Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Piotr Korczarowski z emisja Tv i nowa rasa panów.

Gdyby nie to, że reklamowałem kiedyś kanał emisjaTV i podkreślałem  szczerość i uczciwość lidera tego kanały patriotycznego, to nie pisałbym tego tekstu. Czuję się zobowiązany głównie wobec moich czytelników ponieważ te bodajże dwa lata temu musiałem być mocno infantylny i idealistycznie nastawiony do p. Karczorowskiego aby nie widzieć jego ciemnej strony mocy….

 

“Klasę” p Piotra poznałem dzisiaj na kanale MKTV czytając komentarz p. Piotra o tymże kanale:

 

 

EmisjaTV ma prawie 100 tysięcy subskrypcji, a więc jest co komentować.

 

Kiedy czytałem komentarz p. Piotra nie mogłem uwierzyć własnym oczom. To, jak się nurzał w swym jadzie rozbiło moje wyobrażenie o tym człowieku. Wyszło z niego: megalomania, pycha, buta, ordynarność. To chyba nie wszystko co można mu w tym komentarzu zarzucić.

 

Pana z MK TV również nie popieram, żeby była jasność. Mimo, że także go umieszczałem na blogu. Obaj panowie są nienarodzeni na nowo. Pan (nie znam imienia) MK TV przeklina i chyba robi  z tego swój image.

 

Myślę, że wszelkie poszukiwania prawdy bez charakteru Jezusa w sobie zawsze będą się kończyć przy najbliższym konflikcie obnażeniem swojego brudu.

Popatrzcie, obaj panowie walczą o prawdę. Pan Piotr u boku kościoła Rzymu, p z MK TV jakby poza Rzymem, ale mentalnie jak p. Karczorowski.

 

O ile faktycznie od  kanału MKTV nie można winszować sobie poziomu etyki dziennikarskiej, gdyż jest i niekonwencjonalny i nieprofesjonalny, taka radosna twórczość, tak od p. Karczorowskiego oczekuje się wiele. Zwłaszcza, że kreuje się jako obrońca polskości. Polskości u boku p. Brauna. ……

 

Kiedy przeczytałem komentarz lidera emisjaTV zacząłem się zastanawiać czy jestem godny w ogolę pisać o p. Piotrze. Ci dziennikarze kanałowi z YT stali się nowa rasą panów.

 

Z innej strony patrząc Polacy nigdy nie będą zjednoczeni, ponieważ jest multum odnóg politycznych. Ale wszystkie skupiają się albo przy Rzymie albo przy TelAvivie co na jedno wychodzi. Zasada dziel i rządź to najbardziej skuteczna metoda zniewolenia.

 

Dziwię się, że p. Karczorowski nie widzi zła kościoła rzymskiego, że nie zna historii, układów. Czy może nie da się w Polsce stworzyć popularnego kanału antyspamowego niezależnego od Rzymu?

 

Nie wiem teraz czy mam przeprosić z góry za to, że zauważam to co zauważam nikogo nie obrażając.

 

Pan Piotr jako katolik nazywa innego człowieka śmieciem. Czy tak postąpił by Pan Jezus?

Pan Karczorowski zrównał się tym komentarzem z p. Lisem. To już ten sam poziom….

 

 

 

Niestety, dla katolików nie jest ważny charakter Jezusa w wierzącym, ale religijność i patriotyzm, nie niebiański ale Polski, w kraju, który jest tylko z nazwy Polską i ze względu na państwowość.

 

To dlatego Jezus powiedział jako Bóg, że “od tej pory prawdziwi czciciele będą oddawać mi cześć w Duchu i w prawdzie”. P. Piotr nie oddaje czci Jezusowi w Duchu. Na pewno Duch Jezusa przez niego nie przemawiał.

 

Panie Piotrze, jeśli jakimś przypadkiem czyta Pan mój skromny blog. Nie mam zamiaru lansować się na krytyce Pana, ale czułem się zobowiązany wobec czytelników napisać o Pana haniebnym komentarzu z dwóch powodów:

 

  1. Stwarza Pan zły obraz chrześcijaństwa taka retoryką.
  2. Szanowałem Pana reklamując kilka filmów z Pana kanały.

 

Pamiętam jak na pierwszym zjeździe opowiadałem o tym, że generalnie byłem spokojnym człowiekiem jako katolik. Ale wystarczyło, że ktoś mi nadepnął na odcisk i reagowałem agresją. Przytaknął mi pewien pszczelarz. Zapomniałem już imienia. Mial to samo. Ogólnie spokojny, ale jak ktoś go obrazik to był postrachem wioski na Podlasiu.

 

O tym właśnie nauczał Jezus  Chrystus:

 

“Jezus odpowiedział: Zaprawdę, zaprawdę, powiadam ci, jeśli się ktoś nie narodzi z wody i z Ducha, nie może wejść do królestwa Bożego. (6) To, co się z ciała narodziło, jest ciałem, a to, co się z Ducha narodziło, jest duchem. (7) Nie dziw się, że powiedziałem ci: Trzeba wam się powtórnie narodzić. (8) Wiatr wieje tam, gdzie chce, i szum jego słyszysz, lecz nie wiesz, skąd przychodzi i dokąd podąża. Tak jest z każdym, który narodził się z Ducha” Jana 3.

 

 

Niestety sakramenty katolickie nic nie dają.

 

Módlmy się i za Pana Piotra i MKTV.

 

Błogosławię obu w imię Jezusa Chrystusa.

 

 

 

Updated: 18 grudnia 2019 — 09:52

1 Comment

Add a Comment
  1. Bardzo Piotrze dziekuje za przedstawienie obu Panow.
    Wychodzi na to ze dwie jutubowe onuce udajace patriotycznych i narodowych badz kreuja jakis spor dla dystrakcji Polakow i nawet maja jakies sporne punkty.
    Faktycznie warto omijac szerokim lukiem.

    Dla rozeznania w sytuacji czytam art. Targalskiego, slucham Kowalskiego, a nawet nieraz polityczne programy Chojeckiego trafiaja w sedno , choc nie wszystkie.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: