Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Do którego nieba zostają dzisiaj wysyłane światełka?

Paweł pisał o trzech…

 

(2) Znam człowieka w Chrystusie, który przed czternastu laty – czy w ciele – nie wiem, czy poza ciałem – też nie wiem, Bóg to wie – został porwany aż do trzeciego nieba. ”

 

 

 

Updated: 12 stycznia 2020 — 21:00

5 komentarzy

Add a Comment
 1. Ta cała nazwa to po prostu przyciągnięcie ludzi… 😀
  Światełko (w formie “petardy” czy w formie bezhukowej) nie trafi raczej do trzeciego nieba…

  1. Henoch opisywal wiele miejsc ktore mu pokazano. Nie pamietam czy byly tak akurat 3 nieba. Pawel prawdopodobnie mowil o Jezusie. Jsiega Henocha jest vardzo interesujaca jesli nie czytaliście to przeczytajcie

 2. Czy atlantyda to był jakiś region przedtopowej cywilizacji?
  Czy jak wypije maks 3 piwa(jeszcze jestem świadomy) raz na tydzień, kilka tygodni to grzesze?

  1. “Czy jak wypije maks 3 piwa(jeszcze jestem świadomy) raz na tydzień, kilka tygodni to grzesze?”

   tj temat na tekst. Niestety zrobiono z tego religijność. Dobrze jest nie pić wcale, ale Pan Jezus zamienił wode w wino, nie żeby ludzie byli weseli od soku, ale żeby dobrze się bawiono. Biblia nigdzie nie zabrania pic alkoholu. Biblia zabrania opijania się.
   Z tym, że 3 piwa to juz stan jakby bliski pijaństwu. |Z drugiej strony wypite w odstępach godzinnych zmieniają skutek.

   Myslę, że ludzie błędnie rozumieją grzech. Grzech jest szkodzeniem sobie i innym. Południowcy pijają tzw sznapsy często codziennie, ale jest to lampka wina zmieszana z wodą jeszcze.
   Żeby zobaczyć czy to jest vgrzechem zobacz co powoduje w organizmie wypicie 3 piw jednorazowo. Jeśli szkodzi organizmowi to jest to grzech.

  2. Kiedyś nie pito wody tylko piwo lub wino ew. z wodą rozcieńczone, bo w wodzie rozwijały sie drobnoustroje chorobotwórcze, a powyższe były sterylne. Wody jeszcze nie gotowano w celu oczyszczenia jej. Pawel też pisze do Tymoteusza 23 Siebie samego zachowaj czystym! Samej wody już nie pij, używaj natomiast po trosze wina ze względu na żołądek i częste twe słabości!

   Nalewki z różnych ziół i owoców mają oprócz walorów smakowych też właściwości lecznicze, wino może wspomagać trawienie, alkohol w niewielkich ilościach poprawia krążenie i odporność eliminując zarazki.

   Wiadomo, że opilstwo, alkoholizm itp skutkować powinno porzuceniem nałogu, jesli ktoś ma z nim problem to niech nie używa Biblii, żeby siebie usprawiedliwiać, że przecież Bóg nie zakazuje. Adwentysci podchodzą skrajnie, do alkoholu, nawet podczas wieczerzy pańskiej piją niesfermentowany sok gronowy.
   Myślę, że trzeba pozostawać trzeźwymi. Ja dla przykładu przestałem się upijać i piję rzadko, a w szabat nie pije w ogóle. Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: