Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Ograniczenia swobód obywatelskich od dzisiaj niczym w Stanie Wojennym.

 

Szanowni Czytelnicy, to co wczoraj  ogłosił p Morawiecki i minister zdrowia czyli kolejne ograniczenia nie pozostawiają cienia wątpliwości. To jest powoli wprowadzany stan wojenny. Oni nazywają to kolejnymi obostrzeniami, ale tj powolne ale gotowanie żaby…

 

Wychodzenie z domu ma być ograniczone do absolutnego minimum, takiego jak wyjście do pracy, po zakupy żywnościowe, wyprowadzenie psa, wizyta w aptece lub u lekarza. Po kilkugodzinnym zamieszaniu jasnym stało się, że można też wyjść na zwykły spacer

Jeśli prowadzisz firmę, możesz udać się po zakup towarów i usług związanych ze swoją zawodową działalnością

Po ulicach nie można poruszać się w grupach większych niż dwie osoby. Ograniczenie to nie dotyczy jednak rodzin

Kara za nieuzasadnione gromadzenie się może skutkować mandatem w wysokości nawet do 5 tys. zł

Nowe ograniczenia wchodzą w życie od północy, zaraz po opublikowaniu rozporządzenia w dzienniku ustaw – mówi w rozmowie z Onetem rzecznik rządu Piotr Müller. Będą obowiązywały do 11 kwietnia

Podobne ograniczenia, różniące się nieco w szczegółach, obowiązują w największych państwach Europy

onet.pl

 

Oni to robią zgodnie z zasadą małych kroczków…

Ale co z tego wynika?

 

Przede wszystkim rozbicie społeczne. Świat przeniesie się do internetu. Mają być zerwane naturalne więzi społeczne. Prawdopodobnie kiedyś, może za rok i internet będzie zakazany przynajmniej dla zbuntowanych. Pamiętacie jak wspominałem około miesiąca temu, że rozpoczyna się NWO new world order i że jednym z jego punktów będzie kontrola narracji?

 

 

Chcecie wiedzieć, co będzie dalej? To co w Kalifornii

Policja w Kaliforni  planuje użycie bezzałogowych samolotów wyposażonych w kamery i głośniki do monitorowania koronawirusa. Ale powiedzmy sobie jasno: ten wirus, ktory jest jakas tam odmiana poprzednich wirusów jest tylko pretekstem do światowego reżimu.

Popatrzcie na film z drona jaki od tamtego roku wykorzystuje policja a co ma być normą w USA czyli w Polsce niebawem.

 

 

 

 

Teraz widać kim są ci panowie w garniturach.

Teraz mamy już zakaz zgromadzeń ponad dwie osoby, ale czymże jest ten wirus? to wirus Edomu, wirus który będzie miał swoje wojsko, wirus, którego drony będą latały nad naszymi głowami.

Wirus, który zawiesi prawa człowieka a w końcu wirus który pod pretekstem choroby będzie strzelał z karabinu.

Niedawno dowiedziałem się z filmu prof Veitha o tym, że Departament Sprawiedliwości kolaboruje  z Kongresem USA  aby czasowo zawiesić prawa konstytucyjne….

Brawo dla profesora Veitha ponieważ już widzi powiązania tego wszystkiego z przymusem szczepień oraz mało tego tu was zaskoczę. Prof veith wie, że wejdą prawa noachodzkie…

 

Wczoraj zaś  natrafiłem na pewne dane. Okazuje się, że

Badanie 2020 przeprowadzone przez Departament Obrony USA zatytułowane „ Szczepienie przeciw grypie i ingerencja wirusa w układ oddechowy  wśród personelu Departamentu Obrony podczas sezonu grypowego 2017–2018” autorstwa Grega G. Wolffa, opublikowane w Vaccine , tom 38, numer 2, 10 stycznia 2020 r., Strony 350–354 wykazały, że personel wojskowy, który otrzymał sezonowe szczepionki przeciw grypie, był znacznie bardziej podatny na zakażenia układu oddechowego związane z koronawirusem…,

 

Należy to zapamiętać kiedy będzie propaganda szczepionkowa.To najpierw ufa się ludziom sprzedającym szczepionki i lekarzom szczepiącym a później okazuje się, że owe szczepienia szkodzą przy innym wirusie.

Nie jestem pierwszym, który uważa, że nie koronawirus nas zabije ale szczepionki na niego…

 

Z innej beczki czy widzieliście jak podczas manipulowirusa jest piękne niebo?

 

 

Czy mamy do czynienia ze stanem wojennym?

 

 

Stan wojenny to termin, który opisuje rządowy nakaz zastąpienia rządów cywilnych wojskiem w czasie wojny lub zagrożenia.

 

“Żołnierze 16. Batalionu Powietrznodesantowego stacjonują w Nowym Sączu! Wojsko współpracuje z Karpackim Oddziałem Straży Granicznej, walcząc na granicy z rozprzestrzeniającym się koronawirusem.”

 

https://sadeczanin.info/wiadomosci/koronawirus-zolnierze-beda-stacjonowac-w-centrum-nowego-sacza-do-odwolania

 

Wojsko bierze udział w  „wojnie  Covid-19”. Nasz rząd wykonujący posłusznie polecenia ludzi wyżej postawionych od siebie  i wszelkie gadające głowy w całym społeczeństwie przedstawiają tę pandemię w kategoriach wojskowych. Wszelkie ograniczenia mają miejsce na płaszczyźnie wojskowej…

 

To co się dzieje to fabiański a więc koministyczny nowy globalny porządek świata.

Ustawy przygotowano już dawno.

Ludzie teraz nie wiedzą co się dzieje. Niektórzy budzą się z matrixu inni myślą, że za miesiąc dwa będzie po wszystkim. Nie, świat nie będzie wyglądał NIGDY taki jak przedtem.

Biblia mówi o ucisku jakiego nigdy nie było a jest to dopiero początek.

To nie wszystko. Znany nam Bil Gates wezwał do wprowadzenia krajowego systemu śledzenia podobnego do Korei Południowej.

 

Gates chce, aby „krajowy system śledzenia” śledził rozprzestrzenianie się wirusa, ale nie można go wyśledzić bez śledzenia  mówiąc, że„ w Seattle [University of Washington] zapewnia tysiące testów dziennie, ale nikt nie jest podłączony do krajowego systemu śledzenia ”i że„ ilekroć istnieje pozytywny test, należy zobaczyć, aby zrozumieć, gdzie jest choroba”. Pod pretekstem znalezienia źródła wirusa chcą dociekać gdzie ludzie się przemieszczają, znać ich każdy krok.

W Korei są trzy sposoby śledzenia przez władze:

  1. POprzez transakcje bezgotówkowe.
  2. Przez telefony komórkowe. W Korei istnieje 860 tys nadajników 4g i 5g pokrywających niemal caly kraj.
  3. System rozpoznawania twarzy

 

System rozpoznawania twarzy, szczepionki, kontrola narracji, 5g, to elementy nowej rzeczywistości z którą musicie się poznać jak z kimś niechcianym w pracy.

Wiele razy mówiłem, że osoby które podziwiacie, pani Gessler, , politycy, piłkarze, bokserzy, muzycy budowali ten system, w którym teraz będziecie więźniami. Oni dostawali ciężkie pieniądze aby społeczeństwo przestało myśleć, aby nie przyszli ludzie do Boga.

Czas na pobudkę kochani. Czekają nas wiezienia domowe i to jeszcze nie będzie najgrubsze. Z czasem będą prześladowani wszyscy, którzy będą oddani Prawu Bożemu…..

 

 

 

 

 

 

Updated: 25 marca 2020 — 12:16

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: