Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Film “Dwóch Papieży” sabotażem wewnątrz kościoła katolickiego.

Już przywykłem do jezuicko-masońskiego charakteru Netflixu na którym pojawił się film “Dwóch Papieży”.

Ale nie spodziewałem się, że tak zepsuta organizacja jaką jest kościół katolicki może strzelać do własnej bramki. Ten film jest planowanym samobójem aby zdyskredytować nie tyle osobę Benedykta, co zadrwić z jego konserwatyzmu, któremu przeciwstawiony jest liberalizm moralny jezuity Bergoglio.

 

Zapowiedź filmu pokazuje Papieża Benedykta, granego przez Anthony’ego Hopkinsa, mówiąc, że jako papież potrzebuje „korekty”….

Z pozoru są to błahe słowa, ale katolicy są powoli wprowadzani w lucyferianizm mimo, że ten kościół nigdy nie byl kościołem Boga.

Budynek Watykanu, który znajduje się zaledwie kilka kroków od Bazyliki Świętego Piotra w Rzymie, miał reklamę wielkości billboardu z reklamą  filmu Netflixa przedstawiającym Benedykta XVI jako niekompetentnego papieża.

 

 

 

Na stronie internetowej IMDB.com kluczem do fabuły jest: „Za murami Watykanu konserwatywny papież Benedykt i liberalna przyszłość papieża Franciszka muszą znaleźć wspólny grunt, aby stworzyć nową drogę dla Kościoła katolickiego”.

 

„Jest takie powiedzenie:„ Bóg zawsze poprawia jednego papieża, przedstawiając świat innemu papieżowi ”. Powinienem … chciałbym zobaczyć moją korektę ”, stwierdza.

 

Korekta owa polega na całkowitej zmianie kursu w stronę wartości przeciwnych Prawu Bożemu i z takim kościołem wiąże się polski Alians Ewangeliczny. Panowie z Aliansu stracili zbawienie za dobre pozycje i zwodzenie wiernych.

 

Jak to udokumentowałem jezuici są syjonistyczna organizacją, a

Jonathan Pryce został pobłogosławiony przez jezuickiego księdza podczas kręcenia „Dwóch papieży”.

 

Poniżej trailer.

Czerwony i czarny dominują już wszędzie a ta scena z trailera powyżej pokazuje kto nad kim góruje.

 

Jest tez teoria spiskowa, która ponoć jest realna i mówi, że Benedykt musiał ustąpić ponieważ w jednym dniu wstrzymano dostęp do pieniędzy Watykanu.

Żyjemy w bardzo bardzo ciekawych czasach.

Oby Jezus Chrystus przyszedł jak najwcześniej.

 

 

 

 

Updated: 7 stycznia 2020 — 19:56

9 komentarzy

Add a Comment
 1. Dzięki za omówienie tego zwiastunu i za wyjaśnienia…

 2. Panie Piotrze, można też przyjrzeć się Sanjay’i z Jasnej Strony Mocy, który na moje oko jest agentem masonów(?). Jego działania są dosyć przebiegłe i dla żyjących tylko tym światem mogą okazać się zgubne.
  Chodzi mianowicie o to, że ten pan bezwstydnie kompromituje ludzi, którzy m.in. wiedzą o satanistycznych elitach rządzących światem, planach depopulacji, szkodliwości sieci 5g itp.

  1. Wg mnie jest pod wplywem zlych duchów.
   Czy agentem? Ciężko ocenić.

 3. Widzieliście ten filmik animowany? Jeśli ten bit przeszkadza to możecie ściszyć, ale obejrzyjcie ten filmik. Piękne podsumowanie zepsucia tego świata.

 4. https://wiadomosci.onet.pl/swiat/iran-atakuje-baze-wojsk-usa-w-iraku/n8p411b

  Iran odpowiada jakoś koło północy u nas było. Teraz będzie wet za wet, w końcu Iran zaatakuje Izrael, Jerozolime i zniszczy meczet Al Aksa. To naprawdę już ten czas, Powrót Pana Jezusa Chrustusa niebawem.

  1. Spokojnie. Tak szybko to sie nie stanie.
   USA musi tez dbać o PR. Na początku będą podchody, wojenki podjazdowe, a na koniec wybuch czajnika

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: