Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Google, Facebook, mają wysoką pozycję za zaangażowanie na rzecz integracji religijnej.

Na wstępie. Wiele przeszkód mam, a to chyba dobrze 🙂

 

Facebook zablokował mi publikowanie postów, chcąc znać moją lokalizację. Jeśli za każdym razem nie będę podawał lokalizacji, to nie będę mógł dalej prowadzić konta…. Ot polityka kontroli….

 

Z kolei YT skasował mi film, który nagrywałem kilka godzin… Oni akurat  słusznie, ponieważ odtworzyłem 2 minuty filmu, którego nagrywanie jest zabronione na całym świecie.

 

 

 

News.

 

W zeszłym miesiącu Religijna Fundacja Wolności i Biznesu (RFBF) opublikowała raport pokazujący, że kilka dużych firm, w tym Google, Target i Facebook, robi wielkie postępy w promowaniu wolności religijnej.

 

 

Te najwyżej oceniane firmy, takie jak Google, oferują swoim pracownikom „grupy zasobów pracowniczych” (ERG). Działają podobnie jak „kluby”, gdzie ludzie różnych wyznań mogą się zbierać, aby omówić swoją wiarę, a więc korporacje są pierwszymi namacalnymi ekumenicznymi  kościołami…

Sieć Inter Belief firmy Google została założona przez Barbarę Phillips, która prowadzi także rozdział Christian Fellowship i zawiera rozdziały dotyczące Żydów, muzułmanów, buddystów i innych wyznań.

Tak jakby starożytni Izraelici wymieniali poglądy z Edomitami, Filistynami, Egipcjanami, Chaldejczykami itd.

Tyson Foods zajął trzecie miejsce na liście, częściowo ze względu na zaangażowanie w program duszpasterski.

 

„Jeśli potrzebuję więcej niż 15-minutowej przerwy lub mam wielu ludzi, których muszę zobaczyć, każdy kapelan może pójść do przełożonego tej osoby i wypracować sobie czas, aby odciągnąć ich od linii” – powiedziała. Nadzoruje 100 kapelanów, z których większość to chrześcijanie, którzy obsługują ponad 100 000 pracowników w prawie 400 lokalizacjach.

 

Chociaż dążenie do włączenia religijnego jest zachęcające, Jeff Haanen z Denver Institute for Faith and Work uważa, że ​​ludzie wiary nie powinni utożsamiać obecności ERG z miejscem pracy przyjaznym dla wiary.

„Dobrym trendem jest obserwowanie tego, szczególnie w dużych korporacjach. Może to być aspekt wiary w miejscu pracy – powiedział. „[Ale] nie sądzę, że ERG jest jedynym miejscem, w którym możesz wyrazić swoją wiarę w miejscu pracy. Wyrażasz swoją wiarę w każdym kontekście w pracy. Wartości korporacji są ostatecznie religijnym, filozoficznym światopoglądem. ”.

 

Kłania się film The Circle…

Korporacje nie od dziś stają na straży wiary. Oczywiście wiary przeciwnej Bogu.

 

 

Wszystko oczywiście zgodnie z wytycznymi Watykanu.

 

Pan Jezus nie stworzył żadnej organizacji ani żadnej religii. Przyszedł On aby ludzie zaczęli przestrzegać Prawo Boże, aby się nawrócili w Duchu i w Prawdzie.

Obecny system babiloński jest systemem wkraczającym mocno w nasze życie. Chrześcijanie pełnią wolę Ojca dobrowolnie. Nasi wrogowie zaś chcą siłą abyśmy ich pokochali.

Cały świat jest religijny, ale ludziom wmawiają że Boga nie ma i zyja tak jakby Boga nie było.

 

 

Zaktualizowane: 13 lutego 2020 - 22:02

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish