Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Amerykański portal randkowy swą reklamą z szatanem zapowiada rok 2021 piekłem na ziemi.

 

Miałem przygotować się do tego tekstu osobiście, gdyż wiadomość o bezbożnej reklamie dotarła do mnie wczoraj, ale raptem dzisiaj czytelnik bloga napisał w tej kwestii komentarz, który ja uzupełnię.

Najpierw obejrzyjcie filmik:

 

 

 

SPOTKANIE W PIEKLE Z SZATANEM W REKLAMIE 20/20 (PIEKŁO JEST TUTAJ):
Właśnie pojawiła się nowa reklama aplikacji MATCH. Szatan spotyka się z dziewczyna o imieniu : ,,20 20”.
Zaczyna się w piekle od słów : 11 miesięcy temu . Oznacza to początek roku, 1/1/2020. 11 jest mistrzowska liczba, więc 11 to zarówno Bóg i Szatan, w zależności od tego któremu panu ty służysz .
Szatan siedzi na swoim tronie i gapi się w swój telefon i dostaje wiadomość w aplikacji Match. Następnie stoi pod łukowatym mostem (pod Firmamentem/Kopułą), i czeka na spotkanie . Ona mówi “Proszę, zadzwoń do mnie 20/20.” Następnie pyta szatana, skąd jest, gdzie odpowiada “Z piekła”, a ona mówi “Ja też”.
Piorun uderza w biegnącą wiewiórkę. Piorun jest przedstawieniem szatana (Łk 10:18 Odpowiedział, że widziałem, jak szatan spadał jak piorun z nieba).
Szatan i 20/20 są wtedy widziani, jak przechodzą przez most. Jest to o tyle istotne, że mówiłem w moich postach o CERN-ie, że używają Akceleratora Cząstek do otwarcia bramy/portalu do Piekła, aby mogli połączyć Piekło z Ziemią.
I właśnie dlatego Biblia mówi nam, że będziemy doświadczać Piekła na Ziemi, ponieważ dosłownie doświadczymy Piekła na Ziemi, kiedy ten most zostanie ukończony i rozpocznie się 7-letnie ucisk. A przez pokazanie ich pod mostem (Szatan i 20/20) Szatan nam mówi, że most ten zostanie ukończony do końca 20/20 roku.
Następnie widzimy Szatana i 20/20 cieszących się wzajemnym towarzystwem Są Razem na stadionie piłkarskim, na siłowni, w kinie a także 20/20 próbuje wciągnąć Szatana do kościoła. Są Sami , ponieważ dzięki nowym rozporządzeniom COVID19 tego typu miejsca zostały zamknięte i nikt nie moze tam przebywać lub nie ma prawa robić żadnej z tych rzeczy.
Następnie na końcu reklamy, Szatan i 20/20 siedzą na ławce gapiąc się na nowojorski most i Szatan mówi “Po prostu nie chcę, aby ten rok się skończył”, a 20/20 mówi “Kto by chciał?”. Kto chciałby, żeby ten rok się skończył? A co z ludźmi, którym odebrano prawa i normalność? Jestem całkiem pewna, że wszyscy ludzie chcą, żeby ten rok się skończył. Ale nawet jeśli tak się stanie, sprawy nie wrócą do tego, co uważaliśmy za “normalne”.
Wtedy nagle z nieba spada deszcz meteorytów, gotowy do zniszczenia. Potem całkowicie kończy się ogień piekielny, z napisami “Make 20/20 Your Year”, ale potem przechodzi do “Make 2021 Your Year”.
Więc w podsumowaniu tego, co mówi nam to ogłoszenie, jest to, że Piekło i Ziemia zostaną połączone mostem i zderzą się ze sobą. A most ma być ukończony do końca roku 20/20. To dlatego Szatan i 20/20 spotykają się pod mostem, a następnie są widziani jak chodzą po moście. I dlatego oboje mówią, że są z Piekła, bo Piekło zostanie zmostowane z Ziemią w roku 20/20.
A powodem, dla którego reklama zakończyła się na Uczynieniu 20/20/2021 twoim rokiem z ognia piekielnego po tym jak pokazano zniszczenie. Chodzi o to że 20/20 jest okresem oczekiwania przed nadejściem roku zniszczenia, który będzie w roku 2021.
W filmie Powrót do przyszłości wskazują 3 razy, że Szatan i zniszczenie przyjdzie na 1/2021.
Pierwszy raz jest, gdy Doktor wysyła Einsteina na jedną minutę w przyszłość, aby udokumentować swój eksperyment z wehikułem czasu. Kiedy Doktor otwiera drzwi do wehikułu czasu po tym, jak Einstein przeszedł przez swój skok czasowy, pokazuje swój zegar do Einsteina i pokazując Marty’emu, że jego zegar jest minutę za Einsteinem. Zegar Doktora odczytuje 1:20, a Einsteina 1:21. Oznacza to, że 1/2020 będzie okresem przygotowania i oczekiwania na zniszczenie pierwszego systemu bestii i ustąpienie miejsca drugiemu systemowi bestii (ucisku i panowaniu szatana), który rozpocznie się w 1/2021. Znowu dlatego reklama kończy się wraz z uczynieniem 2020 roku twoim rokiem, a następnie przechodzi do 2021 roku, ponieważ 2021 będzie jego rokiem.
Drugi raz, gdy film podaje liczbę/datę 1/21, Doktor mówi, że do zasilania Deloreana/Maszyny czasu potrzeba 1,21 Gigawata. Doktor mówi nawet Marty’emu, że jedyną rzeczą, która wygeneruje taką moc w jego linii czasu jest ŚWIATŁO (Łk 10:18). Również Stephen Hawking odniósł się nawet do Akceleratora/Collidera CERN-u jako do MASZYNY CZASOWEJ https://www.businessinsider.com/electron-ion-collider…. A Doktor zbudował maszynę czasu. Widzisz więc, że Śruba Błyskawicy aka Szatan będzie zaprzęgnięty do generowania mocy potrzebnej do budowy wehikułu czasu, a zniszczenie spadnie na 1/2021 stąd 1,21 Gigawata.
Po raz trzeci film podaje liczbę/datę 1/21, kiedy Doktor zmienia obwody czasowe na przyszłą datę 21 października 2015 roku. Październik to 10, ponieważ jest to 10. miesiąc, więc stawiamy 10 przed 21. i otrzymujemy 10/21 lub 1/21.
P.S. Było ogłoszenie dla DOOM ETERNAL, które pojawiło się na kanale Xbox’a https://whatoplay.com/xbox-one/rising-hell pod tytułem jest napisane: HELL IS RISING. Ponieważ za pomocą CERN’u dosłownie powstanie piekło na ziemi.Bądźcie przygotowani i pokutujcie przed Bogiem, bo czas już prawie nadszedł. 2021 jest dosłownie za niecały miesiąc, SĄD jest na nas!
Koniec
Co do prognozy w filmie “Powrót do przyszłości” jestem zdystansowany, ale z resztą się zgadzam.
Osobiście od miesiąca uważam, że 21 stycznia , dzień zaprzysiężenia Bidena – nawet gdyby był to Trump niewiele zmienia – będzie prawdopodobnie rozpoczęciem Wielkiego Ucisku biblijnego.
Skoro nie kryją się już teraz z satanizmem w największym chyba portalu randkowym, to nie będą się kryć ze swoim  sukcesem w przyszłym roku na poziomie władzy i polityki.
Ja tym wszystkim zajmuje się prawie 10 lat i ostrzegałem wiele razy o Wielkim Ucisku, a teraz nadchodząca ciemność staje się faktem.
Kilka dni temu oglądałem kawałek filmu z Keanem Reevesem do momentu aż pokazano w świetle pozytywnym transa.
Nie szukałem nic o Keanie R. Ale na drugi dzień ni stąd ni zowąd ktoś podesłał mi to oto foto:
Oni wszyscy mają tego za pana tę istotę z reklamy portalu randkowego.
To samo tyczy się władz wszelkich dużych korporacji.
Nadchodzi koniec sporów o teologię, religię. Niebawem się okaże kto po jakiej stronie stoi.
Jeśli będzie pochwycenie ludu Bożego to będzie także test na prawdziwą wiarę w Jezusa. Jeśli nie, to każdy będzie musiał stanąć po jednej ze stron. Nie ma trzeciej drogi.
Niestety chrześcijaństwo nawet do tej pory, do czasu prologu Wielkiego Ucisku jakim jest plandemia walczy z chrześcijanami a nie z Szatanem. Nie poszerza Królestwa Boga.
Nie tylko YT będzie zamykał kanały, strony antysatanistyczne. Nie tylko Facebook. Ja już bodajże w październiku ostrzegałem, że schodzę do podziemia. YT jeden kanał mi usunął a drugi zbanował do środy.
Być może przejdę na Discord, ale z czasem i blog wyłączą. Oni mają na 7 lat pełnię władzy na ziemi. Kiedy się zacznie owe 7 lat? Jak wspomniałem zapewne od 21.01.2020.
Niektórzy uważają, że od 21.12.2020….
To nie jest istotne. Istotne jest to, że poczuli wiatr w żaglach i ostentacyjnie palą symbole wiary:
Kiedy mówiłem, że spalenie katedry w Notre Damme było symboliczną zapowiedzią wypełnienia proroctwa biblijnego niektórzy byli sceptyczni.
Podpalanych kościołów od tego roku jest więcej. To jest ewidentnie duch Antychrysta.
“A dziesięć rogów, które widziałeś na dzikim zwierzęciu, to ci, którzy znienawidzą nierządnicę, i uczynią ją spustoszoną i nagą, a jej ciało zjedzą, i ją spalą w ogniu. (17) Bóg bowiem wlał do ich serc, aby uczynili Jego zamysł, i uczynili to jednomyślnie, by oddali swoje królowanie dzikiemu zwierzęciu, aż dokonają się Słowa Boże. (18) A kobieta, którą widziałeś, jest wielkim miastem, mającym władzę królewską nad królami ziemi.” Ap 17
Bestia, czyli “słuszni” obejmują teraz władzę paląc Nierządnicę czyli Watykan.
Notabene, kończę z retoryką o Zet z kropką gdyż albo nadal to będę robił i skasują mi wszystko, albo hasłami. Przez film o weselu słusznych na 7 tysięcy mam bana. Nie warto. Kto miał wiedzieć ten wie. Nie będę ryzykował a i tak nikt poza jeszcze może wolna-polska.pl i z dwoma stronami może,   nie mówi o potędze słusznych. Żaden pastor. Znikoma ilość księży o tym mówi, a to oni , “słuszni” czekają na swojego mesjasza z piekła rodem.
Wiele razy też mówiłem, że każdy dzień będzie nas zaskakiwał i obfitował w szokujące informacje, o których 95% społeczeństwa nie ma zielonego pojęcia łącznie z antykowidianami, którzy do Boga przyjść nie chcą. Nie chcą porzucić tego wspaniałego dla nich świata, nie chcą porzucić gniewu, złego języka, przeklinania, cudzołóstwa, wszelkich izmów, upijania, złorzeczenia itp.
Ludzie sami sobie będą sędziami.
To już jest koniec świata jaki znaliśmy. Nadchodzi Gniew Boży.
To nie jest  tekst na postrach, sami będziecie doświadczać złych informacji, a wszelkich hejterów obłudników nakłaniam do zaprzestania czytania mego bloga czy oglądania kanału. Bądźcie konsekwentni.
Jeśli chodzi o wierzących Jezusowi.
My wiemy, że Jedynym wyzwolicielem z tego ziemskiego więzienia jest tylko Jezus Chrystus.
Czuwajcie więc, modląc się cały czas, abyście mogli ujść przed tym wszystkim, co nastanie, i stanąć przed Synem Człowieczym” Łk 21.
Tak, jesteśmy w ziemskim więzieniu i potrzebujemy wyzwoliciela zarówno od wyciągnięcia nas z więzienia szatana ale i od sideł grzechu.
Czytajcie CODZIENNIE SŁOWO BOŻE,  codziennie się módlcie. Ale NIGDY nie zapominajcie o innych, słabszych.
W czasie plandemii nie tylko ludzie ubożeją, są wykluczeni, ale tracą zdrowie psychiczne.
Dzieci, rodzice w szpitalach, zamknięcia, straszenie statystykami grozy (wskaznik umierających na kowid) takich portali bestii jak onet.pl czy wp.pl powoduje frustracje i niepewność.
Coraz więcej osób myśli o samobójstwach. My musimy być przygotowani na wielu płaszczyznach. Pamiętajcie o swoich starszych rodzicach, dziadkach i przede wszystkim braciach i siostrach w wierze. Dlaczego? Dlatego, że są bardziej narażeni na ataki niż inni.

Portal Daily Mail poinformował, że

8,5 miliona ludzi zostało właśnie zablokowanych na tygodnie  w sześciu regionach Zatoki San Francisco.

 

Ludzie nie są przyzwyczajeni do zamknięcia, do domowego więzienia. Przy tej okazji warto uderzać w system szatana informując innych o czasach ostatecznych. Musicie nim pokazywać że to świat bezbożnych ludzi do tego doprowadza i że cały ratunek jest w Jezusie.

 

 

Są inne dni ciemności aniżeli katolickie 3 dni ciemności …
Księga Jeremiasza 13,15-17 (NPD)
Słuchajcie uważnie i z wielką pokorą,
gdyż taki mam dla was przekaz od PANA.
Oddajcie chwałę PANU – waszemu Bogu – nim będzie za późno;
zanim ciemność zapadnie i niczym ślepi potykać się będziecie
błąkając się po świątyniach swoich mrocznych bożków(*1).
Światłości będziecie z tęsknotą wyczekiwać,
lecz będzie tylko ciemność i mrok wiecznej Śmierci.
A jeśli nie usłuchacie mojego wezwania
zapłaczę skrycie z powodu waszej pychy.
I będę się zalewać łez potokami,
gdy lud PANA zostanie porwany w niewolę.

 

 

Chwała Jezusowi.
________________________

Jeśli chcesz mnie wesprzeć w tym co robię, podaję dane do przelewu:

Odbiorca: Piotr

W tytule: “bezinteresowna darowizna dla admina detektywprawdy.pl”

 

PKO. nr konta: 03102026290000910204005278

 

Dziękuję serdecznie

Zaktualizowane: 6 grudnia 2020 - 10:58

6 komentarze

Dodaj komentarz
  1. Bracie, jeśli będziesz chrzcić w Polsce pólnocnej to ja się piszę. Pozdrowienia dla dwunastu plemion w rozproszeniu 🙂

  2. Mnie też nachodzi dzień w dzień myśl o chrzcie. Bezdyskusyjnie przypieczętowałbym swą wiarę w Chrystusa.
    Pozdrawiam was, Radek z Kołobrzegu .

  3. Ja jestem z okolic Chojnic. Dla mnie może być Bałtyk 🙂

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish