Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Norwegia – raj utracony. Rok więzienia za słowa krytyki nt transeksualistów we własnym domu.

Nigdy nie byłem w Norwegii, choć miałem kiedyś taki moment w życiu, że chciałem się tam przeprowadzić. Zgłębiałem wszelkie możliwe informacje  na temat tego kraju, którego nie tylko wysoka stopa życiowa przyciąga imigrantów, lecz również  piękne widoki chyba niespotykane w innym miejscu na ziemi.

Po obejrzeniu filmu z relacją o odebraniu rządowi norweskiemu polskiego dziecka (akcja Rutkowskiego) uświadomiłem sobie, iż nie jest to kraj dla mnie. Norwegowie zapłacili kolosalną cenę za dobrobyt – oddali swą wolność.

 

Myślę, że ten eksperyment społeczny jaki ma miejsce w Skandynawii był stworzony pod przyszły Wielki Ucisk biblijny, w którym wiodącą rolę wiedli będą Sodomici.

 

To, co przeczytacie będzie już stałym trendem ze swoim bezbożnym progresem.

 

Rząd Norwegii zakazał teraz swoim obywatelom wypowiadania się przeciwko osobom transpłciowym nawet w ich własnych domach. Reuters donosi, że norweski parlament przegłosował rozszerzenie swojej obecnej ustawy, przyjętej po raz pierwszy w 1981 r., O uwzględnienie zarówno prywatnych, jak i publicznych uwag określanych jako „mowa nienawiści” wobec osób transpłciowych.

Od 2016 roku osoby transpłciowe mogą legalnie zmienić płeć bez diagnozy medycznej. Jonathan Turley, profesor prawa na Uniwersytecie George’a Washingtona, mówi, że prawo do wolności słowa w Europie zostało cofnięte, gdy rządy zaczęły kryminalizować przemówienie, a teraz stały się nawet „podstawową wartością Partii Demokratycznej” w USA.

Norwescy Łamacze prawa przyłapani na prywatnych rozmowach na temat osób transpłciowych dostaną grzywnę lub rok więzienia. Inni, którzy wypowiadają się na forum publicznym, grożą nawet do trzech lat więzienia. Przeciwnicy rozszerzonego prawa argumentowali, że może ono uznawać wolność słowa za krytykę praw LGBT, powiedziała agencji Reuters Anine Kierulf, adiunkt prawa na Uniwersytecie w Oslo. Norwegia stała się kluczową placówką aktywizmu LGBT w Europie.

 

W czym ja upatruję takiego upadku kraju jakby nie było umownie nazywanego co do religii protestanckim?

Według mojej oceny za obecny stan rzeczy, za moralność zbiorową Norwegii i innych krajów skandynawskich odpowiada luteranizm. Dający ułudę nie tylko wiary przecież mającej być posłuszeństwem wobec Słowa Bożego, ale i oszukiwanie się w przekonaniu o odmienności wobec kościoła katolickiego.

Paradoksalnie to katolicy bardziej trzymają gardę wobec LGBT.

 

Diabeł działa na wielu frontach. Jest wszędzie. Jest w kościele katolickim, zielonoświątkowym, luterańskim i adwentystycznym. Tak tak, tym ostatnim również. Wszak część adwentystów to ekumeniści. Mało tego są ślepi na światowe wpływy Światowego Kongresu Syjonistycznego jakby tej organizacji i nacji na świecie nie było. Nie wiedzą kto ma w ręku banki, Hollywood, media, polityków..

 

Miękki protestantyzm, a właściwie mięczakowaty został stworzony by ugrzecznić wierzących, tak jakby na świecie nie było wojny duchowej.

Ja działam od niemal 10 lat. Teraz trochę osób się budzi, ale pytanie co dalej? Jaki świat pozostawimy dzieciom?

Czy już niebawem nie będzie czasami normą taki widok w polskich szkołach i przedszkolach?

 

 

 

Szanowni Czytelnicy. To jest wojna o prawdę, wojna o prawdę Słowa Bożego i wojna informacyjna.

Ja tutaj robię co mogę. Natomiast Wy powinniście również mocno pracować ostrzegając innych o tym, co się dzieje na świecie. Namolne przesyłanie linków swoim znajomym ma skutek przeciwny. Natomiast Waszą powierzchnią jest obszar tablicy z Facebooka. Jeśli teraz się wstydzisz umieszczać coś, co nie jest glamour, to co dopiero będzie kiedy będziesz postawiony/a pod ścianą wyboru: znak bestii albo brak możliwości kupowania żywności.

Bezbożny świat zalewa nas Facebooku głupimi informacjami. To my mamy być bierni w naszych sprawach, Bożych?

Jest takie świeckie powiedzenie: “wystarczy bierność ludzi dobrych by zwyciężyło zło”.

 

Krocz wraz ze mną przez niedole jako dobry żołnierz Chrystusa Jezusa. Nikt, kto służy w wojsku, nie wikła się w sprawy tego życia. Chce raczej podobać się temu, kto powołał go do wojska. Podobnie, kto staje do zawodów, nie zdobywa wieńca, jeżeli nie walczy prawidłowo. Rolnik, który ciężko pracuje, powinien pierwszy korzystać z plonów. Rozważ, co mówię, a Pan da ci właściwe zrozumienie wszystkiego.” 2 Tym

 

To ma właśnie miejsce. Zło zwycięża bo reszta się po prostu głupio gapi. Znak kilka sióstr w wierze, które nie tylko w necie działają, ale jeszcze roznoszą ulotki w swoich miastach z adresami witryn chrześcijańskich.

 

Jezus powiedział do swoich apostołów: Oto Ja was posyłam jak owce między wilki. Bądźcie więc roztropni jak węże, a nieskazitelni jak gołębie. Będziecie w nienawiści u wszystkich z powodu mego imienia. Lecz kto wytrwa do końca, ten będzie zbawiony.” por. Mt 10,16-23

 

Nie bądź śpiącymi królewnami.

 

_______________

 

Jeśli chcesz mnie wesprzeć w tym co robię, podaję dane do przelewu:

Odbiorca: Piotr

W tytule: “bezinteresowna darowizna dla admina detektywprawdy.pl”

PKO. nr konta: 03102026290000910204005278

Dziękuję serdecznie 🙂

 

Updated: 10 grudnia 2020 — 09:46

1 Comment

Add a Comment
  1. Rozwieszam po okolicy plakaty z linkami do kanałów biblijnych, w nie których miejscach nadal wiszą, ale zazwyczaj szybko znikają, pomimo, że inne plakaty są. Widocznie razi ich prawda. Pokój Wam bracia w Chrystusie 🙂

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: