Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Macron – czarny koń pośród kandydatów na antychrysta.

Kiedy świat skupia się na Trumpie, Chinach i WHO, Macron wychodzi na prowadzenie kreując się na światowego lidera NWO

 

Tak, ten człowiek z gestem dwóch szóstek zwyciężył w wyborach mając poparcie 66,6%.

 

https://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/swiat/1703922,1,emmanuel-macron-nowym-prezydentem-francji-zdobyl-6606-proc-glosow.read?page=81&moduleId=4781

 

 

Nie tak dawno mówiłem o tym, że Macron i Trump chcą sojuszu globalnego:

Do tego apelu dołączył przyłączył się premier drugiego pod względem liczby ludności kraju na świecie czyli Indii pan Modi.

Znalazł się na okładce The Economist.

 

 

 

Teraz przypominam, że podczas tej analizy mówiłem o innym słowie z tej okładki z końca listopada 2019 jakim jest szczur z ang Rate. Tłumaczyłem wtedy, że szczur to zaraza i tak się stało.

Tymczasem dowiadujemy się, że Macron pozycjonuje się na lidera NWO, a jeśli tak to na antychrysta.

 

Sekretarz Generalny ONZ Antonio Guterres wezwał do światowego rozejmu 23 marca, ostrzegając, że w krajach rozdartych wojną systemy opieki zdrowotnej upadły, a niewielka liczba pozostałych pracowników służby zdrowia była często celem walki.

 

 

 

Macron powiedział, że prezydent Chin Xi Jinping, prezydent USA Donald Trump i brytyjski premier Boris Johnson potwierdzili, że poprą tę prośbę.

 

 

Francuski przywódca powiedział, że ma nadzieję na uzyskanie porozumienia prezydenta Rosji Władimira Putina w najbliższych godzinach a informacja jest z wczoraj, a więc Macron temu przewodzi.

 

https://www.reuters.com/article/us-health-coronavirus-truce-macron/frances-macron-says-he-hopes-to-secure-putin-backing-for-un-truce-plea-idUSKCN21X0EE

 

 

Macrona imię to Emannuel co oznacza z hebrajskiego Bóg z nami.

Ten fałszywy Emannule kończył a jakże szkole jezuicką. Jezuici to zmora całego świata. To edomicka, a właściwie edomicko-chazarska przybudówka Rzymu.

Macron 2008 przeszedł do pracy w bankowości inwestycyjnej w (kontrolowanym przez rodzinę Rothschildów)
Macron jest ewidentnie prosyjonistyczny.
Napisał kiedyś przy incydentach antysemickich na Twitterze:

„Żydzi są i tworzą Francję”

 

https://www.telegraph.co.uk/news/2019/12/04/jews-france-says-emmanuel-macron-107-jewish-graves-desecrated/

 

Swoją drogą nazwisko Macron przypomina mi z Transformersow swym brzmieniem imię przywódcy decepticonow czyli kłamców: Megatron. Ciekawe prawda?
Ja uważam ze oni się lubują się  w kłamstwie. Ich to bawi…
A ojcem kłamstwa  jest szatan.
Macron jest także mocno proislamistyczny…

 

Ta inicjatywa czasów końca nie jest pierwszą Macrona.
Otóż dwa lata temu jak napisałem na blogu, że Macron powołuje koalicję 10 państw co mogło odpowiadać 10 królestwom..

 

Szokujący biblijnie ruch Macrona. Powołuje on koalicję 10 państw.

 

 

Choc nie były to królestwa całego świata, ale… jest kilka opracowań w internecie mówiących ze UE będzie IV rzeszą a widzimy jak Ameryka jest dobijana dzięki przyglądającemu się na to wszystko co się dzieje w jego kraju  Trumpowi.

 

 

Ruch Qanon także dobija USA dając fałszywą nadzieję…

 

Macron może wejść jako antychryst w dobrym bo zaplanowanym przez jego kumpli satanistów czasie zgodnie z ich haslem: ordo ab chao, czyli porządek z chaosu.

 

W roku 2017 Macron jako prezydent-elekt wygłosił przemówienie przed piramidą w Luwrze w niedzielę, dla wielu spiskowców symbol przynależności do iluminatów.

 

 

Podczas swojego przemówienia Emmanuel Macron wyraził życzenie „obrony francuskiego oświecenia”. Bezpośrednia aluzja do idei do masonów, czyli satanistów.

 

Wiele wyjaśni się w najbliższych miesiącach, gdyż Macron może budować NWO, ale ostatecznie oddać pałeczkę np papieżowi…Nowemu papieżowi…..

 

 

 

Updated: 21 kwietnia 2020 — 10:21

5 komentarzy

Add a Comment
 1. Faktycznie może być coś na rzeczy, jego pełne imię to

  Emmanuel Jean-Michel Frédéric Macron

  Emmanuel – Bóg z nami
  Jan – Pan jest łaskawy
  Michał – Któż jak nie Bóg
  Fryderyk – Władca pokoju

  Macron – z angielskiego to makron, wg. wikipedii pisany lub odciśnięty znak (diakrytyczny) w postaci krótkiej kreski.

  Urodził się 21.12.1977 dzień przed przesileniem zimowym. Od 2017 roku jest także z urzędu współksięciem Andory (antychryst często jest utożsamiany z postacią księcia). W jego gabinecie prezydenckim na ścianie jest mural w postaci pentaklu który po odwróceni wygląda jak pieczęć Baphometa. Transliteracja imienia Emanuela Macrona na język chiński brzmi “koń pokona smoka”, to było przyczyną do podarowania chińskiemu przywódcy konia o imieniu Wezuwiusz przez Macrona podczas oficjalnej wizyty w Chinach – wizyta ta została okrzyknięta francuskim sukcesem (Macron zapewnił Francji umowy biznesowe na 15 mld dolaów). Macron jest też wyśmienitym finansistą, przed objęciem stanowiska miał przezwisko “Mozarta Finansów”.

  Dlaczego Emannuael Macron ogłosił się Jowiszem? Bo tak mu się spodobało? nie, bo faktycznie jego kariera toczy się wokół Jowisza (jak pisałem jest to planeta przeciwstawna do mesjańskiej planety Saturn, pokrótce jest to planeta Szatana, Jowisz – Zeus, zwana także królewską). Co świadczy o tym, że Macron bacznie obserwuje i zna się na astronomii! Nam wciskają teorię ewolucji, że człowiek powstał z małpy, a w tym samym czasie “oświecone” towarzystwo patrzy w gwiazdy!

  Macron faktycznie zdaje się wypełniać 12 rozdział Apokalipsy, który w moim rozumieniu odnosi się do zyskiwania znaczenia politycznego przez antychrysta.

  1. 17 Listopada 2016 r. Jowisz wchodzi w konstelację Panny – dzień wcześniej Macron ogłosił swój start w wyborach prezydenckich.

  2. Po 9 i pół miesiąca Jowisz opuszcza konstelację Panny dnia 23 Września 2017 r. W tym samym czasie konstelacja Panny ma trzy gwiazdy blisko konstelacji Lwa (także zwany królewskim gwiazdozbiorem) – konstelacja Lwa sąsiaduje z Panną i znajduje się nad jej “głową” (tworzy ją gwiazda Beta Virginis). Lwa tworzy 15 gwiazd z czego 12 jest widocznych wyraźnie tak jakby tworzyły “koronę” nad głową Panny. Ciekawe, że w tym czasie księżyc znajdował się poniżej Panny (u jej stóp) a słońce przez dzień na wysokości ramion konstelacji (które tworzą Gamma i Delta Virginis) – rzeczywiście mogło wydawać się, że Panna jest obleczona w słońce. To nic, 3 dni później Macron 26 Września 2017 wezwał w PE do utworzenia jednej europejskiej Armii i jednego budżetu obronnego (potem nazwał NATO nic nieznaczącym sojuszem).

  3. 20 grudnia 2017 r. konstelacja Węża, Hydry i Korona Północy utworzyły razem wielką konstelację i jakoby “otoczyły” Pannę. Warto wiedzieć, że konstelacja Węża dzieli się na na dwie części: zachodnią – Głowę Węża (łac. Serpens Caput) i wschodnią – Ogon Węża (łac. Serpens Cauda), to nad głową Węża (tworzą ja 7 najjaśniejszych gwiazd – głowy?) w tym czasie znajdowała się Korona Północy i tworzące ją kolejne 7 najjaśniejszych gwiazd (koron, diademów?). – 8 dni wcześniej 12 Grudnia 2017 r. Macron zorganizował Szczyt “Jedna Planeta” pod Paryżem, gdzie gościły najznakomitsze głowy nie tylko polityki, ale także biznesu i nauki (włączając to znane bankierskie rodziny, ale także Billa Gatesa itd). Wszyscy jednomyślnie poparli plany “Zielonego Ładu” i wytężenia wysiłków ku budowie nowej przyszłości opartej na ochronie klimatu i zaprzestaniu finansowania sektora paliwowego – inicjatywa została poparta przez ONZ i Bank Światowy.

  “1 Potem wielki znak się ukazał na niebie:
  Niewiasta, obleczona w słońce
  i księżyc pod jej stopami,
  a na jej głowie wieniec z gwiazd dwunastu.
  2 A jest brzemienna.
  I woła cierpiąc bóle i męki rodzenia.
  3 I inny znak się ukazał na niebie:
  Oto wielki Smok barwy ognia,
  mający siedem głów i dziesięć rogów
  – a na głowach jego siedem diademów”.

  Wracając Makron jako jedyny przywódca publicznie oznajmił, że chce rządzić jak Jowisz. Ta planeta jest królewską planetą w gwiazdozbiorze Panny z 12 Rozdziału Apokalipsy. Jowisz to bóg bogów w rzymskim panteonie, odpowiednik greckiego Zeusa. Hitler odwzorował swoje podium do przemówień na wzór wielkiego ołtarza Zeusa w Pergamonie (Apokalipsa wspomina o tronie Szatana w Pergamonie – obecnie ruiny tego miasta znajdują się w Turcji).

  Wydarzenia astrologiczne o których napisałem, bacznie śledziłem w 2016 i 2017 roku i trochę się zawiodłem bo pasowały do rozdziału 12 apokalipsy, ale świat kręcił się dalej. Nigdy też nie odniosłem tego do działalności politycznej Macrona, może to był błąd? bo wiele tu pasuje. Dodam, że święty chłopiec z Rosji w swoich widzeniach wspominał o antychryście o jego twarzy “jakby z mąki” – Macron wydaje fortunę na makeup! przecież była afera w związku z tym, na bank kładą mu na twarz puder bo to podstawa. Chłopczyk mówił jeszcze, że walutą antychrysta będzie euro (chociaż sam zmarł przed pojawieniem się tego pieniądza), a ostatni na tą walutę przejdą Amerykanie – to też jakby się zgadzało, euro może stać się globalną walutą o ile antychryst będzie pochodził z Europy. Zresztą słowo “euro” nie odnosi się do jednego kontynentu np. rynek euroobligacji czy rynek eurowalutowy odnosi się do rynku międzynarodowego, a nie europejskiego.

  Myślę, że Macron chociaż ma fatalne notowania we własnym kraju może być jednym z pretendentów do miana antychrysta.

   1. Jeszcze okładka The Economist z 17 czerwca 2017 roku, z Macronem chodzącym po wodzie i pytaniem “Europejski zbawca?”. Ciekawe, że cała rodzina Macrona to doktorzy: rodzice, brat i siostra tylko on bankier. Broniący “oświeconych” wartości Macron ma bardzo dobry kontakt z papieżem Franciszkiem spotkał się z nim chyba już dwa razy, a w tym tygodniu nawet rozmawiali przez telefon – oficjalnie o pandemii i kryzysie, uwaga! zmniejszeniu długu publicznego państw na świecie i razem wyrazili zgodę co do zawieszenia wszelkich działań zbrojnych na Ziemi. Rozmowa trwała 45 minut i odbyła się z inicjatywy Macrona.

    W Wielkanoc papież nawoływał do “silnej, zjednoczonej Europy” – jej siła będzie decydowała nie tylko o kontynencie ale całym świecie – Macron zadzwonił do papieża dosłownie dzień, dwa dni? przed specjalnym szczytem państw europejskich planowanym na jutro. Podczas szczytu przywódców UE-27 mają powstać wspólne ramy do rozwiązania kryzysu.

    1. to w takim razie patrzmy na ręce Macrona. Może być w tym ważna personą

 2. Ludzie myślą, że antychryst to będzie ktoś nowy, ktoś o żydowskim pochodzeniu tak aby zaakceptowali go Żydzi. Fakt jest taki, że Żydzi ortodoksyjni do dziś nie akceptują państwa Izrael, a i tak syjoniści mają ich zdanie głęboko gdzieś. Za kimś nowym też nikt nie pójdzie ślepo w las, antychryst musi mieć ustabilizowaną pozycję, ludzie powinni go znać i mu chociaż trochę ufać – powiedzmy, że Macron jest antychrystem – mało kto w to uwierzy i to właśnie jest ten haczyk, on nie wzbudza takich podejrzeń, ale może przyjść czas, że będzie mu dana cała władza i wtedy ludzie poznają jego prawdziwą twarz. Antychryst według księgi Daniela ma pochodzić z ludzi, którzy zniszczyli Świątynie Salomona – a byli to Rzymianie (Cesarstwo Rzymskie), którego Francja (Galia) była znaczącą prowincją ( i to od 120 r p.n.e). Antychryst nie będzie święty, bo ma wprowadzić odstępstwa i przyzwolenie na grzech, ma też zdradzić Żydów, Syjonistów (Macron z jednej strony zabiegał o umowę pokojową pomiędzy Izraelem a Palestyną – naciskał w tej sprawie Trumpa – a z drugiej chciał uczcić francuskiego generała Petaina, kolaborującego z Rzeszą podczas wojny.

  “(…) i ujrzałem dusze ściętych dla świadectwa Jezusa i dla Słowa Bożego, i tych, którzy pokłonu nie oddali Bestii ani jej obrazowi i nie wzięli sobie znamienia na czoło ani na rękę.” Apokalipsa 20:4

  Wiadomo, że armie posiadają elektryczne gilotyny – trochę dziwne samo w sobie, ale w kontekście apokalipsy jest całkiem sensowne. Ja znam tylko jedno państwo na świecie, gdzie zabijano ludzi masowo i publicznie poprzez ścięcie – Francja.

  Księga Daniela 11, 37:38

  “Nie będzie dbał ani o bogów swoich ojców, ani o przedmioty pożądania kobiet; nie będzie dbał o żadnego boga, bo się wywyższy ponad wszystko. Na miejscu Boga, czcił będzie BOGA WAROWNI, którego nie znali jego przodkowie; czcił będzie złotem, srebrem, drogimi kamieniami i kosztownymi rzeczami”.

  Rodzice Macrona to liberalni ateiści, a Macron przyjął chrzest w wieku 12 lat i bacznie się szkolił pod okiem tych przeklętych Jezuitów. Wygląda to tak, jakby to nie rodzice decydowali o jego życiu, a ktoś inny. A kim jest Bóg Warowni? Trzej bibliści Dereser, Havernick i Lengerke uważają, że przydomek Bóg Warowni odnosi się do Jowisza Kapitolińskiego. A teraz coś ciekawego w ksiedze Daniela jest wiele odniesień do władcy starożytnej Syrii Antiocha IV Epifanesa, jego rządy miały zwiastować Antychrysta – sam Antioch był czcicielem Jowisza Kapitolińskiego, tak że wybudował ogromną świątynie Jowisza w Antiochii oraz sfinansował budowę świątyni Zeusa w Atenach! JEGO ZAUFANYM GENERAŁEM był.. Ptolemy Macron. (dziwny zbieg okoliczności 😉

  pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: