Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Po rekordowych deszczach po raz pierwszy od 2000 lat są możliwe rytualne kąpiele w świątyni.

Tysiące lat temu Żydzi podróżowali z całego Izraela trzy razy w roku, aby odwiedzić Świątynię w Jerozolimie, aby wielbić Boga, zgodnie z nakazem Biblijnym.

 

“Trzy razy w roku wszyscy twoi mężczyźni pokażą się przed PANEM, twoim Bogiem, w miejscu, które on wybierze: na Święto Przaśników, na Święto Tygodni i na Święto Namiotów. A nikt nie pokaże się przed PANEM z pustymi rękami.” Powtórzonego Prawa 16:16

 

 

Pielgrzymi izraelscy zanurzali się w mykwie (rytualnej kąpieli) w ramach duchowego przygotowania do spotkania ze świętością w miejscu świątyni.

Według Assafa Brezisa, kierownika wycieczek ATV Gush Etzion, starożytna mykwa, położona na południe od Jerozolimy, z której korzystali pielgrzymi, została odnowiona przez ostatnie opady deszczu w Izraelu i jest gotowa do wykorzystania.

Starożytna mykwa, znajdująca się na drodze znanej jako Derech HaAvot (Szlak Patriarchy), została odkryta zaledwie 35 lat temu. Mimo że obecnie znajduje się pod kontrolą wojska i nie został jeszcze całkowicie przywrócony, Brezis z ekscytacją mówił o biblijnym znaczeniu mykwy i okolic.

 

Co raz więcej tych  oznak czasów końca…

 

 

źródło:

https://www.breakingisraelnews.com/143279/thanks-to-heavy-rains-ritual-baths-for-temple-now-fully-functional-for-first-time-in-2000-years/

 

 

 

 

Updated: 13 stycznia 2020 — 21:00

3 komentarze

Add a Comment
  1. A o tym to nawet nie wiedziałam, dziękuję za informację…

    1. norma ale ten usmieszek prezydenta kiedy mówił, że nie wie czy w jego żyłach płynie krew…
      Gojów mozna robić w konia…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: