Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Popularne leki na zgagę są wycofywane z powodu obaw związanych z rakiem

 

Kochani, to jest walka o przeżycie. Jak człowiek się nie zainteresuje sam, to po prostu umiera.

 

W ubiegłym tygodniu jednostka generyczna Novartis, Sandoz, wstrzymała dystrybucję swojej wersji ranitydyny – leku Zantac, ponieważ obawia się, że lek zawiera potencjalnie rakotwórcze zanieczyszczenia.

 

Ups, przepraszamy, pomyliliśmy się….przy czym przed słowem pomyliliśmy się i za brakuje pewnych znaków interpunkcyjnych.

Leki z Bożej apteki nigdy nie zawodzą, chyba, że z przedawkowania lub źle dobrane…

 

Ale czytajmy dalej.

 

Zanieczyszczenie  N-nitrozodimetyloaminą (NDMA).

Zanieczyszczenie, NDMA, jest prawdopodobnym ludzkim czynnikiem rakotwórczym – substancją, o której wiadomo, że może powodować raka.

W odpowiedzi na dobrowolne wycofanie leku Sandoz, FDA powiedziała, że ​​chociaż bada „pierwotną przyczynę i ryzyko, konsumenci i pacjenci mogą nadal przyjmować ranitydynę, której nie wycofano”.

Jednak powiedziano, że osoby przyjmujące ranitydynę na receptę, które chcą przerwać stosowanie, powinny skonsultować się z pracownikiem służby zdrowia w sprawie innych potencjalnych metod leczenia. Rada poradziła także „konsumentom przyjmującym OTC ranitydynę można rozważyć zastosowanie innych produktów OTC w ich stanie”.

Teraz GlaxoSmithKline, oryginalny markowy producent Zantac, zaprzestał globalnej dystrybucji leku i wycofuje lek w Indiach i Hongkongu. Lek GSK jest wytwarzany z aktywnego składnika od dwóch dostawców z siedzibą w Indiach – Dr. Reddy’s Laboratories i Saraca Laboratories.

 

Rzeczniczka GSK, Kristen Neese, podobno powiedziała w e-mailu, że dr Reddy ma zgodę FDA na sprzedaż własnych wersji leków Zantac na receptę i leków OTC w USA. Producent powstrzymał teraz także globalną dystrybucję leku.

Apotex, kanadyjski producent leków, również dołączył do grona firm farmaceutycznych, które postanowiły wycofać swoje wersje ranitydyny, ponieważ problem skażenia rakotwórczego staje się coraz bardziej niepokojący.

FDA i inne globalne organy regulacyjne ds. Zdrowia kontynuują testowanie różnych leków ranitydyny na zanieczyszczenie, przy czym kolejne wycofania są prawdopodobne w miarę postępu dochodzenia. Kanadyjscy, niemieccy i włoscy regulatorzy ds. 

 

Europejska Agencja Leków rozpoczęła również przegląd skażenia rakotwórczego lekami ranitydynowymi i będzie oceniać ryzyko związane z lekiem za pomocą własnych testów.

Zwrócił się również do Komitetu ds. Produktów Leczniczych Stosowanych u Ludzi o udzielenie wskazówek dotyczących unikania obecności NDMA w lekach dla ludzi, które będą skierowane do posiadaczy pozwolenia na dopuszczenia do obrotu.

 

źródło: https://www.pmlive.com/pharma_news/gsk_and_apotex_join_generic_zantac_recalls_as_carcinogen_concerns_mount_1302867

 

 

 

Pytanie co to na lekarze wypisujący takie recepty|? Ups, nie wiedzieliśmy, sorry…

No ale naturalne metody leczenia to “szarlataneria”.

 

Prawdą jest, że nie cały ten system farmaceutyczny jest zepsuty. Są dobrzy lekarze i zapewne bywają uczciwi ludzie pracujący w państwowych jednostkach medycznych. W końcu jakoś to wyszło na jaw i jestem ciekaw jak?

Dobrze wiemy, że lekarze są zaprogramowani i nie mogą nic innego polecać pacjentom co nie jest zgodne z wytycznymi Minsterstwa zdrowia, które jest tylko wykonawcą dyrektyw ludzi pociągających za sznurki.

 

Na koniec. Na zdjęciu widoczny jest ewidentnie znak masoński tak samo jak logo największej firmy szczepionkowej zawiera trzy szóstki.

 

My chrześcijanie oddaliśmy diabłu ziemię ale tez i nasze zdrowie i wiele innych rzeczy, ale wcale tak nie musi być.

 

 

 

Updated: 30 września 2019 — 14:53

3 komentarze

Add a Comment
    1. Nie wiedziałam ?
      Co jeszcze można polecić na zgagę, najlepiej żeby było to coś do picia (np. jakieś zioła, napary itp.)? Pytam, bo uważam, że warto wiedzieć…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme