Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Kayne West pracuje nad spektaklem pt „NEBOKADNEZAR” pod światowe zwiedzenie.

 

Uwaga! Na dole będzie wersja filmowa tego tekstu. Nie każdy preferuje tekst.

 

 

 

Czy wiecie, że owce są jednymi z najgłupszych zwierząt domowych? Pozostawione same sobie bez pasterza, albo błądzą, albo przejadają się nawet na śmierć’. Tak jest z chrześcijanami. Ja nie wiem skąd to wynika, że np ja takie rzeczy widzę a inni nie? Jak to jest, że muszę zbierać dowody na zwiedzenie, kiedy inni uważają, że taki Kayne West jest wykorzystywany przez Jezusa i buduje dobry kościół… Owszem Bóg czuwa nad WSZYSTKIM, żaden rząd nie powstaje za Jego zgodą, ale to jest przyzwolenie na działanie sił wroga wykorzystywane na edukacje społeczeństwa ale nie są to rządy Boże.

Może sam sobie odpowiem na to pytanie. Według mojej oceny ja zaznaczam grubą linie między światem szatana a światem Królestwa Bożego, kiedy inni ją zacierają. To się nazywa uświęcanie. Nie jest uświęcaniem kiedy rzucasz narkotyki, alkohol i cudzołóstwo. To jest uwalnianie od grzechu. Uświęcanie zaś jest odejściem od wszystkiego co ma choćby pozory zła. Nie można jednocześnie być naśladowcą Jezusa i być w ekumenii z odstępczym kościołem Rzymu. Nie można być naśladowcą Jezusa i jednocześnie słuchać chrześcijańskiego hip hopu lub chrześcijańskiego metalu czy chrześcijańskiego punk rocka.

 

Ale przejdźmy do newsa.

 

Kanye West właśnie ogłosił, że teraz skupia się na produkcji opery o nazwie „Nabuchodonozor”, która jest naprawdę interesująca z wielu powodów, a głównym powodem jest to, że Nabuchodonozor w Biblii jest rodzajem nadchodzącego Antychrysta. Księga Daniela mówi nam, że Nabuchodonozor stworzył „posąg  ze złota” 60 i 6 łokci, i zażądał, aby ludzie upadli i oddawali mu cześć, tak jak prawdziwy Antychryst w Objawieniu 13. Nabuchodonozor jest złym człowiekiem i dlaczego ziemia, czy ktoś, kto twierdzi, że jest teraz narodzonym na nowo chrześcijaninem, chciałby stworzyć operę wokół pewnego rodzaju Antychrysta? To tak, jakby stworzyć sztukę o Hitlerze, a następnie się z nią identyfikować. Umysł oszałamiający.

 

 

 

Nadchodząca opera będzie wyreżyserowana przez częstą współpracowniczkę Westa i włoską artystkę która wcześniej pomagała muzykowi przy jego krótkometrażowym filmie „Uciekający” i scenografii jego pokazów mody Yeezy. „Nebuchadnezzar” obejmie również muzykę (kościoła) Sunday Service Yeezy’ego, a także Petera Collinsa i Infinities Song.

 

Pani Vanessy twórczość, że się tak wyrażę umownie jest przepełniona symboliką illuminati, czyli masońsko-lucyferiańską.

 

Szachownica i dominująca czerwień.

 

Jej performance są przepełnione czerwienią podobnie jak

 

 

 

 

Teraz ważna strona tego przedsięwzięcia w kontekście biblijnym.

Omawiałem tenże sam cytat kilka dni temu w filmie i chyba w tekście na moim blogu. Ale tym razem inny aspekt tej części Daniela.

 

(1) Król Nabuchodonozor sporządził złoty posąg o wysokości sześćdziesięciu łokci, a szerokości sześciu łokci i kazał go ustawić na równinie Dura w prowincji babilońskiej. (2) Następnie polecił król Nabuchodonozor satrapom, namiestnikom, rządcom, radcom, skarbnikom, sędziom, prawnikom i wszystkim zarządcom prowincji zebrać się i uczestniczyć w poświęceniu posągu wzniesionego przez króla Nabuchodonozora. (3) Zebrali się więc satrapowie, namiestnicy, rządcy, radcy, skarbnicy, sędziowie, prawnicy i wszyscy zarządcy prowincji na poświęcenie posągu wzniesionego przez króla Nabuchodonozora i ustawili się przed posągiem, który wzniósł król Nabuchodonozor. (4) Herold zaś obwieszczał donośnie: Rozkaz dla was, narody, ludy, języki; (5) w chwili, gdy usłyszycie dźwięk rogu, fletu, lutni, harfy, psalterium, dud i wszelkiego rodzaju instrumentów muzycznych, upadniecie na twarz i oddacie pokłon złotemu posągowi, który wzniósł król Nabuchodonozor.

 

 

Te kilka dni temu zwróciłem uwagę na liczby, szóstki i na to, że wszyscy urzędnicy wzięli w tym udział. Daniel powiedział, że w czasach końca poznanie wzrośnie. Owszem p. Trump kimkolwiek nie jest jest trąbą zapowiadającą co ma nadejść. Natomiast 5 wers pokazuje w jakich okolicznościach przyjdzie ostatni antychryst. Przyjdzie on w otoczce jego talentu do muzyki.

Kayne West jest strzałem w dziesiątkę do zwiedzenia głupich owieczek.

 

W Ewangelii Mateusza jest mowa o tym, że Szatan zwiedzie nawet wybranych przez fałszywych proroków. Takim prorokiem jest Kayne West. Ludzie myślą, że prorok to osoba, która przepowiada przyszłość. Nie, prorok to osoba rzekomo mówiąca z natchnienia Bożego. Być może i mnie się zdarzało mówić kiedyś z natchnienia Bożego, a może o tym nie wiedziałem. W myśl tego rozumienia fałszywym prorokiem jest West, człowiek podający się za człowieka Boga.

Popatrzcie jaki jest zalew programów muzycznych w TV. Jak muzyka dominuje w autach wyposażonych w super systemy audio. Szatan przyjdzie w otoczeniu muzyki.

 

Teraz szok…

 

Współtwórca Fox News, Jonathan Morris, do niedawna był znany jako ksiądz Jonathan Morris, katolicki ksiądz o dobrej opinii. Według własnego oświadczenia poszedł na osobności do papieża Franciszka i poprosił o coś, co nazywa się „ dobrowolną laicyzacją ”, zwolnieniem z ślubów kapłańskich, które papież udzielił mu. Wkrótce ojciec Morris został Obywatelem Morrisem, kiedy pojawia się w Lakewood Church na prywatne spotkania z Joelem Ostenem i Kanye Westem . Morris następnie pisze porywające, pochwalne utwory, wychwalając Joela Osteena i Kanye Westa, i pomaga promować „dobrą pracę ewangeliczną” podczas road show w niedzielę. Teraz uwaga, ,  były katolicki ksiądz i dobry kumpel z papieżem Franciszkiem także przewidział, gdzie Kanye West może następnie wylądować. Były ojciec Morris mówi, że Kanye West jedzie do Watykanu, aby otrzymać papieskie błogosławieństwo na niedzielnej nabożeństwie.

 

Czy widzicie co się dzieje? Jak wielki wymiar ma praca u podstaw Keyna Westa?

 

 

Kenneth Copeland słynie ofiarował papieżowi Franciszkowi całe swoje zgromadzenie i oświadczył, że „Reformacja się skończyła” w ramach pokazu jedności. Zapamiętasz także, jak Rick Warren, jeden z głównych wczesnych kierowców Chrislama, nazwał Franciszka „naszym papieżem”, co sugeruje, że jest on przywódcą wszystkich chrześcijan na całym świecie, a nie tylko katolików.

Charyzmatycy będą niemal w 100% zwiedzeni. Niemal 100% charyzmatyków straci zbawienie. Niestety….Może jakaś mała część wyjdzie w ostatniej chwili. Może 5 może 10%. Ale wszyscy przywódcy charyzmatyków popierają ekumenizm.

 

 

To nie wszystko. Kolejny szok..

 

 

Kanye West wykorzystał wszechwidzącego Oka Horusa iluminatów jako scenę w Lakewood Church podczas niedzielnej nabożeństwa „Jezus jest królem”.

 

 

Posłuchajcie kawałek tej niepokojącej demonicznej muzyki, a następnie pokażę Wam scenę w kształcie wszechwidzącego oka.

 

 

 

Teraz popatrzcie na ocean tego symbolu w światowej kulturze.

 

 

Zerknijcie teraz  na fotkę p. Agaty Cerońskiej. Chyba tam jest oko….

 

http://portalzycie.pl/wp-content/uploads/2019/09/agata251.jpg&imgrefurl=http://portalzycie.pl/2018/12/cos-bez-czegos-i-cos-z-czyms/&h=775&w=1170&tbnid=e9kUyVpTjSC5YM&tbnh=183&tbnw=276&usg=K_JBv_6k9HzBZt9Wvjh5cRJWlBC68=&docid=uaPhi0GJPeIlQM&itg=1

 

To jest chyba oko.

Jeśli tak, to zmieniam zdanie co ich zwiedzenia. Nie są zwiedzeni, a świadomi…

 

 

 

W ramach tego show dla owieczek, które pasą wilki w owczych skórach tworzy się teatr uczuć:

 

„Jedna dziewczyna miała łzy w oczach i powiedziała:„ Jeśli Kanye West może się zmienić, ja mogę się zmienić ”.

 

To powiedziano w kościele Osteena.

Ludzie na prawdę wierzą w dobro ale dobro uniwersalne…Nie kodeks Boży, ale dobro jako takie. W takie dobro wierzą ateiści.

 

Szanowni chrześcijanie, z jakichkolwiek denominacji, nauczcie się oddzielać mówienie o Jezusie przez liderów od tego komu służą, z kim się bratają. Faryzeusze świetnie znali Pismo, a jednak ludzie im wierzyli ponieważ nie znali innego Boga.

 

Na koniec. Bardzo możliwe, że będzie wojna a 14 maja prawdopodobnie rozpocznie się nowa era, którą rozpocznie papież.

 

 

https://youtu.be/LbeatJnMrP0

 

 

 

 

 

 

Updated: 20 listopada 2019 — 15:56

17 komentarzy

Add a Comment
 1. Dziekuje za niezwykle ciekawy artykuł. Swietna robota Piotrze.

  1. Zgadzam się, bardzo dobry artykuł…

 2. Ten taniec kojarzy sie z muzulmanskim tancem wojennym, oni tak samo w krag sie zbieraja i tak sie bujaja…to tak pierwsze co mi sie skojarzylo..Pozdrawiam . Trafne jak zwykle

 3. Co będzie 14 maja?? Jakieś wydarzenie?

 4. Witam
  Pisze do pana w jednej sprawie otóż słyszałem taka opinie ze znak besti może być nie tatuażem czy czipem a swego rodzaju zastrzykiem który po wstrzyknięciu będzie midyfikowal DNA czy słyszał pan o tym ? Miałoby to otwierać w jakiś sposób drogę dla duchów nefilim i upadłych na możliwość prowadzenia takiego człowieka przez te duchy?
  Wysłałem to do pana gdyż uważam ze to realne i chciałem aby pan rozpatrzył to w prowadzeniu Bożym
  Pozdrawiam Janusz

   1. Dokładnie. Masz znak Bestii, możesz funkcjonować w świecie płatności. Pewnie cyfrowej w nowym systemie Bestii. I ludzie chętnie go przyjmą świadomie.
    Będzie trzeba żyć 3,5 roku bez grosza w kieszeni 🙂
    Damy radę!
    Pozdrawiam,
    Boro

 5. Piotrze tez tak pomyslałam oglądając filmik o tym ze papiez zaprasza na spotkanie 14.05.

  Mam tez do Was pytanie, bo przy Pochwyceniu przed Uciskiem wszystko mi pasowało, natomiast teraz jesli nie miałoby byc Pochwycenia, to nie mogę “rozgryść” pewnych wersetów. Słów Pana Jezusa o tym jak “dwie beda w polu i dwóch na łóżu i będą zabrani”. Jesli bedzie Usisk i Gniew Boży to jak to chrzescijanie beda wolni i będą w polu pracować? CO oznacza ze Antychryst nie nadejdzie jesli nie zostanie usuniety Ten co go powstrzymuje? Oraz dlaczego Piotrze uwazasz ze w 1000 letnim Królestwie beda tez poganie? I czy to oznacza ze poganie równiez otrzymaja przemienione ciała. Nic juz nie rozumiem Myslałam ze 1000 letnie Królestwo będzie się składało tylko ze Świętych.

  Pozdrawiam Was wszystkich i Błogosławię. Dziękuje Bogu Adminie za Twojego Bloga i za naszą mają społeczność.

  1. ad1.

   dwie w polu.. oznacza to symbolicznie, że jedna osoba będzie pochwycona a druga pozostanie.

   ad2. antychryst nie pojawi się zanim ludzie Boży nie będa pochwyceni. Wspominam o tym w dzisiejszym filmi, ktory za kilka godzin się wgra.

   ad3.
   wynika to z biblii. Poza tym na koniec tysiaclecia ludzie przylacza sie do szatana…

   1. Ci którzy będą zbawieni to pod koniec tysiąclecia przyłączą się do szatana po jego wypuszczeniu z otchłani??

 6. Ateiści się różnią, a ci, którzy wierzą w dobro uniwersalne, idą przez ślepotę do Boga. Często błąkają się w tych poszukiwaniach, ale jeśli szukają, niech szukają, aż natkną się na Jezusa. Bo Kodeks Boży to właśnie dobro uniwersalne. Oryginalne, uniwersalne i ponadczasowe. Myślę, że chrześcijanin powinien mieć na pierwszym planie słowa Jezusa. Później wszystko, co wokół Niego. To filtr, gdy już odsiało się wszystko inne i w ten sposób dotarło do samego Jezusa w Ewangelii. Wszystko, co dzieje się na świecie, może być zwodnicze, choć nie musi. Dlatego chrześcijanin ma się od świata powstrzymywać i nie być jego integralną częścią – dystansować się od jego spraw i przedwcześnie nie sądzić po pozorach. Jeśli intuicyjnie coś się nie zgadza, mając Jezusa w sercu, dystansować się silnie, ale bez jednoznacznego osądu, jakby znało się kulisy wszystkiego i intencje. Z Jezusa bierze się silne trwanie przy tym, co dobre i w wierze w to, że Bóg, Pełnia Dobra, była, jest i będzie. Dzięki temu można, na miarę swych możliwości, realizować dobre życie wokół siebie, trzymając się Ewangelii. Nie skupiać się na lękaniu się i wypatrywaniu wszędzie znaków końca. I to po pozorach. Po pozorach można się dystansować, a nie potępiać i osądzać. A dlaczego? Bo pozory zła czy pozory dobra… to mogą być pozory!!! Rap? Dlaczego zły? Bo wyraża gniew? A czy gniew jest zawsze niesłuszny? Bo muzyka ma rytm? Czy ktoś tutaj utożsamia życie wieczne i jego przejawy… ze śmiercią i brakiem ruchu, radości? Rap jest różny. Nic nie może być jednak czczone jak Bóg. Proszę, bez posępnych min i złowróżbiarstwa. Bez kładzenia na pierwszy plan czegokolwiek poza Ewangelią. Człowiek tak chętnie osądza po pozorach. Po wszystkich cielesnościach. Nie wywala tej belki, a zatruwa serce jadem. Paweł powiedział jednak bardzo dobrą myśl: badajcie wszystko, a co szlachetne, zachowujcie. Jednak miernikiem tego nie jest to, jak Paweł zinterpretował Dobrą Nowinę, a właśnie Dobra Nowina i nasza chęć wyzwolenia przez Prawdę! A tyle już wiadomo, że jeśli ktoś jest zdolny do lęku, niech się nie lęka! A kto nie jest, niech lepiej zacznie! 🙂 Jezus nie przyszedł po to, aby świat potępić. Czy Kanye zaprowadzi zwiedzenie? Nie poznamy po gałązkach, lecz po owocach! Jeśli owocem będzie prawdziwy pokój, a nie taki, jaki zwykle świat daje, oparty na kruchej równowadze strachu, to Kanye będzie nazwany synem bożym, jak Jezus zapowiedział. Zostanie nazwany, nie sam się nazwie! Widzę może trochę pychy w wypowiedziach Kanye’go, że “jest bezsprzecznie największym ARTYSTĄ wszech czasów”… ale nawet jeśli to brak pokory, można mu to wybaczyć. Nie będzie wybaczone temu, kto bluźni Duchowi Prawdy. Nie słyszałem jednak, by Kanye sam się nazywał Chrystusem lub choćby synem bożym przez małe s i b. Oczywiście; to mogą być z kolei POZORY DOBRA! Ale lepiej iść za pozorami dobra i “podejrzewać” dobrą wolę, a nie za pozorami zła i być pewnym złej! Proszę, ludzie! Wiem, że New Age i dalekowschodnie międlenie też połyka wielbłąda przecedzając komara, ale Prawda leży po środku naszych czasów i jest nią Jezus Chrystus! A wszystko inne, co jest środkiem, jest przejściowe, pośrednie. To życie, ten świat, jego poplątanie. A jeśli zawierzymy Chrystusowi, ta fizyczna w nim śmierć. Tak wierzę, i boleję nad tą zgryzotą, która wszędzie węszy zło. Nie smućcie się, bo jeśli jesteście zdolni do autentycznego smutku, a nie resentymentu, to nie macie powodu do smutków – znacie, co najcenniejsze, macie duszę, jesteście szczęśliwi! Błogosławieni! Po świecku pozdrawiam, a po chrześcijańsku: niech Bóg ma nas w opiece.

  1. “Unikajcie wszystkiego, co ma choćby POZÓR zła. Sam Bóg pokoju niech was całkowicie UŚWIĘCA, aby nienaruszony duch wasz, dusza i ciało bez zarzutu zachowały się na przyjście Pana naszego Jezusa Chrystusa. Wierny jest Ten, który was wzywa: On też tego dokona. (1Tes 5,16-24)”.

   1. Teraz nie zacytuję dokładnie, ale pod koniec czasów ma wzrosnąć poznanie, prawda? A co ma wieczny sens, kto przyniósł Prawdę w pigułce? Kto jest Drogą, Prawdą i Życiem? Bardzo cenię Pawła, ale Słowa Jezusa Chrystusa są dla mnie na pierwszy miejscu. Chrystus pokazuje, co jest złem prawdziwym, rozdziela swym mieczem na pół. Dlatego możemy widzieć, co może być TYLKO pozorem, a co jest niejako ZWIASTUNEM. Z Bogiem!

    1. A z drugiej strony, odkąd napisałem tamten komentarz, moja ostrożność wobec zła znacznie się zwiększyła. Przeanalizowałem i zsyntezowałem naprawdę sporo. Widać, że Prawda powoli wychodzi na jaw, choć fałsz podobnie rośnie w siłę. Fałszu jest jednak więcej, i ci, którzy zarządzają fałszem u szczytów, lekceważą tę mniejszość, która zna Prawdę. Ci, którzy znają Prawdę, nie mogą jednak osiadać na laurach i napawać się swoją elitarnością, lecz głosić ją. Bo nie jesteśmy okultystami, nie mamy ukrywać kluczy poznania ani samego poznania. Kto ukrywa, sam nie widzi tego, co najważniejsze, nie widzi swojej ślepoty, bo rządzą nim żądze.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme