Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Wszyscy wielcy rabini tego pokolenia twierdzą, że „Mesjasz” ma się wkrótce objawić.

Rabin Israel Abuhatzeira, znany jako Baba Sali, „Nie mówię tego wyłącznie jako osobista opinia. Zobacz, co robi prezydent USA Trump, rzeczy, o których nigdy nie marzyliśmy, nawet w naszych najlepszych snach. I jest więcej. Wszyscy przywódcy, którzy przybyli [do Izraela. Tego nie można zignorować. To są rzeczy, o których nigdy nie marzyliśmy. Jak te rzeczy mogą być, jeśli nie jako przygotowanie do przyjścia Mesjasza? ” 

 

To ciekawe, że ludzie wierzą rabinom, którzy odrzucają Jezusa, a  nie Słowu Bożemu. Gdyby rabini mieli dar od Boga YHWH, to poznaliby Jezusa, ale tego daru nie mają.

To nie żaden cud, że Trump przeniósł ambasadę do Jerozolimy. To skutek działań ruchu syjonistycznego, a raczej jego uwieńczenie.

 

Rabin Kaniewski także powiedział do innego rabina „Nie wiesz, że Mesjasz„ stoi pod ścianą ”[niedługo przybędzie]?”

 

 

„Wszyscy wielcy rabini tego pokolenia mówią, że Mesjasz wkrótce się objawi” – powiedział podczas tego wydarzenia rabin Amar. „Wszystkie znaki, które prorocy nadali, wszystkie znaki przepowiedziane w Gemara, Misznie, Midrasz, wszystko dzieje się jeden po drugim. Wszystko, czego potrzebujemy, to pozostać silnym przez trochę dłużej. ”

 

https://www.breakingisraelnews.com/144627/former-chief-rabbi-of-israel-reveals-important-message-about-the-messiah/

 

My wiemy, że judaistyczny mesjasz jest naszym antychrystem i to jest ciekawe, że ekumenizm kościoła katolickiego zakłada wspólnotę z judaizmem, czyli z antychrystem…

 

 

Updated: 7 lutego 2020 — 07:15

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: