Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Pastor żałuje społeczności LGBT, wita ich w swoim kościele. Uwaga na charyzmatycznych zwodzicieli.

 

 

Pastor Clay Peck, główny pastor Grace Place, niedawno publicznie przeprosił w swoim kazaniu  społeczności LGBT. Potępił chrześcijan, którzy szerzyli nienawiść i nie okazywali miłości ludziom LGBT, którzy przychodzą do kościoła. Peck mówi:

„Proszę wybacz mi i wszystkim, których reprezentuję, którzy skrzywdzili cię w imię religii, bez względu na to, jak dobrze by to wyglądało. Nie jest to droga Jezusa i ja głęboko przepraszamy”.

 

Uważam, że zło jest obecnie o wiele bardziej wyrafinowane niż kiedyś a ludzie chyba o wiele bardziej głupsi. Wystarczy przypomnień sobie dojście Adolfa do władzy, kiedy popierali go zarówno katolicy jak i protestanci. Taki będzie zawsze finał, jeśli to człowiek, a nie Bóg będzie na pierwszym miejscu.

 

Przy tej okazji wyjaśnię jak najbardziej dokładnie pokrętność, fałsz, zwiedzenie i jaka jest różnica między prawdziwą miłością a fałszywą.

 

Dobrze wiemy, że imię Jezusa to “Bóg Zbawia”, co jeszcze bardziej dokładnie możemy przetłumaczyć jako “Bóg uwalnia”. Uwalnia od śmierci drugiej, uwalnia od grzechów, od wszystkiego co złe.

To cudzołożnicy powiedział “IDŹ I NIE GRZESZ WIĘCEJ’.

Nie powiedział chodź ze mną i może kiedyś ci odpuszczę grzechy.

Kontakt z Jezusem powodował, że ludzie się nawracali. Fałszywy pastorzy a są ich masy chcą nam sprzedać Boga uniwersalnego.

Każde spotkanie z Jezusem powodowało zmianę stylu życia jak Samarytanki przy studni.

Życie w grzechu połączone z wiarą w Jezusa to fałszywa miłość. Prawdziwa miłość jest motywowana troską o człowieka, która charakteryzuje się  uświadomieniem o tym, co jest złe i czego się nie powinno robić, aby mieć życie wieczne. W myśl tego rozumienia, prawdziwy pastor Boży chciałby ostrzec społeczność LGBT przed zgubą, przed śmiercią drugą, a nie utwierdzać w grzechu.

Fałszywy pastor będzie posługiwał się wytrychem jakim jest wypaczony obraz miłości na zasadzie “synku kupię ci nawet kilogram czekolady, bo wiem że lubisz”.

 

Owszem, miłość to akceptacja. Czy my nie akceptujemy lub nie tolerujemy alkoholików pod marketem? Czy ich potępiamy? Oczywiście, że nie. Czy potępiamy braci i siostry mających problem z porno? Nie. Ale mówimy, że to jest grzech. Nazywamy to po imieniu i chcemy im pomóc, modlimy się, pomagamy znaleźć przyczynę itd.

Teraz coraz bardziej nietaktownym jest mówić co jest grzechem. To jest faux pas.

 

Zwiedzenie będzie większe i jeszcze większe.

Poszukałem trochę informacji o tym nie Boga pastorze.

 

„Prawie codziennie paliłem marihuanę i nadużywałem alkoholu przy każdej okazji”.   Wypowiedź pastora (Clay Peck, Moja podróż poza legalizmem, świadectwo z 15 stycznia 2000 r. , Http://www.formeradventist.com/stories/claypeck.html )

 

pastor zastosował ten cytat z Kolosan do LGBT:

 

„Dlatego nie pozwól nikomu osądzać cię po tym, co jesz”. (Kolosan 2:15)

 

Kolejna wypowiedź:

 

„Moja żona ma kuzyna, który jest gejem, a  ja  mam innych przyjaciół i byłych kolegów z klasy, którzy są gejami”. „Powinniśmy chronić prawa osób homoseksualnych w Stanach Zjednoczonych. Bardzo mocno”.

 

To powiedział pastor. *

 

Nie tylko w kwestii LGBT dochodzi do manipulacji i zwiedzenia. Powszechne jest także odrzucenie Prawa Bożego.

 

Życie to odpowiedzialność i na Sądzie Ostatecznym nikogo nie będzie obchodziło, to, że pastor mnie zwiódł. Po to Bóg pozostawił swoje Słowo aby tym się kierować a Słowa Tory są nie zmiennie co do Prawa Bożego w kwestiach cielesnych:

 

Kpł 18:22.24-25.29

22. Nie będziesz obcował z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą. To jest obrzydliwość!

24. Tymi wszystkimi rzeczami nie plugawcie się, bo tymi wszystkimi rzeczami plugawiły się narody, które wypędzam przed wami.

25. Także i ziemia stała się nieczysta. Ukarałem ją więc za jej winę, a ziemia wypluła swoich mieszkańców.

29. Bo każdy, kto czyni jedną z tych obrzydliwości, wszyscy, którzy je czynią, będą wyłączeni spośród swojego ludu.

Kpł 20:13

13. Ktokolwiek obcuje cieleśnie z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą, popełnia obrzydliwość. Obaj będą ukarani śmiercią, sami tę śmierć na siebie ściągnęli.

Rz 1:25-28.32

25. Prawdę Bożą przemienili oni w kłamstwo i stworzeniu oddawali cześć, i służyli jemu, zamiast służyć Stwórcy, który jest błogosławiony na wieki. Amen.

26. Dlatego to wydał ich Bóg na pastwę bezecnych namiętności: mianowicie kobiety ich przemieniły pożycie zgodne z naturą na przeciwne naturze.

27. Podobnie też i mężczyźni, porzuciwszy normalne współżycie z kobietą, zapałali nawzajem żądzą ku sobie, mężczyźni z mężczyznami uprawiając bezwstyd i na samych sobie ponosząc zapłatę należną za zboczenie.

 

 

 

źródło:

http://whereholyfeethavetrod.blogspot.com/2012/12/clay-peck-exposed-grace-place-underage.html

Updated: 9 grudnia 2019 — 08:17

2 komentarze

Add a Comment
 1. Mieszają w głowach na potęgę.
  Mam 2 sprawy które się z tym łączą, a dowiedziałem się o tym ostatnio:
  1. URI = United Religions Initiative (w punktach programowych jest, że nie będzie zgody na religie DYSKRYMINUJĄCE, czyli Jezus do kasacji, bo zło będzie nazywane dobrem, a kto się ośmieli zło nazwać złem ten będzie nienawistnikiem do usunięcia)
  2. Przypadkowo trafiłem, że Kościół Zielonoświątkowy w RP od 27 września 2019 dopuszcza ordynację kobiet na urząd pastora pomocniczego.
  NOWOCZESNOŚĆ SIĘ ZBLIŻA.
  A my cóż pozostańmy FUNDAMENTALISTAMI PANA BOGA 🙂

  1. Tylko wiara i wytrwałościa jesteśmy w stanie dość radę. I znowu niezmienne Prawo Boze się kłania, dla jednych mądrość i źródło życia dla innych zagrozenie do usunięcia, ciekawe?

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: