Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Propozycja modlitwy o polskich kierowców jadących na cmentarze w te dni.

Jak co roku w tych dniach śmierć zbiera duże żniwo zwłaszcza na drogach. Proponuję zatem modlitwę o wszystkich Polaków jadących w ten weekend na cmentarze aby dał im Bóg rozsądek, cierpliwość i mądrość w kierowaniu samochodem.

Wypadki to nie tylko statystyki, ale i rozpacz rodziny, czasem osierocanie, kalectwo.

 

Podczas pierwszego dnia tegorocznej akcji “Znicz” doszło do 75 wypadków, w których zginęły cztery osoby, a 92 zostały ranne – wynika ze statystyk Komendy Głównej Policji. Funkcjonariusze zatrzymali też 150 nietrzeźwych kierowców. onet.pl

 

Módlmy się także aby ludzie przejrzeli na oczy i powiązali te niebiblijne święto z nieszczęściami, żeby wyszli z tego Babilonu i Egiptu. Módlmy się za polskich rodziców aby zaprzestali demonicznych praktyk przy Halloween.

 

 

 

Updated: 1 listopada 2019 — 10:34

4 komentarze

Add a Comment
 1. Boże, daj mi pewną rękę i bystre oko, abym nikomu nie wyrządził żadnej szkody. Nie pozwól, Dawco życia, bym stał się przyczyną śmierci lub kalectwa, a także zachowaj od nieszczęścia i wypadku. Pohamuj pokusę nadmiernej szybkości. Oby piękno stworzonego przez Ciebie świata i radość Twej łaski towarzyszyły mi na zawsze. Amen.

 2. Dobry pomysł! Ogólnie modlitwa za kierowców na drogach w Polsce (może za granicą też, bo mimo czasem surowszych przepisów niż te polskie wypadki też się niestety zdarzają) jest dobrym pomysłem, nie tylko teraz…

 3. Wyszperałem w sieci perełkę. wprawdzie nie dot. opisywanego problemu, jednak wartego zainteresowania i zapoznania. Wprawdzie jego żródło wypływa z jaskini krk, ale wyjaśnia wiele w sprawie genezy i przyszłości ruchu zboczeń seksualnych.
  Polecam sprawdzić z uwagą – od początku do końca – rozjaśni nam to wiele kwestii i niejasności związanych z lbgtq.

  Ideologia LGBTQ i Synod dla Amazonii jako wyzwania Kościoła – Grzegorz Górny.

  1. Bdb film choć katolicki.
   Oczywiście z ich teologią się nie zgadzam ale co do spojrzenia na lgbt i przejęcia kościół przez nich to ma rację. Z tym że Krk nigdy nie był czysty a ten wykładowca nie wspomina i może i dobrze o tym, jaką nacja przejęła kościół i jaka kieruje lgbt i od jakiej nacji pochodzi komunizm. Ale my to wiemy.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: