Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Ksiądz katolicki powiedział “Pedofilia jeszcze nikogo nie zabiła, ludzie powinni skoncentrować się na powstrzymaniu aborcji”.

To tak, jakby złodziej powiedział “złodzieje jeszcze nikogo nie zabili, zajmijcie się gwałcicielami”.

 

Kapłan kościoła na Rhode Island powiedział, że

“Pedofilia jeszcze nikogo nie zabiła, ludzie powinni skoncentrować się na powstrzymaniu aborcji”.

 

Zanim opiszę to dalej, pragnę zwrócić Waszą uwagę, że tego typu newsy nie są przedstawiane np na niezalezna.pl czy nczas.com.

Katolicy zawsze dostają tylko część prawdy.

 

(4) A Niewiasta była odziana w purpurę i szkarłat, cała zdobna w złoto, drogi kamień i perły, miała w swej ręce złoty puchar pełen obrzydliwości i brudów swego nierządu.” Ap17.

 

Wielu katolików chce innego, lepszego świata i łożą swe nadzieje w takich osobach jak Korwina Mikke, kanał emisjaTV, p. Jabłonowski itd…Michalkiewicz, Braun, ale są oszukiwani, a te kanały, ludzie niby prawicy to takie strony prawdy z ograniczoną odpowiedzialnością…z prawda ograniczoną.

Mają przedstawiany wyrywek prawdy.

Ja nie jestem nikim wyjątkowym. Po prostu nie jestem nigdzie zrzeszony. Jestem niezależny. Jedyna zależność jest zależnością od Prawa Bożego.

 

 

Jednym z głównych powodów, dla których Kościół rzymsko-chazarsko-katolicki nie jest w stanie rozwiązać trwających skandali z udziałem pedofilii księży, jest to, że kiedy się do tego zabierze, naprawdę nie myślą, że zrobili coś złego.

 

 Od dekad kiedy katolicy przyłapywani są na pedofilii, nie są oni dyscyplinowani ani karani , po prostu wysyłani są do innej parafii, gdzie nie są znani i mogą nadal znęcać się nad małymi dziećmi. Wszyscy papieże, w tym papież Franciszek , ukrywają to od wielu lat.

 

 Wielebny Richard Bucci, który najwyraźniej uważa, że pedofilia jest nieco podobna do trądziku, że to coś nieprzyjemnego, ale nie zagraża życiu,

„pedofilia nigdy nie zabiła nikogo, a aborcja jest prawdziwym problemem”.

Po co się przejmować tym, że dzieci są zmuszane do zaspokajania  analnych pragnień pedofilskich kapłanów, ale zamiast tego prowadzą kampanię na rzecz „wykluczenia” prawodawców, którzy są sprzyjający wyborowi. Teraz już wiesz, dlaczego zawsze widzisz księży rzymskokatolickich prowadzących protesty w klinikach aborcyjnych, ale nigdy nie widzisz, jak protestują przeciwko pedofilii we własnych szeregach. Nie mają zamiaru ani chęci przestania tego robić, a przestaną tylko wtedy, gdy zostaną do tego zmuszeni, co jest dość rzadkie.

 

 

 

72-letni ksiądz niedawno rozdał ulotki parafianom wymieniającym nazwiska wszystkich 44 członków ustawodawcy, którzy głosowali za  ustawą o ochronie prywatności reprodukcyjnej , która została podpisana wiosną ubiegłego roku. Ulotka oświadczyła, że ​​osobom tym zabronione będzie występowanie w charakterze świadków małżeństwa, służenie rodzicom chrzestnym oraz czytanie na weselach i pogrzebach, powołując się na „2000 lat” katolickich nauk.

Nawet czas funkcjonowania tego upadłego kościoła przekłamał.

Kolejność powstawania imperium religijnego Rzymu:

 

312 – edykt mediolański dający chrześcijanom wolność wyznania. Po 300 latach prześladowań Rzym dał wolność w zamian za wejście do ich budynków…

 

321 Wprowadził dzień wolny od pracy w niedzielę. Chrześcijanie świętowali szabat.

 

20 maja 325 Konstantyn, który sam był wyznawcą arianizmu, zwołał pierwszy sobór powszechny biskupów chrześcijańskich, znany w tradycji jako sobór nicejski

 

W 380 roku, po wstąpieniu na tron cesarski Teodozjusza I, chrześcijaństwo stało się oficjalną religią Imperium. Kościół  stał się wtedy organizacja polityczną, popierającą agresywne działania cesarzy. Był podporą istniejącego ustroju politycznego, społecznego i gospodarczego, mimo że przez wielu chrześcijan było to uznane za odstępstwo od zasad głoszonych przez Jezusa i tradycję apostolską.

 

wikipedia.

 

W niedzielnym wywiadzie retoryka Bucciego poszła dalej.

.

„PEDOFILIA NIKOGO NIE ZABIJA”, POWIEDZIAŁ LOKALNEJ STACJI  WJAR , TWIERDZĄC, ŻE WIĘCEJ DZIECI ZOSTAŁO ZABITYCH W WYNIKU ABORCJI NIŻ PRZEMOCY.

 

Jak widać moralność zawsze była w Rzymie relatywna i tak jest do dzisiaj. Nie mają nawet skrupułów w wypowiadaniu takich słów jak ten ksiądz. Takie tam oj tam oj tam. najważniejsza jest aborcja….

 

 

 

 

Updated: 12 lutego 2020 — 18:54

2 komentarze

Add a Comment
  1. Bo często jest tak, że osoba która najgłośniej krzyczy “łapać złodzieja!” to właśnie taka osoba co ma sama dużo za uszami…i ten ksiunc (błędy w pisowni zamierzone) jest tego właśnie przykładem…

  2. Hmm, ksiądz twierdzi, że pedofilia nigdy nikogo nie zabiła, a ja właśnie niedawno czytałam o przypadku pewnego młodego chłopaka, który popełnił samobójstwo po długotrwałym molestowaniu przez księdza. Liczy się, czy się nie liczy? I mam obawy, że jakby poszukać, to takich przypadków było więcej… A zainteresowany z tego co kojarzę chyba na początku został przeniesiony tylko do innej parafii, dopiero po dobrych 11 latach odpowiedział za to prawnie. Dodatkowo ogromna ilość ”wiernych” broniła jego niewinności jeszcze na długo po tej tragedii. Oczywiście wiem, że autor wypowiedzi którą przytoczyłeś może nie mieć o tej sytuacji pojęcia, ale i tak jego założenia są zbyt śmiałe…

    https://www.tvp.info/39045514/ksiadz-winny-samobojstwa-13letniego-chlopca-prawomocny-wyrok-po-11-latach

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: