Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Zaczyna się programowanie ludzi – Szef WHO ostrzega, że ​​epidemia wirusa koronawirusa „stanowi bardzo poważne zagrożenie” dla świata.

Jak podał 11 lutego (Reuters) – Epidemia koronawirusa stanowi „bardzo poważne zagrożenie dla reszty świata”, powiedział szef Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) we wtorek, apelując o udostępnienie próbek wirusów i przyspieszenie badań nad lekami i szczepionkami.

 

Wszystko odbywa się zgodnie z moim założeniem z filmu ze stycznia:

 

 

Tymczasem eksperci ostrzegają, że „jest za późno”, aby zatrzymać koronawirusa, ponieważ PIĘĆ MILIONÓW ludzi opuściło „zombieland” czyli Wuhan przed zablokowaniem miasta.

 

Lai Shengjie, badacz WorldPop, który pracował w Chińskim Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom, jest teraz kluczem do zrozumienia dokładnych ruchów z Wuhan.

„Może nie wystąpiły u nich objawy, ale mogą przenosić wirusa” – powiedział.

 

Chcecie poznać jeden z naczelnych poza szczepionkami celów rozpowszechnienia koronawirusa?

To popatrzcie na to zdjęcie:

 

 

Jest to foto zatrzymanego przez policję kierowcy  pod kątem obecności wirusa na policyjnej drodze na Wuhan. To ma być standardowa scena w każdym zakątku świata. O to w tym wszystkim chodzi. Ma dojść do ogólnoświatowego nadzoru policyjnego.

 

Myślicie, że przesadzam?

To przeczytajcie Szanowni Czytelnicy świeży tekst z Polska Time:

 

https://polskatimes.pl/koronawirus-polowanie-na-zakazonych-wyciaganie-podejrzanych-z-domow-ale-epidemia-rosnie-video/ar/c1-14775858

 

Funkcjonariusze sił porządkowych po cywilnemu wyciągają ludzi z domów. Jeden z filmów ma pochodzić z Changqing Garden w Wuhan. Widać mężczyznę uciekającego przed grupą ludzi, którzy z metalowymi prętami gonią go po pustych ulicach.”

 

A pamiętacie taką aplikację Pokemon Go?

Dopiszcie sobie resztę.

 

Wiadomości jest tak naprawdę sporo i można już na ten temat prace magisterską napisać. Ja na bieżąco będę informował o najważniejszych aspektach wokół tej masońskiej gry.

 

 

 

Jeśli macie jakieś ciekawe poza obiegowe informacje, to proszę o mail, gdyż komentarze są już tylko dla zarejestrowanych.

Notabene, co za raj dla psychiki nie czytać hejterstwa :-). Nie wiem jak ja wcześniej funkcjonowałem…. To chyba jakiś masochizm był. Ludzie na serio są poranieni, mają złe serca i nawet o tym nie wiedzą.

Chwała Bogu w imię Jezusa za pokój Boży jaki nam daje.

 

 

 

Updated: 12 lutego 2020 — 18:08

2 komentarze

Add a Comment
  1. Dzięki za informację…
    Jeśli zaś chodzi o komentarze, z jednej strony cieszy mnie że nie ma hejterów itp. (a z drugiej strony jest mi szkoda tych ludzi że tacy są), lecz z drugiej strony brakuje tych kulturalnych wyważonych komentarzy, w których ludzie czasem pytali się o coś bo np.nie wiedzieli, albo kulturalnie dyskutowali… :/

    1. to prawda, no niestety zło zabiera tę część dobra, która mogłaby byc a nie jest.
      Ludzie maja tak złe serca, że nie potrafią kulturalnie się nie zgadzać.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: