Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

George Soros czas Covid-19 nazywa kryzysem swego życia.

 

George Soros znany z wspierania antify, wszelkich ruchów lewicowych, czyli komunistycznych, znany z projektu wymieszania Europy z muzułmanami, projektu pod kryptonimem “imigranci” nazwał próbę koronawirusa „kryzysem swego życia” i wyraził swoje radykalne poglądy na zmiany i postępy po pandemii.

 

„Jeszcze przed uderzeniem pandemii zdałem sobie sprawę, że znajdujemy się w rewolucyjnym momencie, w którym to, co byłoby niemożliwe w normalnych czasach, stało się nie tylko możliwe, ale prawdopodobnie absolutnie konieczne”,

dodając:

„A potem pojawił się COVID-19, który totalnie zakłócił życie ludzi co i wymagało zupełnie innego zachowania. Jest to bezprecedensowe wydarzenie, które prawdopodobnie nigdy nie miało miejsca w tej kombinacji. I naprawdę zagraża przetrwaniu naszej cywilizacji.

 

Soros jest podekscytowany ponieważ widzi w plandemii możliwość zniszczenia resztek kapitalizmu i szansę na światowy komunizm.

To on właśnie w 2017 roku przelał wiele pieniędzy aby powstrzymać prawicową Le Pene i wesprzeć Macrona.

Logo jednego ze stowarzyszeń agitacyjnych Sorosa, zatytułowanego Move On , tłumaczy się na francuski jako En marche!  Co brzmi niczym hasło Bolszewików   “Na przód”.

 

MoveOn był współzałożycielem Avaaz , amerykańskiej grupy aktywistów non-profit o międzynarodowym zasięgu, za czym również stoi Soros.

Kiedyś pokazywałem wam apel ze strony Avaaz o światowy pokój… i poparcie działań who.

Moveon.org był częścią ruchu przeciwko Trumpowi.

My myślimy, że teraz jest najgorzej. Ale gorzej dopiero może być.

Teraz wychodzą brudy związane z pis, z Ziobra i spółką komandytową Szumowskiego z Mazur, ale w polityce na takich stanowiskach każdy jest umoczony. Trump jest w tym wszystkim taką samą ostoja resztek normalności jak Duda czy PIS. Nie wiem czy będą mnie rozumieć  ludzie zindoktrynowani politycznie.

Ja nie popieram ani pis ani Trumpa, ale chce jedynie wykazać, że istnieje o wiele gorsze zło.
Jeśli Trump przegra wejdzie światowy komunizm. Będą rządzili ludzie z LGBT.

Przypomnijcie sobie przebierańców z drag Queen.

 

Za pisu jest to nie do przyjęcia. Teraz pomyślcie co będzie, jak wygra Trzaskowski z jego kolegą Rabiejem i jego …mężem…
Myślicie, że zło jest na full? to mylicie się strasznie.

 

 

Co mógł mieć na myśli Jurek Sros. mówiąc, że
że znajdujemy się w rewolucyjnym momencie, w którym to, co byłoby niemożliwe w normalnych czasach, stało się nie tylko możliwe, ale prawdopodobnie absolutnie konieczne?

 

Te wszystkie ograniczenia wolności i grabież narodów oczywiście, ale nie tylko.

Jurek Soros powiedział także, że :
Europa stoi w obliczu wielu egzystencjalnych niebezpieczeństw” i że „jest szczególnie zaniepokojony przetrwaniem UE, ponieważ jest to unia niepełna”. Według miliardera chazarskiego pochodzenia a urodzonego na Węgrzech Unia Europejska „była w trakcie tworzenia”, ale proces ten „nigdy nie został zakończony”.

UE jest jego dzieckiem.

 

Czy widzicie jak to koresponduje do mojego materiału o IV rzeszy?
Czy wiecie, że Jurek Soros nazywany jest podobnie jak Bil Wrota filantropem?
Jezus Chrystus powiedział: niech twoja prawa ręka nie wie co robi lewa… Oni to wszystko robią na pokaz aby się oczyścić i ze zła.

Jerzy S, globalista, opowiedział się po stronie UE podczas wywiadu. „Kiedy Niemcy przystąpiły do ​​UE, zobowiązały się do przestrzegania prawa europejskiego” – przekonywał.

 

Obawia się on także o to, że istnieje zagrożenie, które może zniszczyć Unię Europejską jako instytucję opartą na rządach prawa”, ponieważ może doprowadzić do tego, że inne kraje, takie jak Polska czy Węgry, będą próbowały stać się bardziej niezależnymi od UE. ”

 

To jest to co mówiłem przeszkadza mu konserwatyzm.

Kiedyś pewien portal katolicki pokazał Jurka S, któremu papież myje nogi, co ilustrowało założenia tekstu z tegoż portalu,. iz
Soros wymyślił Laudato Si ‘ , encyklikę o środowisku ogłoszoną przez papieża Franciszka w 2015 rok
Papież Franciszek mianował wielu biskupów wspierających Lgbt plus i ma przyjaciół Lgbt +.

Soros i jezuici to ta sama strona medalu.

Pragnie on za wszelką cenę globalistycznego rządu i eliminacji każdego państwa narodowego. Obie siły – jezuici i Soros – współpracują z ewangelikami, takimi jak Russell Moore, a co za tym idzie, z Południową Konwencją Baptystów, którzy nie mają pojęcia, do czego faktycznie się przyczyniają.
Protestanci są oszukiwani i giną bo brak im poznania.

Popatrzcie, osoby protestujące w ub sobotę oraz te które będą protestować 6 czerwca będą nazywane protestującymi, ale polski protestantyzm nie protestuje wobec współpracy ich liderów z Rzymem. Ani baptyści nie protestują że przewodniczący  Wichary ma mariaż z Rzymem, ani Zielonoświątkowcy że p Kamiński robi to samo, czy Kosicol Boży czy Kech czy kchwe.
To nie jest protestantyzm. To jest oportunantyzm.

Biblia mówi żeby wyjść z Babilonu czyli tych wszystkich kościołów będących pod kontrolą bestii..

 

 

Updated: 22 maja 2020 — 11:16

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: