Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Pastor modlił się o nienarodzone dzieci i tradycyjny model małżeństwa, ale prawodawcy z Domu Delegatów w Wirginii zirytowani modlitwą wyszli.

Uwaga! Kwestia formalna. Przesiadam się na inne konto Facebooka, ponieważ ChurchBook (moja nazwa) chce znać moją każdą lokalizację. Dlatego jeśli będziecie chcieli mnie śledzić na Fejsie, to na nowym koncie. Na starym mnie zablokowano ze względu na dużą ilość polubień i zasięg. Już 15 stycznia otrzymałem informacje o tym, że Facebook przeprowadzał ankietę na moich czytelnikach. Okazuje się, że stałem się nagle wpływowym twórcą, autorem…

 

Tutaj nowy profil:

 

https://www.facebook.com/Detektyw-Prawdy

 

 

Nie zależy mi na ilości polubień strony. Na udostępnianiu teksów już tak…

 

 

 

Demokraci wyszli z sali obrad, kiedy pastor  opowiadał się za życiem i tradycyjnym małżeństwem.

 

Członkowie Domu Delegatów w Wirginii z niepokojem przyjęli orędzie pro-life, orędowniczka biblijnego  małżeństwa, a marszałek Delegatów odciął go od głosu, gdy pastor  jeszcze się modlił.
Zaproszony przez republikańskiego stanu Del Michaela Weberta, pastor  dr Robert M. Granta Jr. z The Father’s Way Church wygłosił modlitwę otwierającą przed wtorkową sesją Domów Delegatów w Wirginii i skorzystał z okazji, aby przypomnieć ustawodawcom o Bożych wartościach i sądzie .
„Modlę się, abyśmy nie wywoływali gniewu Boga, ustanawiając prawa, które mogą zniszczyć tkaninę tego wielkiego państwa i naszego wspaniałego kraju” – powiedział Grant. „Bóg jest miłością, Bóg jest miłosierny, Bóg jest święty, a Bóg jest także sądem. Proszę, nie wzbudzajcie jego gniewu i nie wywołujcie gniewu na ten stan przez to, co stworzycie jako prawo. Historia biblijna jest bardzo jasna. Jego gniew na ziemię jest udokumentowany. Nie jesteśmy  z tego zwolnieni. Nie jesteśmy zwolnieni. Jeśli nie da nam miłosierdzia za dokonane okrucieństwa, w końcu spotkamy się z sądem Wszechmogącego Boga i niech Pan zlituje się nad nami wszystkimi.

 

 

Dodał:

 

“„Modlę się, abyście zrozumieli, że całe życie jest cenne i godne szansy na narodziny. Bóg jest dawcą życia, a ludzie nie mają prawa ani autorytetu do odebrania życia – kontynuował. „Nienarodzone ma prawa, które należy chronić. Nigdy nie należy odmawiać im prawa do istnienia, prawa do rozwoju ani prawa do posiadania rodziny. Słowo Boże ostrzegło nas: „Biada każdemu, kto krzywdzi niewinne dziecko”. Każdy z was, którzy tu dziś siedzicie, może zagwarantować te prawa tym małym, niewinnym dzieciom z Wirginii… proszę nie ignorujcie ich małych głosów. Modlę się za serce zmienione dzisiaj i niech Pan Bóg zlituje się nad tym przywództwem ”.”

 

 

Grant modlił się także:

„aby uchwalone rachunki i prawa zawsze chroniły biblijne tradycyjne małżeństwo, tak jak Bóg pouczył pierwszego mężczyznę i pierwszą kobietę w Biblii, aby oboje byli jednym ciałem. Że mężczyzna i kobieta będą płodni i rozmnażają się. Nigdy nie powinniśmy przepisywać tego, co Bóg ogłosił. Jeśli państwo chce korzystać z prawa Bożego, należy je uszanować. To nie twoja zmiana lub modyfikacja treści. Biblia jest prawem autorskim słowa Bożego. Małżeństwo ma połączyć biologicznego mężczyznę i biologiczną kobietę w świętym małżeństwie, a nie prowokować Wszechmogącego Boga.

 

Chwała Bogu za tego odważnego pastora. Za takie osoby należy się modlić.

Świat pastorów powoli się dzieli na tych, co stoją po stronie Prawa Bożego (nie mylić z Mojżeszowym) i po stronie taniej łaski, czyli róbta co chceta i takie zbawione będzieta.

 

Wartości biblijne zaczynają także już od kilku lat dzielić polityków, chociaż nie spodziewałbym się po republikanach wierności Słowu Bożemu, a raczej jest to dbałość o elektorat prawicy.

 

źródło:

lifesitenews

 

 

 

Updated: 14 lutego 2020 — 14:30

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: