Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Obłudny kościół Adwentystów Dnia Siódmego.

Oczywiście niecały, ale kiedy jedni udają że nic się nie dzieje, inni od dawna kolaborują z kościołem. Nie ma zasady Pawłowej:

 

“” Nie pochwalam was za to, że wspólne zebrania nie prowadzą was do dobrego, lecz do złego. (18) Przede wszystkim słyszę, że gdy schodzicie się na zebranie, dochodzi wśród was do podziału. Częściowo w to wierzę, (19) bo muszą pojawić się wśród was stronnictwa, aby się okazało, kto jest wypróbowany.” 1 list do Koryntian 11:17-34

 

U Adwentystów nawet nie ma podziału. Ci nieletni są też  letni dopuszczając miłość ekumenistów do Rzymu. Nie ma wśród nich ludzi stawiających wyżej miłość Boga niż religię, denominację. Bóg nie stworzył religii. Bóg stworzył Prawo Boże, a w tej sytuacji Adwentyści stają się przeklęci zgodnie z tym prawem:

 

“«Przeklęty mąż, który pokłada nadzieję w człowieku i który w ciele upatruje swą siłę,” 

 

Adwentyści upatrują w religii, w grupie swoje nadzieje. Nie ma Walecznych Serc. Z wyjątkami takich osób jak Artur z kanału Istotna Prawda, Veith i im podobni.

 

W tym wykładzie pt Wielki Bój i Wielka Podróbka przekonacie się o trendach u AD7.

 

Czy wiecie jak oni okłamują wiernych religii adwentystów? Pan Lazar opisany jest w wikipedii jako antyekumenista. Być może teraz, być może ze względów politycznych. Ale…

 

29 października 2007 r. w siedzibie Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Warszawie odbyło sie kolejne spotkanie (ekumeniczne)Ze strony adwentystycznej:Prof. zw. dr hab. Zachariasz ŁykoProf. dr hab. Bernard KozirógPastor Roman Chalupka Pastor Paweł Lazar  – zwierzchnik Kościoła ADSSpotkanie upłynęło w miłej chrześcijańskiej atmosferze”

 

http://adwent.org/ekumenizm%20polski.htm

 

Kiedy wiele pisało się o przewodniczącym Baptystów p. Wicharym, szefie polskiego Aliansu Ewangelicznego wtedy również dokonano kosmetyki zamieniając go na p. Kamińskiego.

 

6 maja 2019 roku. Kościół Adwentystów Dnia Siódmego skromnie informuje o swojej działalności ekumenicznej w ramach Towarzystwa Biblijnego, którego jest członkiem a razem z Towarzystwem Biblijnym należy do Polskiej Rady Ekumenicznej.

Informacja na www.adwent.pl może szokować ukrywaniem swojej działalności ekumenicznej przez 10 lat. “Każdego roku w maju, pod patronatem Towarzystwa Biblijnego w Polsce, odbywają się Ekumeniczne Dni Biblijne. W tym roku przesłanie z tej okazji przygotował Kościół Adwentystów Dnia Siódmego. Okolicznościowe nabożeństwa i spotkania odbędą się w różnych kościołach w całym kraju.

http://adwent.org/towarzystwo-biblijne.htm

 

 

W Krakowie Adwentyści wspierali WOSP Owsiaka.

 

Pisarz adwentystyczny Alfred Palla na swoich zdjęciach na profilu facebookowym pokazuje się na czołgu (miłość do wojny) z flagą Izraela (miłość do Izraela).

W Polsce uzyskał stopień naukowy doktora historii na Wydziale Filologiczno-Historycznym Akademii Pomorskiej.

Z tego co pamiętam z fotek, pracę bronił u księży. Prodziekanem tej Akademi jest  ks. dr hab. Józef Szymański.

 

Pan Palla napisał książkę gloryfikującą osoby tego systemu świata pt ”

Niezwykłe historie zwykłych ludzi. Sekrety ich sukcesu”.

Kogo sukces analizuje?

Ophra Winfrey – propagatorka new age.

Walt Disney- Mason.

 

 

Michael Jordan – członek illuminati

 

Dlaczego Pan Palla nie podał sekretu sukcesu chrześcijan?

Dlaczego nie napisał o przemyśle szczepionkowym, Big Farmie, banksterce, chipach itp?

Czy Jezus motywowałby lud przykładami osób z masonerii?

 

Najnowszy news o pastorze adwentystów z Warszawy:

 

“Śmierć Zbawiciela była początkowo dla współczesnych Mu niezrozumiałą klęską, ale to ona przyniosła późniejsze zmartwychwstanie, z którego wyrasta chrześcijaństwo. Przypomniał o tym pastor Mirosław Karauda, zwierzchnik diecezji wschodniej Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego, w kazaniu podczas nabożeństwa ekumenicznego 7 stycznia w kaplicy tego wyznania w Warszawie. Zwrócił uwagę, że przemiana człowieka wpisana jest w samo chrześcijaństwo.”

Nabożeństwo ekumeniczne u adwentystów

 

Ktoś powie, że to zdrajcy. Nie, to nie są zdrajcy. Żeby być zdrajcą najpierw trzeba być po stronie przeciwnej do zdradzanej. Ci adwentyści NIGDY nie byli po stronie dobrej.

Pisałem kilka tekstów o agenturze w religiach protestanckich.

Według mojej wiedzy w każdym zborze, każdej denominacji jest co najmniej 2-3 agentów.

Pytanie kogo agentów? Czy tylko kościoła Rzymu?

Odpowiem pytaniem: który ze zborów ostrzega przed syjonizmem?

 

Kościół Katolicki to kościół edomicko-chazarski.

 

Tak, gro pastorów ma bardzo dużą wiedzę i dlatego może manipulować wiernymi tak jak robi to np p. Fabian i jemu podobni.

 

Bóg celowo stworzył niewidzialne królestwo niebieskie, aby było ono niezniszczalne. Organizację można zniszczyć, zinfiltrować, przejąć tak jak Konstantyn przejął chrześcijaństwo.  Do Królestwa Niebieskiego może wprowadzić tylko Duch Prawdy (Jana 3). Adwentyści jako religia w nim nie funkcjonują. Poszczególne osoby wierne Bogu tak, ale nie religia. Nie pastorzy przymykający oko na ekumenię innych.

Na pewno są w tym kościele Boży ludzie. Jestem całkowicie świadom istnienia pośród AD7 takich osób. Ale są oni okłamywani i oszukiwani. Wilki w owczych skórach grasują. Uważajcie. Nie bądźcie naiwni.

Kluczowe słowa w zwiedzeniu to syjonizm i Rzym. Dwie strony tej samej monety…

 

 

 

 

Zaktualizowane: 5 lutego 2020 - 08:09

1 Komentarz

Dodaj komentarz
  1. Dziękuję Piotrze za Twoje pisanie, dzięki temu mogę poszerzać wiedzę i poznanie.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish