Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Muzułmanie, których papież nakazuje Franciszek przyjąć zamordowali w Afryce pastora oraz dzieci podczas nabożeństwa.

Muzułmańscy ekstremiści przeprowadzili atak na kościół we wschodniej Burkina Faso w niedzielę rano, zabijając co najmniej 14 osób i raniąc kilka innych. O tym Wam nie powiedzą media głównego nurtu ponieważ nie wpisuje się to w ich lewicową politykę notabene zgodną z wola Franciszka. Katolicy muszą przyjąć do wiadomości, że ruchy lewicowe są tożsame z polityką Watykanu.

Prawdziwa prawica to ludzie przestrzegający Prawo Boże.

 

Atak miał miejsce we wsi Hantoukoura niedaleko granicy z Nigrem we wschodnim regionie, zgodnie z raportem agencji informacyjnej AFP . Po rozpyleniu pocisków na zbór podczas nabożeństwa niedzielnego napastnicy uciekli na motocyklach.

Źródło bezpieczeństwa poinformowało, że uzbrojeni dokonali ataku, „zabijając wiernych, w tym pastora i dzieci”. 

 

Jakaż to religia miłości…

Jeszcze nigdy nie słyszałem aby chrześcijanie kogoś mordowali…

No chyba że ci podszywani z zakonów krzyżackich.

 

 

W niedzielę prezydent Roch Marc Christian Kabore ogłosił wiadomość na  Twitterze i potępił „barbarzyński atak” w mieście Hantoukoura. Powiedział, że kilka osób również zostało rannych.

Kabore złożył „najgłębsze kondolencje rodzinom pogrążonym w żałobie i życzę szybkiego powrotu do zdrowia rannym”.

Siły zbrojne Burkina Faso opiekują się rannymi i przeszukują ten obszar, rząd oświadczył również w oświadczeniu.

 

Niedzielna masakra następuje po serii ataków radykalnych islamistycznych powstańców na chrześcijan w zniszczonym kraju Afryki Zachodniej. Kraj 19 milionów to muzułmanie w około dwóch trzecich, z mniejszością chrześcijańską.

W czerwcu napastnicy zaatakowali wioskę w północnej Burkina Faso i kazali ludziom, którzy rozmawiali na zewnątrz, położyć się. Uzbrojeni napastnicy rozstrzelali następnie czterech chrześcijan noszących krzyże na szyjach.

W maju kościół katolicki został zaatakowany w północnym mieście Dablo, w którym bandyci zabili również pastora i pięciu duchownych, z których niektórzy byli starszymi.

 

 

 

Ciekawostka na koniec. W listopadzie katolicy modlili sie w tej miejscowości się o pokój w Burkina Faso w Sanktuarium Matki Bożej Yagma 24 listopada 2019 r.

 

Statystyki owoców religii “pokoju” jaką jest Islam Franciszka i ekumenistów:

700 osób zginęło w atakach terrorystycznych w Burkina faso od 2015 r., A ponad 500 000 osób uciekło z domów na północy i wschodzie z powodu powtarzających się ataków.

 

Ot taka tam bagatela, tylko statystyki dla ewangelików żyjących w symbiozie z Rzymem….

 

 

 

 

Updated: 4 grudnia 2019 — 07:57

2 komentarze

Add a Comment
  1. Jaki z niego Ojciec Święty (Papież właśnie to oznacza) dla mnie to kolejny Pontifex Maximus – kolejny Rzymski Antychryst , przebiegły Jezuita wyznawca Szatana , wesoła twarz Romanizmu. Dlaczego miał by ganić tych ”biednych Muzłumanów ” przecież sam powiedział , że do Boga prowadzi wiele dróg .Niepowiedział jedynie do którego boga.boga tego Babilonu….ich bogiem jest bóg śmierci ,każdy ich kościół postawiony na kościach pomordowanych.Zło nazywają dobrem , a dobro złem ….już nic mnie nie zdziwi…jeszcze krótka chwila , a będą mordować wszystkich ,którzy im się sprzeciwią.Tych którzy przestrzegają przykazań i mają świadectwo Chrystusa.

    1. Właśnie, jak to jest Ojciec Święty, to ja jestem królową angielską… :/

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: