Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Czy apostołowie byli narodowcami?

Być może powinienem napisać to przed 11 listopada, ale myśl przyszła mi wczoraj.

Uważam za bardzo ważne przesłanie tego tekstu, który teraz,  dzisiaj, we wtorek piszę.

 

Wczorajszy przebieg Marszu Niepodległości 2019 miał w kontekście tego co napiszę niewielkie znaczenie.

 

Nie szukałem zbyt długo relacji z tegorocznego Marszu. Wklejam komentarz p. Bosaka.

 

 

Pan Krzysztof poniekąd sympatyczny polityk zawiwatował na końcu pisząc:

“Niech żyje Wielka Polska!”.

 

Zachodzą pytania takie jak: czy Polska jest wielka i czy jest jeszcze Polska?

Owszem, mamy granice, ale niewidzialne dla obcych państw. Zamiast wojsk Układu warszawskiego mamy wojska USA na swoim terytorium ponieważ sami się bronic nie potrafimy.

Zamiast ZSRR i gospodarki centralnie planowanej mamy dyrektywy UE niszczące polskie rolnictwo i ziewnąć nie możemy bez urzędników UE.

 

Najlepszy polscy zawodnicy jak Lewandowski i Piątek grają w ZAGRANICZNYCH  klubach. Czy najlepsi zawodnicy niemieccy graja w zagranicznych klubach?

 

Dwa miliony Polaków przebywa zagranica ponieważ każdy kolejny rząd niszczył polską klasę średnią podatkami i ZUSem. Ludziom nawet nie opłaca się prowadzić jednoosobowej działalności gospodarczej. Owszem jest wiele takich firm, ale one znalazły siłę, niszę w tym niekorzystnym klimacie gospodarczym. Klimacie, który tworzyli politycy sld i PO.

 

100% wielkich marketów jest zagranicznych. Dyktują ceny polskim rolnikom.

Większość banków jest zagranicznych.

Nawet polskie złoto jest w Anglii.

 

Pan Bosak musiał napisać coś patetycznego. Zaserwował Polakom coś a la drinka czy raczej setkę wódki (brrr) na znieczulenie wobec realiów, o których napisałem wyżej.

 

Polscy narodowcy karmią romantyzmem, nostalgią za wielką Polską.

 

Problem w tym, że Polska katolicka nigdy nie będzie wolna, ponieważ będzie zależna od Watykanu.

 

 

Tutaj mógłby ktoś poniekąd słusznie napisać “no ale jeśli nie katolicka to będzie żydowska albo ateistyczna”.

Otóż katolicyzm jest religijną wersją ateizmu. Kościół Rzymu od samego powstania zezwalał na obrządki, rytuały pogańskie w ramach tzw ich chrześcijaństwa.

 

Portal wrealu24 sam reklamuje się jako portal niezależny katolicki co jest  oksymoronem. To tak jak uczciwy polityk lub dobry gangster. No właśnie, takiego dobrego gangstera chce wypromować p Pasikowski w ostatniej części Psy 3.

Jeśli portal jest katolicki to jest zależny.

Ja jestem niezależny od instytucji religijnych, ale nie portal wrealu24 traktujący się jako katolicki.

 

Tutaj pojawia się pytanie zasadnicze? Czy chrześcijanin powinien być narodowcem? pomijam ten relatywny termin “chrześcijanin”. kto nim jest i czy jest raczej uczniem Jezusa.

 

Otóż jeśli naprawdę wierzysz, to będziesz narodowcem, ale Królestwa Niebieskiego, a to jest zarówno w Rosji jak i Niemczech czy USA.

Polska katolicka jest zaprzeczeniem wartości biblijnych. Polska katolicka to zniewolenie polityczne (konkordat) duchowe (królowa niebios). polska katolicka to czarno-purpurowa Polska. To beznadziejna Polska. Tak, Polska bez nadziei.

 

W tegorocznym Marszu wykorzystano różaniec i promowała go sama Matka Boska (Asztarte). Pytam ja się, kiedy ta istota duchowa pomogła Polsce? W czasie trzech zaborów, czy może w czasie  pierwszej lub drugiej wojny światowej a może w czasie zhandlowania Polski w Jałcie? Czy kiedy rosyjscy Chazarzy przejęli Polskę po 1945, a może podczas okrągłego stołu?

 

 

Co do własności Polska jest w rękach Chazarów jak i Watykanu i te dwie opcje walczą ze sobą o wpływy i stąd mamy różne frakcje w sejmie. Ale Chazarowie są zarówno po stronie lewicy jak i są biskupami i po stronie tzw prawicy. Obie strony są zagospodarowane przez ludzi, którzy przejęli Polskę.

Zresztą sytuacja wyjściowa polega na prawidłowym określeniu tego kraju. Jest to Polin.

 

Polska katolicka to Polska bezbożna.

Pomimo spokojnego przemarszu w Warszawie we Wrocławiu doszło do interwencji policji. Wykorzystano armatki wodne i gaz łzawiący .

 

 

Marsz ten przypominał raczej bunt żydowski za czasów Jezusa, gdzie mniejszość okupowana przez Rzym pragnęła zrywu narodowego.

My dzisiaj jesteśmy okupowani przez Edomo-Chazarów oraz neoBabilon jakim jest Rzym i każda fizyczna interwencja wobec tego ich systemu jest tym samym co oczekiwanie przez Żydów Mesjasza, który ich wyzwoli z ucisku. Ale w tym bezbożnym patriotyzmie nikt nie przyjmuje Jezusa Chrystusa a on był  CICHY I POKORNEGO SERCA.  Nie skandował za wolnym Izraelem czy Judeą.

 

Paweł apostoł pisał Nie ma Żyda ani Greka”, co oznacza, że Rumun w Chrystusie i nawet Żyd w Chrystusie jest naszym bratem. Tylko, że Żydów, którzy pozbyli się nacjonalizmu, co tych kibiców, którzy przyjęli Jezusa jako swego Pana. Może gdzieś sa pojedynczy Żydzi nienacjonaliści , niesyjoniści.

Wątpię jednak aby byli ludzie oddani Jezusowi w otoczeniu p. Jacka Międlara.

 

 

Czy mając to wszystko na uwadze powinniśmy całkowicie zrezygnować z polskiego patriotyzmu?

Nie, ponieważ przeciwieństwem patriotyzmu jest nienawiść do ojczyzny, zdrada. W przypadku Polski polega ona na kupowaniu w zagranicznych marketach, a nie na bazarach u Polaków, w podtrzymywaniu RZYMSKIEJ  religii i jej polityki. To jest zdrada. To jest nienawiść do ojczyzny. Chazarska diaspora ma się dobrze ponieważ skłóca Polaków.

 

Polacy to ogłupieni ludzie. Skandują podczas oglądania meczy międzynarodowych Polska gola, ale pytam się która Polska? Ta Polska, w której w markecie Tesco kupują kibice piwo na transmisję meczy?

Czy owi kibice Śląska Wrocław wiedzą kto jest patronem medialnym ich ulubionego zespołu?

Jest nim Radio Eska odtwarzające niebożą muzykę. Radio, które wchodzi w skład holdingu, którego logiem są dwa trójkąty….

Drugim patronem medialnym jest ultralewicowy portal wp.pl. Nie przeszkadza to kibicom?

Nie przeszkadza również sponsor techniczny niemiecki Adidas.

Gdzie jest wiec ten patriotyzm? Nie ma polskich firm jak np 4F tańszy i dobry jakościowo?

 

W tym roku rozmawiałem z człowiekiem, co opisywałem na blogu, który uprawiając jogging kolo Wrocławia natrafił na tzw ustawkę kibiców Słąska. Strepowali go i na dodatek bo było im mało wbili pręt w nogę. Stracil przytomność i na miesiąc pamieć o poważnej operacji głowy nie wspomnę.

Na takich kibiców liczy w czasie wojny Korwin Mikke mający tyle z Jezusem co Tusk z Polską.

 

Czy apostołowie bronili swego judejskiego pochodzenia czy budowali Królestwo Niebieskie?

 

Patriotyzm to obrona tego co dane nam było na tzw ojcowiznie.

Pytanie, kto sprzedał Polskę zagranicznym firmom i największej firmie na świecie jaką jest Watykan?

 

Pozostaje kwestia LGBT.

W Kielcach i w innych miastach nie widać protestów antyLGBT. Nie widzi się także na stadionach.

Ale zachodzi pytanie kolejne: do czego przypisana jest postawa antyLGBT, do kościoła Rzymu czy do biblii?

Jak wiemy kościół imperium RZYMU jest w tym poróżniony. Ale nie sa w tym poróżnieni naśladowcy Jezusa, gdyż po tym poznają nas ludzie ze świata.

 

“Kto przyjmuje moje przykazania i jest im posłuszny, ten Mnie miłuje. Kto zaś Mnie miłuje, tego miłuje Ojciec mój. Ja również będę go miłował i objawię mu siebie.”

 

 

Chrześcijanie uznają Jezusa jako Boga i dlatego to BOGA przykazania powinny być numer 1, a nie nauki instytucji czy człowieka popierającego sprowadzenie innowierców zwanych uchodźcami.

 

Kpł 18:22.24-25.29
22. Nie będziesz obcował z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą. To jest obrzydliwość!
24. Tymi wszystkimi rzeczami nie plugawcie się, bo tymi wszystkimi rzeczami plugawiły się narody, które wypędzam przed wami.
25. Także i ziemia stała się nieczysta. Ukarałem ją więc za jej winę, a ziemia wypluła swoich mieszkańców.
29. Bo każdy, kto czyni jedną z tych obrzydliwości, wszyscy, którzy je czynią, będą wyłączeni spośród swojego ludu.

 

 

 

 

To mówi Bóg przez swoje Słowu, a nie żaden kościół (nazwa wymyślona).

 

Wielkie syjokatolickie macki promują pogląd przypisania religii Rzymu do patriotyzmu. Ale jeśli tak, to co powiecie na tych panów z Niemiec?

 

 

 

 

 

 

 

Co powiecie katoliccy narodowcy o jednym z największych zbrodniarzy katolickich na świecie Alojzym Stepinacu?

 

 

O chorwackim “Auschwitz”

 

Zwycięzca otrzymał złoty zegarek, prosiaka i butelkę wina. W kilkanaście godzin zdołał w obozie w Jasenovacu zaszlachtować ponad tysiąc ludzi. To, jak chorwaccy ustasze obchodzili się ze swoimi ofiarami, przerażało nawet Niemców.

 

Katoliccy duchowni prześcigali się w okrucieństwach.  Franciszkanin, Miroslav Filipovici, sławny komendant obozu w Jasenovacu. Zakonnik najpierw był kapelanem ustaszów. “Zasłużył się” w antyserbskich czystkach w Banja Luce, w których zginęło ponad 2 tys. mężczyzn, kobiet i dzieci.

 

 

Gdzie są obecnie księża katoliccy kiedy polskie dzieci są ZMUSZANE a do szczepień?

 

Gdzie są patrioci katoliccy podczas wprowadzania do Polski 5G?

 

Wolność w Chrystusie to wolność od religii, a posłuszeństwo wobec Prawa Bożego. Jestem narodowcem Królestwa Niebieskiego i kiedy będą realizowane w Polsce  postulaty tego Królestwa, to poprę i mniejszość niemiecką w tej danej kwestii.

 

Apostoł Paweł był w Grecji, Azji, Rzymie. TAM BYŁ JEGO PATRIOTYZM GDZIE PANOWAŁO KRÓLESTWO NIEBIESKIE I JEGO ZASADY.

 

Podsumowując, apostołowie nie byli narodowcami ani nie wyznawali religii rodzimej (judaizmu), ani nie założyli żadnej instytucji do której podpięty byłby ich naród.

Nie ma Żyda ani Greka w Chrystusie.

 

 

 

Bóg nie zbawia za przynależność religijną, ale za wierność Jego Słowo. Nie słowo księdza, papieża, czy polityka, ale za wierność Jego Słowu.

 

 

 

 

Zaktualizowane: 12 listopada 2019 - 10:55

6 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Krzysztof żołnierz

  Bardzo mądrze powiedziane 🙂

  1. Chwała Panu Jezusowi . On to nas doprowadza do prawdy.
   Kielce pozdrawiają Giżycko 🙂

 2. Tak w ogóle to jakie macie podejście do 11 listopada 1918, czy to dzień do świętowania? Czy naród polski wyszedł spod niewoli czy my dalej jesteśmy pod niewolą? :/

 3. …A Watykan zależny od City London Corporation.Wystarczy prześledzić kulisy abdykacji papieża Benedykta żeby zobaczyć, że Watykan obecnie jest ręcznie sterowany przez Banki,wystarczyła blokada funduszy wobec zbuntowanego papieża żeby ten zrozumiał, że nic nie może zrobić.Dopóki wszyscy będą na usługach pieniądz a,to właśnie będzie tak wyglądać.Nie mogę się doczekać dnia kiedy runie ta wielka piramida finansowa,to będzie ciężkie dla niektórych ale innej możliwości do pobudki nie ma.

  1. wraz z runięciem tego systemu wejdzie nowy: bezgotówkowy system bestii.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish