Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Obłuda mediów, czyli cisza o zgromadzeniu się tysięcy gejów narażonych na koronawirusa w Miami.

 

Winter Party Festival, coroczne, tygodniowe wydarzenie LGBTQ, które odbyło się w Miami, przyciągnęło tysiące osób z całego kraju

Ale choć zakończyło się to 10 marca, w następnym tygodniu po wydarzeniu, według organizatorów festiwalu, już kilku uczestników miało pozytywny wynik na  koronawirusa.

 

NWO ogranicza  prawa ale nie dla gejów…

 

Podczas festiwalu organizatorzy przedsięwzięli dodatkowe środki ostrożności, rozdając uczestnikom 10 000 butelek do dezynfekcji rąk oraz informacje dotyczące higieny. Nie jest jasne, czy wirus był obecny wśród uczestników przez cały czas trwania festiwalu, ponieważ w tym czasie nie wystąpiły żadne objawy, ale urzędnicy służby zdrowia ostrzegają, że wirus może być nadal przenoszony, zanim wystąpią objawy. Chociaż wg szacunków  okres inkubacji wynosi od 1 do 14 dni, według Światowej Organizacji Zdrowia najczęściej wynoszą one około 5 dni.

Po kolei państwa i miasta zaczęły zabraniać dużym tłumom, próbując ograniczyć rozprzestrzenianie się wirusa. W  stanie Waszyngton kilka hrabstw zakazało tłumom ponad 250 osób, a  miasto Nowy Jork  wprowadziło podobny zakaz gromadzenia ponad 500 osób. W poniedziałek prezydent Donald Trump ogłosił  nowe wytyczne, które odradzają zgromadzeniom więcej niż 10 osób.

 

Ale impreza gejów zgoprmadziła 10 tysięcy ludzi:

 

 

Czy widzicie obłudę mediów i polityków?

 

Updated: 20 marca 2020 — 21:42

1 Comment

Add a Comment
  1. Dziękuje, ze udostepniasz takie informacje Piotrze bardzo wazne, ukazujace wielka oblude tego zaklamenego i trudnego grzechem swiata!!!

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: