Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Globalny przywódca Armii Zbawienia gen. B. Meddle spotkał się z papieżem w Watykanie, aby “wspierać stosunki ekonomiczne” mówiąc papieżowi “stoimy za Tobą”.

Na wstępie muszę mocno zaznaczyć, że ogół chrześcijan to delikatnie  mówiąc, pisząc, na prawdę delikatnie  bezrozumnymi owcami.

Wystarczy komuś powiedzieć, że wierzy w Jezusa aby pojawił się banan na twarzy chrześcijanina.

Ja miałem do czynienia na blogu z człowiekiem z Armii Zbawienia. Z tego niby protestanckiego ruchu. Wolałbym z ludźmi pijącymi winko w parku pogadać niż z tym przedstawicielem Armii Zbawienia. Dlatego powtarzam: to chrześcijanie budują system bestii będąc w tych religiach lub popierając je czy nie oddzielając się od religii będących w ekumenii. Chrześcijanie mają Jezusa hipisa dla wszystkich. Taki love love love…Bez wymagań, bez radykalizmu, bez granicy między dobrem a złem.

 

Dobra, bo się emocje wdzierają. Po prostu ubolewam nad brakiem rozumu chrześcijan. Nie rozróżniacie tego co jest święte a święte nie jest. Piszę do ogółu, a nie do tych co się ze mną zgadzają. Oglądacie filmiki nauczycieli internetowych, którzy są agresywni, wyzywają od świrów. Oglądacie ekumenistów i do takich denominacji chodzicie. Budujecie system bestii! Bo on tak fajnie mówi, bo on ma wiedzę, bo kocham ten kościół… To wszystko jest ważniejsze od Boga i Jego charakteru. Nieważne, że każda denominacja brała udział w biblii ekumenicznej…

 

 

uff

Przejdźmy do newsa.

 

 

Światowy przywódca armii zbawienia generał Brian Peddle i komisarz Rosalie Peddle odwiedzili Watykan w celu rozmowy z Jego Świątobliwością papieżem Franciszkiem w celu omówienia „stosunków ekumenicznych”.

 

Papież przy tym przepychu Watykanu i zer na kontach Watykanu jest tak świętobliwy jak Louisea Ciccone zwana Madonną.

 

Papież Franciszek zdecydował, że 2019 jest rokiem, w którym dołożył jak dotąd największego nacisku na stworzenie Jednej Religii Światowej z Islamem, Buddyzmem i sprzedajnymi pseudo protestantami.

 

W zeszłym miesiącu, papież Franciszek zaprosił światowego przywódcę Armii Zbawienia do Rzymu na spotkanie w Watykanie w celu omówienia „stosunków ekumenicznych”. Co to znaczy? Oznacza to, że kolejna organizacja chrześcijańska jest teraz sprzymierzona z Prostytutką z  Objawienia.

Jak to nazywam córki wracają do matki nierządnicy. W tym ewangelicy, co mnie coraz bardziej odpycha od nich.

 

„A na czole jej było imię napisane: Tajemnica, Babilon wielki, MATKA nierządnic i obrzydliwości ziemi. I widziałem kobietę pijaną krwią świętych i krwią męczenników Jezusa; a kiedy ją ujrzałem, zastanawiałem się z wielkim podziwem ”. Objawienie 17: 5,6 

 

 

Ze strony Armii Zbawienia:

 

Po korzystnym czasie dzielenia się, delegacja miała okazję spotkać się z papieżem Franciszkiem w Bibliotece Papieskiej. Generał miał czas na prywatną rozmowę, zanim przedstawiciele Armii Zbawienia zostali przedstawieni papieżowi Franciszkowi. Generał Peddle przedstawił swoje przesłanie, a papież Franciszek odpowiedział. Generał następnie modlił się z papieżem.

 

psc YT

 

 

Podczas wizyty delegacja Armii Zbawienia uzyskała uprzywilejowany dostęp do Kaplicy Sykstyńskiej i Bazyliki Świętego Piotra. Planuje się, że po tej historycznej wizycie odbędzie się seria spotkań, które wzmocnią relacje i współpracę w obszarach wspólnego zainteresowania i służby

 

 

Po takich informacjach na prawdę nabieram obrzydzenia do różnych para ewangelicznych religii i raz za razem przekonuje się do właściwego rozumienia wszeteczeństwa. Zazwyczaj naucza się jakoby wszeteczeństwo dotyczyło li tylko seksualnych zboczeń, ale nie, tak nie jest. W biblii wszeteczeństwo i cudzołóstwo  zazwyczaj dotyczyło zdrady Boga. Ale protestantyzm pod kontrola jezuitów i syjonizmu pokazuje przez ich nauczycieli biblijnych, że to tylko cudzołóstwo między parą jest istotne. Dlatego afiszują się jako wzorowi mężowie itd. Choc można i tutaj się przyczepić np p. Pauli White czy Benny Hinna…

To ekumeniczne denominacje oraz milczący pastorzy popełniają cudzołóstwo z Rzymem.

 

Jeszcze jedno. To, że Armia Zbawienia jest przeciwna Bogu organizacja to wiadomo. Nie wiem ilu z Was zwraca uwagę na charakter militarny tych wszystkich organizacji. Ludzie, obudźcie się!

 

Armia Zbawienia – generał armii.

Jezuici – generał jezuitów.

Rycerze Malty – wielki komandor,

Home

 

 

Czy wiecie, że nadal istniej Zakon Joanitów jako protestancki odłam katolicyzmu? Jego mistrzem jest    Oskar Michał, tyt. książę Prus.

 

Zakon Malty ma swoją ambasadę w Warszawie.

Ludzie postrzegają panów w sukniach i emblematami na nich jako zwykłych kleryków, ale ucisk i struktury dominacji kościoła Rzymu nie zmieniły się od setek lat.

 

Kiedy wypowiadacie się na grupach biblijnych nigdy nie wiecie z jakim ranga funkcjonariuszem Rzymu rozmawiacie. Może oponują o Prawo Boże, może o ekumenizm i nigdy się nie przyznają gdzie należą oprócz denominacji.

 

LOOKnijcie na hierarchię. Nie ironizowałem z tymi funkcjonariuszami:

 

 

 

źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Zakon_Malta%C5%84ski

 

To jest system naczyń połączonych. Oni żyją dzięki poddaństwu Watykanowi. Skąd zatem wiemy, czy np p. Maciej Maciak z CW24 prokatolicki nie jest członkiem takich organizacji?

Wszak nie krytykuje w swym poszukiwaniu prawdy Watykanu. Czy nie wydaje się Wam to dziwne, że p. Rola z wrealu24, Cepowisle i inni to rożne strony tej samej watykańskiej monety?

 

To jak to? widzą zło ale tylko w ograniczonym zakresie? To nie wiedzą że zakon Krzyżacki nadal istnieje? Nie wiedzą nic o finansach Watykanu?

 

Pojawiło się także wielu podejrzanych ludzi ostatnio na Yt. Jak choćby p. z kanału Obserwator Zdalny. Widzi spiski, ale nie widzi zła rzymskiego. To bardzo dziwne.

Pan Korwin Mikke taki inteligenty razem z Michalkiewiczem z radia Maryja i nie widzi współpracy Rydzyka z p. Danielsem? Nie widzą pogaństwa Watykanu?

Ciekawe jakie stopnie wojskowe maja panowie z Aliansu ewangelicznego… Czy to tylko tak w cichości działają?

 

Chrześcijanie są oszukiwani. Na potęgę.

 

 

 

 

Updated: 3 grudnia 2019 — 14:22

3 komentarze

Add a Comment
  1. Chrześcijanie są oszukiwani na potęgę bo chcą być oszukiwani. Nie chcą prawdy a gdy ją słyszą są głusi. W Ewangelii głupota uszeeregowana jest razem z grzechami. Łatwiej nawrócić ateistę niż człowieka podporządkowanego kierownictwu innemu niż Biblia. Taki człowiek chętnie połyka pobożne słowa i gesty i za nimi idzie. Jest jak mur nie do rozwalenia.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme