Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Ustawa bezkarność+ przejdzie w tym tygodniu? Teraz tylko czekać na nadużycia.

Bardzo ciekawym jest fakt użycia prawa celem jego zniesienia.

Niektórzy nazywają to licencją na bezkarność. Władza egzekwuje od obywateli prawa, po to, aby zapewnić sobie monopol na bezkarność w celu osiągnięcia konkretnych postaw społecznych zgodnych z komunistycznymi trendami WHO i Międzynarodowego Banku Światowego.

 

Działacze Konfederacji apelują do członków KC PIS i nie wiadomo co z tego wyjdzie.

 

„Może to doprowadzić na przykład do… wyrzucenia kogoś z autobusu w powodu kaszlu, który może być objawem alergii” – ostrzegają przedstawiciele bielskiego Klubu Konfederacji. Chodzi o zmiany w ustawie, które pozwolą przekraczać uprawnienia służbowe pod przykrywką walki z koronawirusem”

 

https://www.bielsko.info/wiadomosci/24726-bielska-konfederacja-ostrzega-przed-tzw-ustawa-bezkarnosc-plus-bielsko-biala

 

 

Póki co przysłano mi ciekawe foto:

 

 

Nie wiem, wydaję mi się, że musi być źle, ponieważ 90% społeczeństwa śpi..

Musi chyba się polać krew na ulicy w wyniku ustawy bezkarność + , musi dojść do zamknięcia, aby jakaś tam  część się przebudziła z niedźwiedziego letargu.

 

Tymczasem nowy minister Korporacji Farmaceutycznych ASndzrej Niedzielski oświadczył, że nie przewiduje drugiego lockdownu:

 

“Nie przewiduję możliwości drugiego lockdownu. Nie wyobrażam sobie scenariusza, w którym mielibyśmy do czynienia z ponownym zamknięciem całego kraju. Mogą oczywiście znaleźć się regiony, które będą – jak obecnie – mieć większe obostrzenia, ale zdecydowanie lockdown w skali kraju nie będzie miał miejsca” – mówi w wywiadzie dla PAP nowy minister zdrowia Adam Niedzielski.

https://fakty.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/polska/news-adam-niedzielski-drugiego-lockdownu-nie-bedzie,nId,4708950

 

Czy mu wierzycie?

Przyznam osobiście, że ja mu nie wierzę. Minister Szumowski mówił jednego dnia, że maseczki szkodzą, aby kilka dni później nakazać Polakom pod groźbą kar noszenie maseczek, które zabierają tlen.

 

Nie tak dawno pewna osoba z mojej rodziny mająca 70lat wyszła z marketu w maseczce i upadła na parkingu. Pogotowie, złamana ręka, operacja…

Ile jest takich sytuacji albo gorszych?

 

Oby minister dotrzymał słowa, ale to jeszcze nie załatwia problemu gdyż jest coś bardziej groźnego niż lockdown: szczepionki….

 

 

Updated: 14 września 2020 — 19:24

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: