Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Izrael nazwał swoje złoża gazu Lewiatan.

Nie tak dawno pisałem o Lewiatanie. W służbie uwolnienia Lewiatan uchodzi za  mocarza, a tymczasem dowiedziałem się nie tak dawno od brata w wierze, że złoża gazu w Izraelu nazywają się Lewiatan.

 

 

Izrael do niedawna uznawany był za państwo bez surowców naturalnych. Jednak w ciągu kilku ostatnich lat zaczęto tam odkrywać pokaźne złoża gazu, znacznie przekraczające krajowe zapotrzebowanie.

W tym roku u śródziemnomorskich wybrzeży odkryto złoże gazu Tamar, a rok później dwa razy większe Lewiatan, 130 km od Hajfy. Po trzech latach odkryto jeszcze pola Karish i Tanin, ale ich eksploatację powierzono greckiej firmie Energean Oil&Gas. Jednak to Lewiatan jest największym izraelskim, finansowanym z funduszy prywatnych projektem infrastrukturalnym o wartości 3,7 mld dolarów – 40 procent udziałów jest w rękach teksańskiej firmy Noble Energy, 45 proc. natomiast kontroluje izraelska grupa Delek.

https://biznes.interia.pl/raport/polska_izrael/news/gazowa-ekspansja-izraela-jak-skorzysta-na-tym-europa,2565909?utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

 

To pokazuje jaką naprawdę religię wyznają władze Izraela.

Czy Wy jako wierzący nadalibyście nazwę czemukolwiek Lewiatan?

W Polsce istnieje siec sklepów Lewiatan oraz stowarzyszenie pracodawców o tejże nazwie. Wszystko mają pod kontrolą.

 

Lewiatan jest symbolem szatana i taka nazwę nadano tym złożom.

 

To nie mój wymysł:

 

W literaturze chrześcijańskiej Lewiatan jest często wyobrażeniem Szatana, zagrażającym istotom stworzonym przez Boga i próbującym je pożreć[19]. Podobnego zdania był św. Tomasz z Akwinu, który opisywał Lewiatana jako demona zazdrości.

 

 

Lewiatan bywa łączony z motywem „piekielnej paszczy” (Hellmouth), potwornej istoty, w pysku której skazani na potępienie znikną podczas Sądu Ostatecznego. Stwór taki pojawiał się w sztuce anglosaskiej od ok. 800 r., a później motyw ten rozprzestrzenił się na całą Europę[20][21].

Jeden z najsłynniejszych literackich opisów Lewiatana jako Szatana pojawia się w poemacie Williama Blake’a Zaślubiny nieba i piekła

https://pl.wikipedia.org/wiki/Lewiatan_(potw%C3%B3r)

 

 

Updated: 8 stycznia 2020 — 08:43

8 komentarzy

Add a Comment
   1. Tak. Zwłaszcza że blisko elektrowni jadrowej

    1. To nie może być przypadek…to nie jest przypadek…

 1. Co do wcześniejszej odpowiedzi że napisałeś że USA musi dbać o PR i od razu się nie wydarzy wszystko. Ile według Ciebie może to potrwać, aż do “prawdziwych” ataków? Tak w twoim przeczuciu?

  Naprawde dużo się dzieje.

  1. biorąc pod uwagę, że dopiero muszą rozesłać wezwania do 80tys rezerwistów to zakładam minimum 3 miesiące a max 10 miesięcy.
   Jeszcze może tak być że wojna wybuchnie jak te 80tys rezerwistów otrzyma wezwania, pojedzie na ćwiczenia a następnie Rosja zaatkuje Polske itp…

   Teraz musi być wymiana ciosów przed kogoś nokautem. Takie wojenki podjazdowe.
   Raz Iran zaatakuje USA raz USA Iran . Ale z czasem uważam w ciągu miesiąca będą ataki lokalne np u sojszunikow USA: jakis budynek, impreza itp.
   To da systemowi prawo do kontroli spoleczenstwa, może wprowadzą system rozpoznawania twarzy itp

   1. Czyli jeśliby w tym roku się zaczęły te ostatnie lata to pochwycenie by też było w 2020 roku.
    No jeśli będzie przed uciskiem.

 2. Serio nie pomyślałem o tych spięciach tylko po to aby osiągnąć swoje cele w postaci kontroli społeczeństwa. Wszystko układa się w całość.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: