Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

W kościołach będą ofiaromaty zamiast tac. Idą z duchem czasów….bestii…

Spójrzcie być może ostatni raz na ten obrazek. Nie jednemu katolikowi łezka w oku się zakręci za jakieś 10 lat na taki widok oto widok:

 

 

 

Idzie nowe w kościele Rzymu. Teraz ofiara będzie dostosowana do systemu bestii:

 

 

 

 

Kościoły z czegoś żyć muszą i jest to naturalne. Czy to będzie kościół Rzymski czy ewangeliczny czy S.  Jehowy. Koszt budynku, koszt energii, koszt gaży dla księży i pastorów.

 

W czym jednak jest niesmak? Po pierwsze np. w budapesztańskim kościele nazywa się on AutoMateusz. Tak jakby apostołowie byli od zbierania kasy.

 

Po drugie, podczas tegorocznego Forum Ekonomicznego w Krynicy szef Mastercard w Polsce Bartosz Ciołkowski mówił o opracowaniu własnego “ofiaromatu” wspólnie z Caritasem
co pokazuje, że system bezgotówkowy bestii i kościół judeochrześcijanski ida ręka w rękę.

 

https://biznes.radiozet.pl/News/Lublin.-W-jednym-z-kosciolow-pojawi-sie-ofiaromat-do-skladania-ofiary-karta-platnicza

 

 

Ok, te światy jakoś się przenikają, wszyscy korzystamy z nowoczesnych technologii. Internet, smarpthony, 4g.

 

Ale czy kościół rzymski kiedykolwiek protestował przeciw rozwojowi systemu bezgotówkowego? Czy taka telewizja wrealu reprezentująca ten kosiół o tym mówi?

Czy kapłani kościoła Rzymu informują o tym ze nikt bez imienia bestii nie będzie mógł kupować ani sprzedawać?

 

 

Oczywiście ze nie, ponieważ oni w tym biorą udział. Pokazywałem Wam niedawno jak to na Pomorzu przed wjazdem do kościoła jest oko illuminati i płyta wychwalająca założyciela zakonu jezuitów Ignacego Loyolę.

 

 

 

 

 

No cóż w sieci pojawiają się komentarze, że trzeba było pogonić razem z krzyżakami…ale historii już nie odwrócimy bo cala Polska to katolicyzm a nawet ewangelicy to katolicyzm bo ekumeniczni.

 

Z innej strony patrząc biskupi będą mieli szczegółowe dane, ponieważ żaden proboszcz już nie wyda pieniędzy na swoje prywatne cele jak np. usłyszeliśmy w programie 7 Metrów Pod Ziemią na warszawskie kotłownie, czy na utrzymanie konkubiny z którą mają dzieci. Będzie być może stała pensja lub jakiś ryczałt i koniec…

Pytanie jak to będzie z “co łaska” z chrztami, ślubami, pogrzebami?

Czy ofiaromaty będą przystosowane do cennika? Tego nie wiemy.

Ja już dwa lata temu pisałem jak to wygląda na zachodzie. We Francji jest elektroniczna taca pobierająca datki a w Niemczech błogosławiący robot.

 

 

Koszty jakiejkolwiek organizacji czy strony to zwykła ekonomia, ale czy księża i biskupi a zwłaszcza papież informują o systemie bezgotówkowym bestii? Nie. Ani ten papież, ani poprzedni czy wielce święty Jan Paweł II (Kaatz) nie informują o systemie bestii ponieważ oni go tworzą…..

 

 

 

Przy okazji, dawno nie umieszczałem mojego info dotyczącego wsparcia :-).  Godzien jest robotnik zapłaty swojej……

Codziennie otrzymujecie porcje informacji i nie wiem w czym mam być gorszy  od księży czy pastorów, a informuje o prawdzie tych czasów.

 

 

Bóg jest wszędzie – nawet w wiadomościach. Dlatego każdą historię interpretuję przez pryzmat wiary.

Umieszczam interesujące materiały pomagające zrozumieć ten świat w kontekście Pisma.

Ale aby robić to co robię wymaga dużo pracy i czasu.

Jeśli więc chcesz możesz mi pomóc być  głosem prawdy w oceanie mainstremowych mediów i katolickich  wspierając mnie:

 

Odbiorca: Piotr

 

w tytule: “bezinteresowna darowizna dla admina detektywprawdy.pl”

 

 

PKO

 

nr konta: 03102026290000910204005278

 

Dziękuję wszystkim w imię Jezusa.

 

______________

 

Updated: 20 grudnia 2019 — 10:56

8 komentarzy

Add a Comment
 1. To prawda, nie informują o systemie bo przecież ręka rękę myje… :/

 2. Nie wiem czy wiecie, może już było nie pamiętam, ale z tego co wiem to we wszystkich jednostkach samorządowych typu urzędy gminy i urzędy powiaty itp. Program finansowy nazywa się [email protected]
  http://www.zielonagora.rio.gov.pl/strona.php?id=34&ida=358
  Pozdrawiam serdecznie

 3. To mam rozumieć że jak kiedyś zostanie wycofana gotówka z obiegu bo do tego wszystko zmierza i będziemy płacić kartami i robić tylko przelewy to skazuje się na wieczne potępienie bo przyjmuje system bestii. To jak mam żyć jak nie będzie innego wyjścia. A tak przy okazji prosisz mój drogi o darowiznę robiąc Tobie przelew działam w systemie bestii czyli się potępiam

  1. Nie, źle rozumiesz przesłanie materiału.
   Chodzi o to, że kościół Rzymu bardzo chętnie przechodzi na technologie systemu bestii nie krytykujac jej.
   Myślałem, że to jest oczywiste, że sama płatności w sobie nie są jeszcze utratą zbawienia, ale ten trend pcha do CHIPów.
   Kościół Rzymu uważający się za kościół Jezusa – a będący kościołem Jego wroga – nie ostrzega przy tym trendzie o naczelnym ostrzeżeniu Apokalipsy – znaku bestii. Papież widzi zmiany klimatu, ale nie widzi zmiany klimatu w płatnościach elektronicznych.

   1. ale nie widzi zmiany klimatu w płatnościach elektronicznych.
    Dobre!!! :)))))
    Ale niestety prawdziwe, ani papież, ani protestanci, ani jehowi, ani biblijni ewangelicy (chodzi o zbory, nie jednostki). No po prostu zwiedzenie.
    Wszyscy idą w tą szeroką bramę….

   2. Czyli chodzi o samo cipowanie ? Ok tylko jeżeli kiedyś wprowadzą obowiązek cipowania bo wszystko zmierza w tym kierunku i nie będzie wyboru to nagle wszyscy będą potępieni ?

    1. wg mojej oceny chip będzie powiązany z łamaniem Prawa Boga np z Prawem Niedzielnym lub akceptacją LGBT itp.

     1. Jestem tego samego samego zdania,gdyż sama płatność elektroniczna nie jest grzechem natomiast obiera jednostce przede wszystkim anonimość i autnomicznośc w zakresie transakcji.Osobiście uważam,że żadnego chipu raczej nie będzie gdyż zbyt wiele materiałów na ten temat w internecie a jak wiemy zwiedzeni mają być nawet wybrani.Polecam lekturę V Moj 6:4-9.
      Moim zdaniem chip może być zaledwie odwróceniem uwagi od sedna problemu choć oczywiście nie wykluczem takiej opcji oraz tym bardziej nie zachęcam do przyjmowania chipu.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: