Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Abp Głódź i mobbing. Z takim kosciołem wchodzi w ekumenię Alians Ewangeliczny (Baptyści, KZ, KCHWE i inni)

Az 16 kapłanów potwierdziło zeznania ofiar mobbingu ARCY biskupa tego jakże skromnego kościoła jakim jest kościół katolicki.

 

W reportażu wyemitowanym 24 października kilkunastu byłych i obecnych duchownych opisało, jak abp Sławoj Leszek Głódź znęcał się nad nimi i wykorzystywał swoją nadrzędną pozycję. Ofiary mobbingu mówią o publicznym poniżaniu, “ponadnaturalnym strachu”, wymuszaniu pieniędzy i ubliżaniu im za zbyt niskie datki. Przytaczają wulgarne i pogardliwe wypowiedzi arcybiskupa. Jeden z nich przyznaje się do myśli samobójczych.

Większość kapłanów wypowiada się w reportażu anonimowo.

 

https://fakty.interia.pl/polska/news-kaplani-potwierdzaja-informacje-na-temat-abpa-glodzia,nId,3306415

 

Od czasów Faraonów nic się nie zmieniło. Kapłani wykorzystują ludzi bazując na emocjach i religijności. Religia z łaciny “religiare” znaczy związywać. Kościół rzymski związuje dusze (umysły) ludzi czyniąc sobie tych ludzi poddanymi. Jak rozmawiam z katolikami to dla nich kościół jako instytucja jest ważniejszy od Boga i Jego Słowa (Biblii).Co by nie zrobili to kościół jest czysty. To jest ewidentnie duchowe.

 

 

Przeczytałem ciekawy komentarz na  temat tej sytuacji z wielkim kapłanem neoEgiptu Głódziem:

 

Cóż, tego wszystkiego nie dowiecie się z portali prawicowych i innych “niezależnych” mediów (w istocie uzależnionych od pieniążków ze spółek skarbu państwa i całkowicie potulnych wobec rządu i kleru). Tego nie powie wam Sakiewicz. Tego nie powiedzą wam bracia Karnowscy. Nie przeczytacie o tym w “Naszym Dzienniku” czy “Gazecie Polskiej”. Co tam przeczytacie? Mnóstwo ploteczek o trzeciorzędnych działaczach (czasem dzielnicowych radnych) z ramienia PO czy PSL. Dowiecie się, że Schetyna to “szrek” i że Tusk to “zdrajca”. Niestety. Dziennikarstwo w Polsce upadło

 

 

Dodałbym: nie dowiecie się o tym z kanału wrealu24, z cw24 oraz z powisle….

Nie dowiecie się także z innych stron o złych zachowaniach pastorów, ponieważ ręka rękę myje. To jest układ budżetowy.

 

Neokapłani manipulują emocjami ludzi a sami idą w stronę ekumenizmu.

Ale to przez takich pogan jak AB Głódź ludzie odchodzą od Boga zgodnie ze słowami Biblii:

 

 

 

 

Updated: 30 października 2019 — 19:23

1 Comment

Add a Comment
  1. Flaszka (skąd ksywa? ano stąd, że podobno kiedyś, gdy jeszcze był prymasem czy kim tam, spotkał się z wówczas urzędującym prezydentem Kwaśniewskim, “trochę” sobie popili i okazało się że właśnie Głódź ma w tej kwestii “mocniejszą głowę” od Kwaśniewskiego, który też przecież lubi wypić) się doigrał…jak ja go nie znoszę…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: