Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Możliwy atak pod tzw “fałszywą flagą” 3.11.2019. Już w listopadzie się dowiemy.

W związku z podsyłaniem mi przez czytelników od około tygodnia filmików o tej dacie nagrałem na szybko film i umieszczam tekst jak ja to widzę.
Na trop 3.11.2019 wpadł niemiecki jutuber o pseudonimie Savior.
Uważa on, że jest możliwy atak w dniu 3 listopada w Seattle w USA podczas meczu Seattle Seahawks z Tampa Bay, gdzie wg tego YTubera  odbędzie się mega rytuał złożenia ofiar z ludzi.
Wydarzenia tego typu jak wyburzenie 2 wież w USA muszą być najpierw uzgodnione, zaaprobowane przez masonerie, do której należą tysiące ludzi na świecie.
  Przed wydarzeniem tego typu, zwykle mamy w mediach bardzo dużą ilość znaków zapowiadających. Np. w kreskówce The Simpsons były informacje o wyburzeniu WTC. Twórcy takich produkcji telewizyjnych są zwykle masonami wysokiego stopnia. Tak też jest w przypadku Simpsonów. Bóg ma proroctwa w biblii a oni swoje w swej satano-kulturze.
Dziewczynka Julia  w Simpsonach ujawnia atak  na WTC . Mamy tam też nagłówek gazety z datą tego wydarzenia czyli 11 września. Masoneria zostawia takich „przepowiedni” całą masę. Kolejna z nich na temat 11.9. jest w filmie Terminator w scenie gdy ciężarówka rozbija się o most podczas pogoni. Na filarze mostu jest napis : uwaga 9:11 .
Następnie ciężarówka staje w płomieniach. Kolejny przykład to reklama wyemitowana parę dni przed zburzeniem WTC, gdzie samolot uderza w budynek i przelatuje przez niego. Budynek jest nowoczesnym wieżowcem. Kilka takich przypadków można by uznać za faktyczne zbiegi okoliczności, jednak w filmach, bajkach, reklamach, było ich zbyt wiele, bo setki. Setki „wrzutek” z tymi liczbami 11.9. i zarazem wiele wiele obrazów burzonych wież. Mamy to też w słynnych karatach Illuminatów. To jasne, że ten atak był zaplanowany wiele lat wcześniej.
Swoją drogą jeśli Schwarzeneger o tym wiedział wcześniej albo po tym wszystkim i nie ujawnił to żaden z niego mężczyzna, żaden Conan ale zwykłe dziecko w obudowie osiłka.
 Ale teraz skupmy się na tym czego można się spodziewać 3 listopada, bo tutaj też jest sporo „zapowiedzi”. Chodzi o stadion w Seattle. Na zaprezentowanym filmie, przedstawiono dramatyczny widok zawalającego się stadionu. Na filmie przedstawiono, że ludzie w Seattle spłoną.
Jak to się stanie? Być może będzie użyta jakaś bomba nowego rodzaju. Spójrzmy teraz na takiego pana jak Jakub Rotszyld. Bardzo ważnym elementem będzie w tym okładka The Economist z 2015 roku.
Tu są ukryte wskazówki. Jest dym z wybuchu, jest i twarz tego pana. To jest w prawym górnym rogu, a na dole okładki też po prawej stronie mamy datę. Mamy też rakietę i mamy żółwia obok, oraz piłka do baseballa i do footbolu. Autor filmu zwraca tez uwagę na helikopter na tej okładce. Pokazana jest też okładka albumu Ledd Zeppelin Staiways to heaven – czyli schody do nieba, i jest tam też gitarzysta Jimmy Page. Mamy tam pojazd latający napędzany wodorem, jeśli dobrze kojarzę. Ten pojazd następnie ukazany jest, jak uderza w tłum ludzi – na tej okładce – i to w Seattle.
Jimmy Page kupił dom Alistera Crowleya. A wiemy jakim był on okultystą.
Muzyka ogólnie rzecz biorąc to satanizm…
Masa tego jest. W Simpsonach też leci helikopter (w środku muzycy Led Zeppelin) w Seattle i ktoś strzela do ludzi z tego helikoptera. Oczywiście akcja jest w Seattle. Mamy tez zapowiedź huraganu w tej kreskówce. Przechodzimy do kolejnego filmu pt. Supersztorm w Seattle.
Kolejne „proroctwa” mamy w bajce SpongeBob. Cała bajka jest nasycona symboliką masońską. Tam też są płomienie w Seattle oraz wybuch helikoptera w zderzeniu z zeppelinem latającym.  Na okładce The Economist jest też rysunkowa Team Rockets – co też wskazuje na użycie rakiet.
Może takim wzmocnieniem tego ewentualnego ataku ma być wybór dnia Sun Day? Sam ten fakt nic nie czyni ale w zestawieniu z innymi ma sens.
W filmie mamy też nawiązanie do wypowiedzi Herberta Morrisona po katastrofie Hindenburga …. Tu też są jakieś ukryte przekazy. Pada w tej wypowiedzi „oh the humanity” czyli =ojeju ludzkość – i to samo pojawia się w bajkach gdy wybuchają tam sterowce.
W Terminatorze 2 też jest scena gdy miasto Seattle staje całe w płomieniach. Są straszne wybuchy, takie podmuchy ognia. W tej scenie też mamy helikopter. Ale jest też żółw ! Lecz on nie płonie, bo ma swój pancerz. Są też konie. Można skojarzyć jako konie z Apokalipsy. Uwaga – nie będzie bomby atomowej w Seattle. Bedzie wypróbowany nowy rodzaj bomby prawdopodobnie związanej z hydrogenem i oxygenem – czyli z wodorem i tlenem.
Przejdźmy do daty. Mamy obrazek z drużyną futbolową Seattle, a na nim napis BOOM .
3 listopada jest rozgrywany mecz futbolowy w Seattle. W Simpsonach jest scena z oceną wiatru przy strzelaniu – czyli mamy wichurę zaplanowaną. Naste pnie jest malowanie twarzy w trupia czaszkę. Następnie znowu mamy zeppelin i mamy katedrę Notre Dame która jak wiemy płonęła niedawno. Następnie mamy w bajce temat biletów na mecz. Mamy dalej obrazek z napisem ATOMS – czyli takie warunkowanie pod kątem bomby atomowej. Dalej jest cała masa nawiązań do futbolu, są płomienie itd. itd. Sporo tych znaków. Jest rakieta. Jest i żółw. W bajce sugerowana jest data 3.11. Są tez wskazówki w serialu Pt. strażacy ze Seattle. Ostrzegajcie ludzi by opuszczali Seattle przed tą datą co najwyżej nie obejrzą meczy na żywo. Sataniści komunikują się poprzez symbole, więc miejmy to na uwadze.
Ale problem z tego typu datami, wizjami i wróżbami polega na tym, że znaczna część z nich ma ośmieszyć poszukiwaczy prawdy. Niestety ale około 2012 roku sam uległem temu zwiedzeniu kiedy uwierzyłem bodajże p Markowi Podleckiemu z mointor-polski.pl jakoby miał być zamach w Londynie nawet z bomba nuklearną. Nic się nie wydarzyło a ja sam wyszedłem na człowieka nawiedzonego, ale mądry człowiek uczy się na błędach. Z czasem zacząłem odcedzać kłamstwa, fałszywki, dezinformacje od proroctw biblijnych i od możliwych posunięć satanistów.
Natomiast przypominam, że William Cooper jednak przewidział 9/11.
Z innej strony 27 września rozpoczął się proces satanizacji USA. W jednej radzie Miasta odbyła się inwokacja satanistyczna a religia szatana kilka lat temu uznana została za legalną religię otrzymując dotacje z budżetu państwa.
No i ruch lgbt mknie  do przodu jak pendolino…Trzeba umieć czytać takie rzeczy,
Niestety gro blogerów i jutuberów wykorzystuje takie newsy podkręcając publikę ale to niczemu dobremu nie służy oprócz ich sakiewki. Jeśli taki jest tylko motyw to niedobrze, gdyż liczy się przede wszystkim człowiek a nie sensacja.
Dlatego, głównie do celów kronikarskich i analitycznych przedstawiam  rzetelnie to co wiem i jak to oceniam.
Według mojej oceny jeśli dojdzie do fałszywej flagi 3.11.2019 to  pociągnie to  za sobą niczym efekt domina inne skutki i rozpocznie się III w sw. lub wielkie kryzys gospodarczy. II wojna światowa miała byc tylko tłem do załatwienia wielu spraw satanistów i Edomitów.

Ponoć atak terrorystyczny 3 listopada zabije tysiące ludzi w USA. Brzmi to niewiarygodnie, ale Ameryka musi zostać zaatakowana na duży odsetek ewangelików, czyli ludzi czytających Słowo Boże.

 

Jeszcze raz uprzedzam, nie chce analizować jakości tego czytania. Dla diabla ważne jest całkowite zmiecenie Biblii  z powierzchni ziemii jak za średniowiecza robił to Rzym.

To popatrzcie, jeśli dla wyznawców Baala tak bardzo ważnym jest zlikwidowanie biblii to jaka ona musi być dobra dla ludzkości?

 

Na podstawie filmu:

 

 

Niebawem część tłumaczenia filmu na moim kanale detektywprawdyTV.

 

Podsumowując warto mieć dystans do tej teorii, tego tropu, ale czuwać, gdyż jak wspomniałem oni mają swoje proroctwa.

 

 

9 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Normalnie padłem. Kim Dzong Un na białym koniu. A ekspert z artykułu ma na imię Joshua.
  Pierwszy koń apokalipsy, a potem odebranie ziemi pokoju? Moje pierwsze skojarzenie….
  https://www.tvn24.pl/kim-dzong-un-na-bialym-koniu-na-gorze-pektu,977870,s.html

 2. Jeśli ten 3.11 jest rzeczywiście tak głośny w internecie ,to nic z tego nie będzie. To oczywiście dobrze, bo nikomu nie życze śmierci czy cierpienia. Ale jest takie pragnienie ,żeby to się rzeczywiście stało i pociągneło za sobą coś dalej ,jak koniec tego wszystkiego i przyjście Chrystusa.
  A może to być także 11.03.2020.
  Osobiście uważam że nic nie będzie. A jeśli coś się kiedyś stanie, to już po fakcie będziemy odnajdować ukryte przekazy jak w przypadku 11.09.

  1. Rzeczywiście, równie dobrze może to być 11.03…mimo wszystko nikomu jednak nie życzę cierpienia i śmierci…

  2. Bo to sie nie wydarzy w listopadzie tylko 11.03.2020. To by sie zgadzalo z wieloma rzeczami i z obecna sytuacja na swiecie. Nie bede tlumaczyl bo to skomplikowane ale jesli cos ma sie rzeczywiscie wydarzyc to na pewno 11.03.2020 a nie 03.11.2019. Pozdro.

 3. Wielu muzyków muzyki masowej zginęło, popełniło samobójstwo albo zostało zamordowanych w wieku 27 lat. Jednym z nich był Cobain, który pochodził i mieszkał w Seattle. Liczbą 27 jest oznaczony w układzie okresowym pierwiastków kobalt – po angielsku cobalt. Tak samo pewien użytkownik na youtube zamieścił sceny z filmu, w którym na jednym z budynków pojawia się liczba 21 – w układzie okresowym pierwiastków jest to skand – również używany w atomistyce.

  Z wikipedii: Bomba kobaltowa zawiera w osłonie kobalt, który pod wpływem wytwarzanych przez ładunek neutronów przekształca się w izotop Co-60, silne i trwałe (okres półrozpadu 5,26 lat) źródło promieniowania gamma. Głównym celem jest skażenie terenu, by uczynić go niezdatnym do zasiedlenia (brudna bomba). Zamiast kobaltu dodatkiem może być złoto, które pozostanie radioaktywne przez okres kilku dni, oraz tantal i cynk (kilka miesięcy).

  O plutonie i liczbie 239: z wikipedii: Ze względu na tajność Projektu Manhattan, pracę na temat pierwiastka opublikowano dopiero w 1946 roku. Najważniejszym jego izotopem jest 239Pu, stosowany do produkcji broni i w energetyce jądrowej. Kilogram 239Pu może wyzwolić taką energię jak wybuch 20 000 ton trotylu. 239Pu ulega rozszczepieniu neutronami termicznymi i jest używany w reaktorach jądrowych oraz w bombach jądrowych (np. w bombie Fat Man zrzuconej na Nagasaki).

 4. https://o2.pl/artykul/wladimir-putin-to-ma-gest-hojny-dar-dla-krola-arabii-saudyjskiej-6435699936520321a znaczenie Rosji na arenie międzynarodowej rośnie .w radio też mówili że niedługo ponowne spotkanie z premierem Izraela.itd itd .Rosja od lat nabiera rozpędu w świecie

 5. “Rosja od lat nabiera rozpędu w świecie”

  bo taką ma zapisaną rolę.
  Jest to jeden wielki teatr. Wojna USA z Rosją to ściema dla mas (lecz niestety ludzie giną naprawdę). Po tej scenie wzajemnej walki zostaną przyjaciółmi. Potem zaprogramują nam innego wroga w postaci Chin. Polskę Sp. z.o.o. najpierw wydoją a potem sprzedadzą tak samo jak sprzedali Kurdów. Trzeba pamiętać, że mamy być pod wpływem Rosji czy jak tam się będzie nazywał ten twór według klubu rzymskiego. Dlatego podchodzę trochę sceptycznie (choć nie neguję) do wszelkich akcji “zjednoczenia słowian” itd. Mam jakieś przeczucie pod skórą, że jest to celowe działanie mające na celu ocieplanie relacji, pamiętając, że plan globalistów jest już rozpędem wdrażany.
  Z drugiej strony lepiej pokojowo niż siłowo i lepiej z Nimi niż z zachodem bo i tak dziś już państw suwerennych nie ma. Ale to pewnie tylko złudny wybór bo i tak nie będą rządzić rdzenni mieszkańcy tylko “ONI”. Nawet jeżeli ludzie nie będą chcieli walczyć to i tak stworzą jakieś dwubiegunowe przeciwne sobie twory a’la ISIS i będą walczyć i ginąć cywile.

  Teza – kontra – antyteza = SYNTEZA
  Słowianie w kontrze do zepsutego zachód = Dobrowolna zgoda na ukrytą dyktaturę.

  Centralizacja jest już bardzo zaawansowana:
  – centralizacja terytorialna (zniewalanie państw, wojny, sankcje)
  – centralizacja finansów, złóż naturalnych itd,
  – centralizacja militarna (na razie głową jest USA),
  – no i oczywiście centralizacja religijna

  Jedna wielka rodzina z nasienia wężą.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish