Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Mesjanistyczny Rabin: Proroctwo czasów ostatecznych nadejdzie teraz w Izraelu.

Rabin Eric Tokajer, mówi, że Dobra Nowina o Jezusie zaczyna się rozprzestrzeniać w całym Izraelu i ważne jest, aby chrześcijanie nadal wspierali ten wysiłek.

Założyciel Brit Ahm Messianic Synagogue w Pensacola na Florydzie i wydawca The Messianic Times , Tokajer, który prowadzi wycieczki po Ziemi Świętej, mówi, że rozwój mesjanistycznych posług w Izraelu dowodzi, że ręka Boga rzeczywiście spoczywa na tej ziemi.

 

„Wiele lat temu, kiedy stałem się wyznawcą Żydów, w Izraelu było tylko garstkę wierzących Żydów”, powiedział

 „Teraz są tysiące, prawdopodobnie gdzieś około 10 000, którzy są wierzącymi Żydami urodzonymi w Izraelu. Są też inni, którzy przybyli z zewnątrz, którzy tam mieszkają, ale kiedy stałem się wierzącym, prawie ich nie było.

„Obecnie w całym kraju spotykają się setki grup, które dzielą się Dobrą Nowiną, która jest częścią proroctwa czasów ostatecznych, gdy Bóg przestawia naturalne gałęzie do drzewa oliwnego.

„Wiele chrześcijańskiego świata nigdy nie słyszy tych historii. Ale jeśli udadzą się do Izraela, zobaczą, co się dzieje, gdzie widzą ślepi, chromi, niesłyszący i głoszeni w więzieniu. Naród żydowski odkrywa moc Ducha Świętego i moc Jeszui. A dzięki mocy Boga Dobra Nowina będzie się szerzyć w Izraelu ”.

 

Kiedyś bym powiedział Allelujah na taki news. Teraz ostudzam swój hurra optymizm wiedząc w jakich czasach żyjemy, a żyjemy w czasach taniej łaski i pytanie jakie to są nawrócenia czy takie jak Keyna Westa, czy takie jak np Piotra Stępnia.

Przypominam że przy Donaldzie Trumpie również jest masa chrześcijan nominalnych.

Bóg wzywa nas do czujności i abyśmy byli sprytni jak węże.

Jeśli są to prawdziwe nawrócenia to wielka Chwała Bogu. Będę się cieszył razem z tym Żydami.

Przez bloga poznałem wielu chrześcijan, którzy zazwyczaj mają nienawróconych członków swych rodzin. Często bardzo męczących, czy wprost nękających i zdarza się dowiedzieć mi jak to ktoś tam właśnie się nawracał. To są cudne wiadomości.

 

Tak czy owak na pewno część Żydów się jeszcze nawróci i pomódlmy się może dzisiaj za Żydów w Izraelu aby dostali nowe serca i nowego Ducha i poznali zdrową naukę.

 

 

Zaktualizowane: 11 grudnia 2019 - 08:54

4 komentarze

Dodaj komentarz
  1. Niech Bóg błogosławi Izraelowi na ich Świętej Ziemi.

    1. Prawdziwy Izrael dopiero będzie mieszkał na Ziemi Świętej w czasach mesjanistycznych.
      Wszyscy naśladowcy Jezusa będą mieszkali w Izraelu. Wspaniała to nowina.

      1. Izrael już po 2000 lat rozproszenia powrócił na swe historyczne ziemie:))

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish