyzm jako “rózgi” “związek”.

 

 

 

Takie reklamy nie są przypadkowe w tym małżeństwie.

Gra cyberpunk 2077 to gra ukazująca rolę korporacji w nadchodzącym Wielkim Ucisku Biblijnym:

 

W świecie Cyberpunku korporacje stanowią człon życia codziennego, wpływają one nie tylko na biznesy, ale również na politykę i życie każdego mieszkańca. Każda korporacja wpływa na świat Cyberpunku dlatego często rywalizują one ze sobą i toczą zaciekłe wojny. Każdy chce sprzedać jak najwięcej bądź wykonać jak największą liczbę usług. Większość z nich działa ponad prawem przez co ciężko jest im cokolwiek udowodnić.
Źródło: https://www.gry-online.pl/S024.asp?ID=2000&PART=55

https://www.gry-online.pl/S024.asp?ID=2000&PART=55

 

Musicie sobie uświadomić, co od jakiegoś czasu powtarzam, że filmy science fiction nie są fantastyką, a programem. Oni w ten sposób programują ludzi na to co zaplanowali i podobnie jest z grą cyberpunk2077

 

Korporacje (określane w grze również jako MegaCorps, megakorporacje) to wielkie, międzynarodowe firmy, które jakiś czas temu praktycznie całkowicie zdominowały świat Cyberpunka 2077. Podobnie jak we współczesnym świecie, mamy do czynienia ze światowymi strukturami, które działają dwadzieścia cztery godziny na dobę — kupując, sprzedając i zapewniając najróżniejsze usługi czy produkty. Problem pojawia się jednak w momencie, gdy przyjrzymy się temu, jak korporacje działają od środka; bezwzględna kultura biznesowa przestała bowiem być metaforą — szantaże, wymuszanie, przekupstwo, a nawet szpiegostwo (czy w niektórych przypadkach zabójstwa) są chlebem powszednim. Całą sytuacją można właściwe podsumować stwierdzeniem: małe korporacje działają ponad prawem, a wielkie korporacje to prawo samodzielnie ustanawiają.

Strukturą korporacje przypominają bardziej narody aniżeli zwykłe firmy. Na szczycie drabiny zawsze znajduje się dyrektor generalny (lub prezes) — choć równie dobrze osoby znajdujące się na ten pozycji mogłyby zostać nazwane monarchami. Utrzymują władzę tak długo, jak to możliwe, wykorzystują organizację w dużej mierze do swoich osobistych celów i dla własnych korzyści, wyzyskując przy okazji szarych pracowników. Pod nimi mamy ocean menadżerów, zarówno wysokiego, jak i średniego szczebla — wszyscy jednak, niczym jeden mąż, walczą zaciekle o awans. Mamy również wiceprezesów, nad którymi z kolei znajdują się wspomniani dyrektorzy generalni, operacyjni, finansowi i tym podobni.”

https://www.gram.pl/artykul/2020/08/06/cyberpunk-2077-cd-projekt-red-kompendium-wiedzy-wszystko-co-wiemy-o-grze.shtml?cp=4

 

W wielu filmach przejawia się taki scenariusz.

Nadchodzący system będzie systemem biblijnej bestii (“słusznych”) czyli ich korporacji, a państwowość albo już żadnej roli nie będzie odgrywała albo minimalną.

Przecież dobrze wiemy, że Polska została zarejestrowana na amerykańskiej Giełdzie Papierów Wartościowych jako firma…..

To jest ten kierunek.

To, czego się nie udało Mussoliniemu, uda się Antychrystowi, którego prawdopodobnie poznamy góra za rok.

 

Jeżeli 77 jest llorazem przebaczenia, to w świecie korporacji (Wielkim Ucisku) tego przebaczenia nie będzie i wiemy to także z Biblii.

 

w obronę swoich wybranych, którzy dniem i nocą wołają do Niego, i czy będzie zwlekał w ich sprawie? Powiadam wam, że prędko weźmie ich w obronę. Czy jednak Syn Człowieczy znajdzie wiarę na ziemi, gdy przyjdzie?» Łk 18

„A to wiedz, że w dniach ostatecznych nastaną trudne czasy: Ludzie bowiem będą samolubni, chciwi, chełpliwi, pyszni, bluźnierczy, rodzicom nieposłuszni, niewdzięczni, bezbożni, bez serca, nieprzejednani, przewrotni, niepowściągliwi, okrutni, nie miłujący tego, co dobre, zdradzieccy, zuchwali, nadęci, miłujący więcej rozkosze niż Boga, którzy przybierają pozór pobożności, podczas gdy życie ich jest zaprzeczeniem jej mocy; również tych się wystrzegaj.” 2 Tym 3,1-5 

 

 

Młodzież myśli, że to tylko gra, ale niebawem będzie musiała się zmierzyć z rzeczywistością, w której bierze udział na poziomie gry.

 

Subkultura punków była kulturą buntu. Jeśli dodamy do tego słowa “cyber” będzie oznaczało cybernetycznych buntowników.

W tej dystopijnej rzeczywistości  mieszkańcy wirtualnego miasteczka polegają  a jakże na robotyce.

Jeśli w ostatnich  dekadach mieliśmy modę na salony upiększania i modyfikacje ciała, to patrząc zarówno na tę grę jak i wiele filmów science fiction będziemy się przyglądać staraniom o nieśmiertelność dzięki cybernetycznym unowocześnieniem ludzkiego ciała a nawet klonowaniu, które w moim przekonaniu ma już miejsce.

Ludzie pozbawienie Ducha Bożego, będą usilnie chcieli być nieśmiertelni i zrobią jak narkomani wszystko aby tę nieśmiertelność mieć. Dla implantu zrobią wiele.

Oczywiście nadchodzący świat bez Boga spowoduje w neo faszyzmie takie zjawiska jak anarchia i wyraźne podziały klasowe.

 

To ludzie przez swą bierność oddali satanistom ten świat.

Takich reklam okultystycznych będzie więcej i więcej.

Dzisiaj również podesłano mi chyba reklamę Pepsi:

 

 

Ładna dziewczyna z tatuażem piramidy/trójkąta a jakże na ręce…

To wszystko jest mega programem czy może neo manifestem komunistyczno-faszystowskim.

Niech Bóg ma Was w swojej opiece. Stróńcie od wszystkiego co ma choćby pozory zła..

 

Piotr. DP

__________________

Jeśli chcesz mnie wesprzeć w tym co robię, podaję dane do przelewu:

Odbiorca: Piotr

W tytule: “bezinteresowna darowizna dla admina detektywprawdy.pl”

PKO. nr konta: 03102026290000910204005278

Dziękuję serdecznie 🙂

 

 

 

 

Updated: 21 grudnia 2020 — 19:33

3 komentarze

Add a Comment
  1. A ja właśnie zbieram się od jakiegoś czasu by zamknąć tam konto.

    1. problem w tym, że oni wszędzie kontrolują, ale tam istotnie jest drogo

  2. Hej dziekuje ci ze odtworzyłeś mi oczy jakiś czas temu zakupiłem tą grę bo chciałem zagrać sądziłem że jest fajna ale po tym jak zobaczyłem że w grze występują różne wszczepy ułatwiające rozgrywkę to zaciekawiło mnie to czy aby napewno ta gra nie ma nic wspólnego z tym co nadchodzi ponadto w grze występuje misja pod tytułem pasja że pewien npc czyli osoba wirtualna chce żeby główny protagonista czyli gracz ukrzyżował go na krzyżu wtedy zapaliła mi się czerwona lampka i były 3 opcje zrezygnować odejść bądz wybrać opcję żeby kto inny go przybił. A co sądzisz o grze Life is strange ponieważ w grze występuje masońskie znaki ktora też jakiś czas temu ogrywałem

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: