Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Madonna z Gatesem chcą zaszczepić każdego człowieka na ziemi.

 

 

Updated: 15 kwietnia 2020 — 15:10

1 Comment

Add a Comment
 1. Od wczoraj na nocnym niebie można dostrzec tzw. paradę planet Saturn, Jowisz i Mars staną w jednej linii. Ciekawe, że Saturn był utożsamiany z gwiazdą betlejemską “gwiazda Mesjasza”, gdyż w okolicach urodzin Jezusa Saturn wędrował po gwiazdozbiorze Panny przez 9 miesięcy – to prawdopodobnie za nim mędrcy (astronomowie) ze Wschodu podążali.

  “Gdy zaś Jezus narodził się w Betlejem w Judei za panowania króla Heroda, oto Mędrcy ze Wschodu przybyli do Jerozolimy i pytali: Gdzie jest nowo narodzony król żydowski? Ujrzeliśmy bowiem JEGO GWIAZDĘ na Wschodzie i przybyliśmy oddać mu pokłon”

  Jowisz to planeta pogan, najważniejsze bóstwa Babilonu, Rzymu i Grecji były utożsamiane z tą planetą jak np. Zeus (Szatan), Natomiast Mars to planeta wojny.

  Mamy zatem trzy planety symbolizujące Mesjasza, Szatana, Wojnę. Parada gwiazd będzie trwała 3 noce i kończy się w ostatni dzień żydowskiej paschy 16 kwietnia.

  Niektórzy astronomowie stoją na straży twierdzenia, że to właśnie te trzy planety Saturn, Jowisz i Mars w jednej linii w szóstym roku przed naszą erą dały znać mędrcom do podróży. Być może 6 rok przed naszą erą to prawdziwa data narodzin Jezusa, wiadomo że co do roku narodzin istnieją wątpliwości i faktycznie Jezus urodził się wcześniej (niektórzy twierdzą, że był to 4 rok przed naszą erą).

  Może to zbieg okoliczności, że te same trzy planety stoją teraz w jednej linii jak wieki temu a ich koniunkcja kończy się w żydowską paschę? kabaliści wierzą, że Saturn to planeta która przywiedzie im mesjasza. Czyżby Szatan jako ojciec kłamstwa i podstępu przywlókł nam na Ziemię Antychrysta, korzystając z tego że warunki astronomiczne przypominają te towarzyszące urodzinom Jezusa?

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: