Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

W Rzymie ustawiono pomnik Molocha.

 

W dniu 28  października 2019 w Koloseum, miejsce męczeństwa chrześcijan ustawiono szatański pomnik niesławnego boga zwanego Molochem.

Kult Molocha objawiał się  składaniem ofiar  z dzieci. Wzmianka o nim pojawia się w Biblii (2 Kl 23.10). Czczony jakoby pod postacią byka. Średniowieczna demonologia uznaje Molocha za jednego z demonów.

 

 

Trwająca wystawa w Koloseum w Rzymie obejmuje rekonstrukcję Molocha – starożytnego bóstwa.

 

Wystawa, Carthago. Nieśmiertelny mit rozpoczęła ł się 27 września i zakończy się 29 marca – dwanaście dni przed tradycyjną papieską Via Crucis w Koloseum na Wielki Piątek, która przypada 10 kwietnia przyszłego roku.

 

Owa wystawa kartagińskich mitów budzi wielkie kontrowersje, w tym samych katolików.

 

Dla tej niezwykłej inicjatywy rekonstrukcja boga Molocha w wydrążonym brązie, zaczerpnięta z filmu Cabiria, starego epickiego filmu niemego z 1914 roku, wyreżyserowanego przez pionierskiego reżysera Giovanniego Pastrone i nakręconego w Turynie, została umieszczona przy wejściu do światowej sławy Koloseum….

 

Film z 1914 roku:

 

 

 

 

Włoski pisarz i członek Illuminati Gabriele d’Annunzio, 33 III  stopnia mason głęboko zaangażowany w praktykach seksualnych Magick przyczyniły się do scenariusza, pisał wszystkie sceny , nazywając postacie i nawet sam film. D’Annunzio, książę Montenevoso, książę Gallese, który zajmował znaczące miejsce w literaturze włoskiej od 1889 do 1910 roku, a później w polityce od 1914 do 1924 roku, jest uważany przez niektórych historyków za poetę, który wynalazł faszyzm i zainspirował Mussoliniego. 12 września 1919 r., Pięć lat po wydaniu filmu Cabiria,  wspieranego przez kilku byłych kumpli w czarnych mundurach zwanych „ arditi”d’ Annunzio wkroczył do miasta Fiume w Habsburgu (obecnie Rijeka w Chorwacji) i ogłosił się jego liderem. Podczas jego dziwnego, chaotycznego, 15-miesięcznego panowania nad miastem stało się ono rajem dla wszelkiego rodzaju iluminatów, takich jak okultyści, futuryści, wyznawcy wolnej miłości i oczywiście sataniści.

 

Według Martina Scorsese, w filmie Cabiria  reżyser Pastrone wynalazł pierwszy epicki film i zasługuje na uznanie za wiele innowacji często przypisywanych DW Griffith i Cecil B. DeMille.

Jedna z najbardziej szokujących scen tego filmu jest przedstawiana z wielką świątynią Molocha, gigantyczną trójgłową , z ustami jako bramą do niesławnej świątyni. Zdjęcia przedstawiają sto małych dzieci gotowych zginąć jako ofiary dla złego boga Molocha, a wewnątrz świątyni pełnej wielbicieli ciemnej strony uczestniczących w rytuale znajdujemy kolosalny posąg uskrzydlonego boga Molocha, wystawiony obecnie w wejście do Koloseum.

 

 

Według  Parco archeologico del Colosseo (Parco), głównej organizacji prowadzącej wystawę, celem „jest pomoc w przybliżeniu publiczności serii wydarzeń historycznych, które jednoczą dwie wielkie potęgi starożytnego świata, Kartaginę i Rzym”.

Pretekst podobny jak z ławkami homo w Kielcach…

Parco opisuje posąg Molocha jako rekonstrukcję z filmu z 1914 r .: „Rekonstrukcja straszliwego bóstwa Molocha, powiązana z religiami fenickimi i kartagińskimi, i przedstawiona w filmie„ Cabiria ” z 1914 r. (W reżyserii Giovanniego Pastore i napisana przez Gabriele D’Anunzio) będą stacjonować przy wejściu do Koloseum, aby powitać odwiedzających wystawę. ”

Rekonstrukcji też dokonał ten transeksualista:

 

 

Zrekonstruował …aborcję…

 

Podczas gdy niektórzy uważają przedstawienie Molocha przy wejściu do Koloseum za nieszkodliwą część wystawy, inni są zaniepokojeni sytuacją.

Kapłani wystosowali list w ramach protestu.

 

Natomiast nam pozostaje się zastanawiać, czy nie jest to zapowiedź wylania na Rzym Gniewu Bożego, czyli wypełnienia proroctwa apokalipsy:

 

„Upadł, upadł Babilon – stolica. I stała się siedliskiem demonów i kryjówką wszelkiego ducha nieczystego, i kryjówką wszelkiego ptaka nieczystego i budzącego wstręt, (3) bo winem zapalczywości swojego nierządu napoiła wszystkie narody, i królowie ziemi dopuścili się z nią nierządu, a kupcy ziemi doszli do bogactwa przez ogrom jej przepychu. (4) I usłyszałem inny głos z nieba mówiący: Ludu mój, wyjdźcie z niej, byście nie mieli udziału w jej grzechach i żadnej z jej plag nie ponieśli: (5) bo grzechy jej narosły – aż do nieba, i wspomniał Bóg na jej zbrodnie”

 

 

 

 

Szokujące rzeczy się dzieją od około dwóch lat. Wylew LGBT, napływ nachodźców, bramy Baala w różnych częściach świata.

Zło się poszerza i napiera, ale wraz z naporem zła ludzie zaczynają widzieć satanizm elit.

 

Przy okazji pragnę z Wami się podzielić moim spostrzeżeniem. Mianowicie według moich odczuć uważam, że obecnie jest czas  PIECZĘTOWANIA LUDU BOŻEGO.

Kończy się czas łaski i nawracania.

 

 

 

Updated: 6 listopada 2019 — 07:38

8 komentarzy

Add a Comment
 1. Co do końcówki, też tak czuję. Trzeba się określić. Masz być zimny albo gorący! I jest coraz większy rozdźwięk między wierzącymi w Jezusa a resztą społeczeństwa. Ta zasłona spuszczana na nich jest coraz bardziej widoczna. Po prostu nie widzą i nie słyszą. Zaślepieni kompletnie. Chociaż jest jeszcze garstka co ma wątpliwości…
  Skoro mamy poznanie to starajmy się pouczać tą garstkę co chce wiedzieć jak jest i dąży do Prawdy!
  ps.
  coraz więcej geopolityków mówi o świecie wielobiegunowym (czekam na tych 10 królów…)
  Wszystko powoli, ale stabilnie zmierza do końca, aż Król powróci!
  Amen 🙂

  1. Jeszcze jedna sprawa do tego tekstu. Zwróćcie także uwagę na trójkąt na brzuchu Molocha. Jest na nim piramida i oko tak samo jak na symbolu Illuminati i symbolu Jezuitów.

   1. Na tle słoneczka. To wszystko w kształcie przypomina katolicką monstrancję:
    https://www.holyart.pl/akcesoria-liturgiczne/monstrancje-kustodia-relikwiarze-trony/monstracje-kustodia-relikwiarze-metal/monstrancja-slonce-wys.-34-cm-kustodia-8-cm?gclid=EAIaIQobChMIv9bi_JzV5QIVl0MYCh1MAwEsEAQYASABEgKH2PD_BwE
    I dlatego Bóg znając ludzi zakazał czynienia obrazów, figurek i rzeczy „świętych”…
    Ludzie zwiedzeni nawet nie wiedzą przed kim klękają…

 2. W kinie w mieście blisko którego mieszkam, są takie stare plakaty na ścianach, i właśnie jednym z nich jest plakat tego filmu. Pamiętam, jak kilka lat temu, czekając, przyglądałam się im, i ten zwrócił moją uwagę – widziałam ludzi, którzy szli w kolejce do posągu z wyciągniętymi rękoma i uświadomiłam sobie, że to przecież kult Molocha. Obrzydliwy jest ten posąg i to, że te rzeczy dalej się dzieją. Ale pokrzepia mnie to, że niedługo nasz Król przyjdzie i to się skończy.

 3. To jakiś obłęd.. w ogóle to obrzydliwy ten posąg i w tym miejscu?… hmmm

 4. TO ** NIEPOTWIERDZONA ** WIADOMOŚĆ
  ZNAJOMA BYŁA W NIEDZIELĘ W KOLLOSEUM I NICZEGO !! TAKIEGO TSM NIE BYŁO!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: