Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Wprowadzenia globalnych kodów zdrowotnych, chce przywódca komunistycznych Chin Xi Jinping apelując do rządów całego świata.

 

To, co za chwile przeczytacie jest dowodem na istniejący od dawien dawna globalizm i ukryty rząd światowy.

 

Tak naprawdę nie ma znaczenia od kogo wychodzi taka propozycja prototypu znaku bestii jakim ma być globalny kod zdrowotny.

Jak czytamy na portalu interia.pl..

“Chiny wzywają do stworzenia globalnego systemu certyfikatów zdrowotnych w formie uznawanych na całym świecie kodów QR, by ułatwić podróże międzynarodowe w czasie pandemii Covid-19” – oświadczył przywódca ChRL Xi Jinping na szczycie grupy G20.

Kody QR miałyby weryfikować stan zdrowia pasażerów w oparciu o wyniki badań pod kątem koronawirusa. Obrońcy praw człowieka ostrzegają jednak, że kody mogłyby zostać również wykorzystane do “szerszego nadzoru politycznego i wykluczenia”.

 

źródło:

 

https://www.rmf24.pl/raporty/raport-koronawirus-z-chin/najnowsze-fakty/news-koronawirus-chiny-chca-wprowadzenia-globalnego-kodu-zdrowotn,nId,4872506

 

 

 

Jak to można odczytać na język prawdy?

“Kody QR miałyby weryfikować stan zdrowia pasażerów w oparciu o wyniki badań pod kątem grypy”.

 

“Obrońcy praw człowieka ostrzegają jednak, że kody mogłyby zostać również wykorzystane do “szerszego nadzoru politycznego i wykluczenia” pod pretekstem badań na grypę.

 

 

 

Na mainstremowym czyli na “słusznych” portalu naukowym Focus, dowiadujemy sie, że grypa w roku 2020 całkowicie zniknęła.

 

https://www.focus.pl/artykul/czy-covid-19-zabil-grype-liczba-zachorowan-na-swiecie-zmalala-o-98

 

 

Globalna liczba zachorowań na grypę w 2020 roku spadła o 98 procent

Czy nie wygląda to na perfidną zamianę z grypy na twór lub raczej potwór w celach marketingu globalnego o nazwie covid 19?

Tak, covid-19 lub koronawirus to produkt marketingowy. Koronawirusy znane są w najstarszych podręcznikach wirusologii.

 

Na jakie potrzeby? Na potrzeby bezbożnego totalitaryzmu światowego. Systemu bez Jezusa.

 

Nie masz kodu zielonego w aplikacji smartphona, notabene kupionego za własne pieniądze na którym musisz mieć aplikację NWO?  Nie masz możliwości podróżowania.

 

Posiadacze kodu zielonego mogą swobodnie podróżować, a kod pomarańczowy lub czerwony oznacza konieczność izolacji….

 

Czyli nie zaakceptujesz , nie autoryzujesz kłamstwa, nie będziesz mógł podróżować.

Mało tego chińska aplikacja ma przyznawać mieszkańcom punkty na podstawie historii chorób, badań zdrowotnych, nawyków i stylu życia.

Dbajcie o swoje zdrowie. Naprawiajcie system odpornościowy..

Oni tylko czekają na chwile nieuwagi..

Ja mówię ludziom od wiosny żeby się wzięli za siebie. Nie wiem jak sobie wzięli do serca, ale w tych czasach jak nigdy trzeba dbać o zdrowie, gdyż po pierwsze istnieje ryzyko złapania grypy, którą wykorzystają by Cię uwięzić w szpitalu, gdzie będziesz oglądał facetów w skafandrach kosmicznych.

 

 

 

Po drugie, należy obniżyć im statystyki rezygnując z testów, bo jak jesteś zdrowy to nie potrzebujesz testu i w końcu po trzecie jak pokazuje trend w Chinach będą przyznawać punkty za styl życia. Czyli jak zjesz 10 razy w miesiącu czekoladę lub jakieś wafelki z cukrem, to już masz punkt ujemny. Jeśli wypijesz z kolegami w weekend już dostajesz punkty ujemne…

To jest ich pokój new age. To jest ta wolność wyboru.

Wolność wyboru to sztuczna inteligencja kontrolująca Cię niczym sygnalizacja świetlna . Nie ruszałeś się od tygodnia, nie ćwiczyłeś. I już lecą punkty ujemne. Jesteś wrogiem społeczeństwa.

 

W tweecie dyrektor wykonawczy Human Rights Watch,, Kenneth Roth wyraził ostrożność wobec propozycji komunistycznego dyktaora Xi.

 

„POCZĄTKOWE SKUPIENIE SIĘ NA ZDROWIU MOŻE ŁATWO PRZEKSZTAŁCIĆ SIĘ W KONIA TROJAŃSKIEGO DO SZERSZEGO MONITOROWANIA POLITYCZNEGO I WYKLUCZENIA” – POWIEDZIAŁ.

 

 

Wykluczenie. Będzie gorszy sort ludzi.

 

 

Z kolei Boris Johnsosn planuje (przynetę) przepustke wolności od masek dla tych, którzy się zaszczepią.

 

” Osoby, które poddają się regularnym szczepieniom i testom i są wolne od wirusów, powinny móc znowu prowadzić normalne życie – i mieć możliwość robienia zakupów bez maski.”

Przepustka Corona Freedom Pass ma na celu pomóc narodowi i ludziom wrócić do normalnego życia bez ograniczeń. Przepustka powinna być dostępna, gdy program szczepień w Wielkiej Brytanii rozpocznie się na dużą skalę na początku Nowego Roku.

Oczekuje się, że na wyspie szczepionka opracowana wspólnie przez amerykańską międzynarodową firmę farmaceutyczną Pfizer i niemieckie laboratorium biotechnologiczne Biontech zostanie zatwierdzona do końca tego tygodnia. ”

 

 

 

Warto tez przy okazji dodać, że Chiny zbudowały przez ostatnie dekady siec nadzoru niczym w obozie koncentracyjnym z setkami milionów kamer śledzących ludzi.
Tam już nie ma w ogolę wolności słowa gdyż monopol na prawdę ma jednopartyjne państwo….

 

To wszystko musi się stać , ponieważ ludzie odrzucili Boga i teraz będą musieli się znaleźć w rzeczywistości, którą tworzyli i współtworzyli. Brak kompasu jakim jest słowo Boga, biblia powoduje bardzo złe wybory. Na poziomie politycznym i spolecznym i jednostkowym…

 

Na rządy prawa jest już za późno. Ziemia została oddana szatanowi i jego ludziom: komunistom, masonom, “słusznym” i new ageowcom.

 

Świat czeka  dekada terroru, inwigilacji, komunizmu.

Dlaczego dekada? Dlatego, że nie wiem, kiedy rozpocznie się Wielki ucisk. Obstawiam, że za rok, ale mogę się mylić.

 

Trzymajcie się Boga i bądźcie posłuszni Jego Słowu. tylko w nim mamy nadzieję.

Na marginesie, te informacje nie są przyjemne, ale kiedy świat się dowie, że jest w niewoli będzie rozpacz i panika. My już jesteśmy do tego przygotowani i możemy pocieszać się nadejściem JEDYNEGO Wyzwoliciela jakim jest Jezus.

 

Wszystkiego Dobrego.

________________________________

 

Jeśli chcesz mnie wesprzeć w tym co robię, podaję dane do przelewu:

Odbiorca: Piotr

W tytule: “bezinteresowna darowizna dla admina detektywprawdy.pl”

 

PKO. nr konta: 03102026290000910204005278

 

Dziękuję serdecznie

 

 

 

1 Comment

Add a Comment
  1. Dobrze być świadomym. Dziś kazdy tylko mowi ze woli nie myśleć i takie mamy społeczeństwo większość ludzi poprostu kurczę nie mysli

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: