Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Jak powstał sukces Mariah Carey i skąd się wziął upadek jej siostry Alison.

Dzisiaj coś specjalnego. Coś co pokaże co stoi za sukcesem celebrytów.

 

MK Ultra na przykładzie rodziny Mariah Carey. Miło się ogląda filmy, słucha muzyki popularnej, ale mało kto wie, czym to jest okupione. Ile kosztuje sława i bycie celebrytą rangi M. Carey.

 

Jakiś czas temu  siostra Mariah Carey oskarżyła ją o uczestniczenie w okultyzmie. To wszystko zaczyna się w domach rodzinnych i tak podobnie było w przypadku pani Mariah Carey, której rodzice są czy byli członkami tajnego stowarzyszenia. W ubiegłym roku Alison Carey udzieliła wywiadu, w którym opowiadała o molestowaniu jej w dzieciństwie podczas spotkań okultystów. Ta siostra wygląda bardzo niekorzystnie (nie ma z przodu uzębienia), ale większość osób poddanych programowi MK Ultra kończy źle, np. jako osoby bezdomne, z uzależnieniami. O tym właśnie opowiedziała starsza siostra tej piosenkarki – o kontroli umysłu, o okultyzmie, których była a raczej jest ofiarą. Chodzi o to, że jest to kolejna tego typu opowieść. Kolejna podobna do poprzednich.

Czy to nie powinno dziwić, że jest tak wiele opowieści o tego typu praktykach w tzw. wyższych sferach, wśród celebrytów i bogaczy? Pani Alison mówi o satanistach, ubranych w kaptury podczas ich obrządków.

 

 

Czy pamiętacie film Oczy szeroko zamknięte? jeśli nie, to może Kod Leonarda z Tomem Hanksem. W obu była ta sama scena. Ludzie w kapturach i rytualny seks.

 

 

 

Pani Alison Mówi także , że seksualne molestowanie dzieci przez dorosłych, jest czymś oczywistym w tych kręgach. To samo ze zwierzęcymi ofiarami krwawymi.

Dzieci są też zmuszane do oglądania seksu dorosłego z dorosłym, czy też z innym dzieckiem.

Ostatnio oglądałem film pt “Protektor”, w którym to dziewczynka mająca wuja w mafii musiała oglądać mordowanie nieposłusznych wobec tej mafii ludzi.

 

Siostra piosenkarki relacjonuje, że nie widziała nigdy aby Mariah była na tych ceremoniach. Alison mówi, że zawsze robiła co mogła, by ochronić swą młodszą siostrę, przed tym co ją spotykało. Alison miała wtedy 11 lat a Mariah 3 lata. Powiedziała, że straszono ją, że jeśli nie będzie posłuszna tym satanistom, to zabiją jej siostrę. To się toczy kołem. Rodzice są zastraszani i wyrządzają te okrucieństwa swoim dzieciom. Osoby z tych kręgów wierzą, że Lucyfer jest prawdziwym bogiem, i że spełniając tego typu ofiary zyskają sławę i bogactwo.
Są oszukiwani, ponieważ życie chrześcijańskie to dla nich kjakby  asceza. Nie wolno się upijać, nie wolno palić, nie wolno cudzołożyć, a finanse to ciężka praca. Lucyfer daje według tych  osób  wszystko szybciej, za cenę duszy.

Oglądając zdjęcia piosenkarki widzimy jakże już nam znane w sensie symboliki – motyle (symbol przemiany – transformacji, symbol kontroli umysłu MK Ultra). Motyl jest ogólnie symbolem new age. Jest symbolem nowej ludzkości ….lucyferianskiej…
Wychodzi na to, że jej starsza siostra miała być liderem ale złamała się psychicznie.

 

 

Natomiast młodsza siostra ma zdjęcia z motylkami, album o nazwie Motyle, a także tatuaż z motylem.

 

 

 

 

Często można też spotkać tę piosenkarkę w …. wannie (co też jest symboliczne – odpowiednik chrztu).
Często można ją zauważyć z masońską szachownicą na podłodze czy na kaflach łazienkowych. Jej stroje są też wymowne, bo przebierała się za czarownicę czy lucyfera na Halloween.

 

Ale były też stroje w cętki (wąż) – co też jest symboliczne i świadczy o MK Ultra – to ich znaki rozpoznawcze. Wykonuje ona często znak jednego oka, znaki dłonią w postaci tzw rogów diabelskich czy znaku potrójnej szóstki.

 

 

 

 

Ta siostra napisała też książkę. Ale nagłówki w czasopismach brukowych opisują tę książkę jako coś w stylu ciekawostki, ploteczki i ciemnej stronie sławnej piosenkarki, która ma dodać tylko pikanterii tej postaci. Kompletnie bagatelizują to o czym mowa. Pokazują upadek biednej siostry nie mówiąc o tym, przed czym ona  ostrzega.

To o czym opowiada starsza siostra piosenkarki najwyraźniej jest prawdą, jednak brzmi tak niedorzecznie dla ludzi, że robią z tego coś w rodzaju wymyślonej historyjki coś jak napisanie horroru dla rozrywki. Dlaczego jest taki odbiór? Dlatego, że tego typu rzeczy pokazują nam w filmach. W filmach o których wiemy, że opowiadają wymyślone historie w barwny sposób. Ludzie zostali znieczuleni, sformatowani przez oglądanie tv i filmów.

Dlatego pani bez zębów (Alison Carey), zniszczona psychicznie i fizycznie, nie jest wiarygodna dla większości ludzi.

 

 

Świat szatana to bunt…

 

Ludzie są warunkowani przez media i dlatego nie przyjmują do wiadomości takich informacji. Osoby, które wyjawiały tego typu rewelacje były zawsze niszczone, bo media są własnością tych samych kręgów. Czy zauważyliście, że prawdy w mediach głównego nurtu nie uświadczycie? Dlaczego? Nic nie wiedzą o masonerii? Naprawdę?

Wiele z ofiar MK Ultra nie jest świadomych w czym tkwią i podobnie może być nawet z tą piosenkarką. Czasami coś w ich życiu się wydarza, co jakby przełącza ich z tego stanu kontroli umysłu i próbują się “wymknąć” lub przechodzą załamania nerwowe.

Ludzi nie dziwią już teksty piosenek o demonach, upadłych aniołach, ubrania dziwaczne pełne symboliki okultystycznej, nawet mówienie wprost, że ktoś sprzedał duszę diabłu. Całkowicie to spowszedniało. Ale my wiemy, że to jest właśnie duchowa wojna – tak ona wygląda. Ludzie kapitulują w ten sposób. Nie widzą, że żyją w podstawionej rzeczywistości – w jakimś matrixie. To delikatny przykład działania inżynierii społecznej, systemu edukacji by trzymać ludzi z dala od prawdy.

 

Dlatego i my powinniśmy czasem modlić się za takie osoby, ponieważ nie wiemy jak one tam trafiły.

 

__________________

 

 

Bóg jest wszędzie – nawet w wiadomościach. Dlatego każdą historię interpretuję przez pryzmat wiary.

Umieszczam interesujące materiały pomagające zrozumieć ten świat w kontekście Pisma.

Ale aby robić to co robię wymaga dużo pracy i czasu.

Jeśli więc chcesz możesz mi pomóc być  głosem prawdy w oceanie mainstremowych mediów i katolickich  wspierając mnie:

 

Odbiorca: Piotr

 

w tytule: “bezinteresowna darowizna dla admina detektywprawdy.pl”

 

 

PKO

 

nr konta: 03102026290000910204005278

 

Dziękuję wszystkim w imię Jezusa.

 

 

 

Zaktualizowane: 31 grudnia 2019 - 16:01

2 komentarze

Dodaj komentarz
  1. Z naszego podwórza :

    https://i.wpimg.pl/784x/d.wpimg.pl/927404934-1672688694/roksana-wegiel.jpg

    Roksana wydała niedawno książkę pod tytułem :The X Book

    Gdzieś kiedyś czytałem iż “X” jest sygnaturą szatana. Pełno go wszędzie , zarówno osobno jak w konfiguracji…
    Od oznaczenia filmów dla dorosłych XXX , umieszczaniu go w filmach i teledyskach ( ogólnie w świecie rozrywki , jakimkolwiek przekazie ) po nazwy leków , które często zawierają tą literę.

  2. Młodsza i bogatsza siostra mogłaby pomóc starszej finansowo. To pewnie nie jedyny taki przypadek, że tak się dzieje, ale przy takiej fortunie to dość ciekawe. Z drugiej strony są ludzie co nie chcą pomocy i wybierają określoną życia, nawet bezdomność.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish