Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Kościół w Islandii uruchamia szkółkę niedzielną, która reklamuje Jezusa z biustem w sukience.

 

Mowa ludzi żyjących bez Boga nie ejst tak tak nie nie. Oni wszystko relatywizują i intelektualizują. Jak słucham pope Francesco na ten przykład to tak jakbym słuchał węża.
Petur Georg Markan, przedstawiciel mediów Kościoła Luterańsko ewangelickiego bronił reklamy przedstawiającej Jezusa w sukience i piersiami mówiąc, że: wspiera ona różnorodność i sugerując, że przedstawianie Jezusa na różne sposoby jest pozytywne.

 

Moc w różnorodności……

 

„W tym ogłoszeniu widzimy Jezusa, który ma piersi i brodę. Staramy się objąć społeczeństwo takim, jakim jest. Mamy wielu ludzi i musimy nauczyć się mówić o Jezusie jako o „wszelkim rodzaju” w tym kontekście ”- nalegał. „Zwłaszcza, że ​​naprawdę ważne jest, aby każdy widział siebie w Jezusie i abyśmy nie ulegali zbytniej stagnacji. To podstawowa wiadomość. Więc to jest w porządku. Dobrze, że Jezus ma brodę i piersi – dodał.

 

Jezus jako Conchita….

 

Ckliwy safanduła…

To, co powiedzieli, ten niewierzący człowiek z kościoła luteran ewangelicznych to personalny Jezus. Czyli słuchasz Metalliki i widzisz tam Jezusa. Oglądasz 9,5 tygodnia z Sharon Stone  czy czytasz 50 twarzy Greya? Tam właśnie widzisz Jezusa.
Idziesz do pubu upić się? tam widzisz Jezusa?
Ale im chodzi o coś więcej. Celem są dzieci, a przystankiem pośrednim jest transseksualizm i wolność od przypisanej płci.
Jezus umarł i zmartwychwstał aby zbawić grzeszników, a nie by utwierdzić ich w grzechu.

Ci kościelni oszuści już nawet się nie kryją ze swą wiarą.

Gdyby tak przeprowadzić selekcje wśród protestantów, to okazałoby się, że jest ich 20%.

To, co się dzieje to potężna walka o dusze i w większości ludzi to nie interesuje co się dzieje na świecie na prawdę. Wolą ufać mediom biblijnej bestii, czyli Edomitom i Chazarom.

Jezus poszedł na krzyż, aby geje i lesbijki się mogli nawrócić, ale nie poszedł na krzyż, aby utwierdzać grzeszników w ich grzechu.
Ofiara baranka w religii Mojżeszowej była okupem za grzech, a nie biletem wstępu do nieba.

 

Popatrzcie, tam są pastorzy, ludzie znający biblię, ale nie znający Jezusa. Uczą innych a inni im ufają. Ta zasada zwodzenia ma miejsce w większości kościołów para chrześcijańskich. Czy to będzie katolicyzm , czy baptyści czy zielonoświątkowcy czy inne kościoły. Wiedza biblijna nie jest dowodem na zdrową naukę.

Tutaj mamy do czynienia ze zgniłymi owocami. To wilki w owczych skórach.

 

 

 

Pewnie nie pamiętacie, ale pseudprotestanckie zrzeszenie
Szwajcarskich Kościołów Protestanckich, stowarzyszenie reformowane zrzeszające 26 kościołów członkowskich i prawie 1000 kongregacji, głosowało podczas ogólnokrajowego zgromadzenia w tym roku 2019 , aby dopuścić małżeństwa osób tej samej płci. Taka Federacja jest odpowiednikiem polskiego Aliansu Ewangelicznego.

Jednak problem sięga głębiej,. Jesteśmy rozpracowywani bardziej niż się nam wydaje. Część z tych pastorów , którzy w PL są przeciw legalizacji i przeciw planowanej demonii ma takie postawy, które zaklasyfikowałbym jako zachowawcze.

To podczas wielkiego ucisku lub już za rok dwa (tak czy owak niedługo)okaże się kto po jakiej stronie stoi. Na razie wychodzą te oczywiste kwiatki…

Generalnie protestantyzmu nie ma. Ale protest przecież nie powinie  się ograniczać do sprzeciwu wobec Watykanu, ale sprzeciwu do biblijnej bestii, a na tym polu się dzieje wiele. To tutaj jest porażka.

Z 80-90% zborów jest prosyjonistyczna. Wielki szacunek do mojego oponenta Pawła Chojeckiego. Ten się przynajmniej nie kryje i w swoich programach wystawia flagę Izraela.

 

Jesteśmy rozgrywani przez podziały. Polska to już historia. Jedyne co nam pozostało to walczyć o tych niezbawionych. Zresztą sami patrioci kupują w marketach zamiast od rolników, z bazar, czy jarmarków internetowych.

Sodomia jest religią kananejską, a boginią kananejską była bogini Astarte…

Czy nie dziwi was, że Robert Biedroń jest zarówno homoseksualistą jak i słusznym?

W linku jest foto Biedronia w jarmułce:

 

http://namonciaku.pl/3miasto/1,113052,13031860,Robert_Biedron_swietowal_w_jarmulce_z_okazji_Chanuka_.html

 

To jest ich religia.

Jest Słusznym a zarazem czci boginie Astarte?
To ta sama religia, to religia kananejska.

 

 

Jak ma być dobrze jak ludzkość przejmuje religię Sodomy?

Jak nie legalizację homo to kult Krolowej Niebios, astarte, Isis, Izydy itd..

 

______________

 

Jeśli chcesz mnie wesprzeć:

 

Odbiorca: Piotr

 

w tytule: “bezinteresowna darowizna dla admina detektywprawdy.pl”

 

 

PKO

 

nr konta: 03102026290000910204005278

 

 

Dziękuję serdecznie.

Wszystkiego dobrego.

 

 

 

Updated: 21 września 2020 — 20:43

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: