Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Technologia jest przygotowana na przyjęcie ostatniego antychrysta – człowieka bezprawia – i oddanie mu czci.

 

Technologia zmienia nasze życie na wiele sposobów. Wiele z tych zmian jest pomocnych w naszej pracy, opiece medycznej, a nawet w rozwoju duchowym. Ale czy dzieje się coś jeszcze, co wiąże się z Bożym planem na koniec czasów – a może nawet Antychrystem?

 

O takich rzeczach nie dowiecie się ani od księży katolickich ani od pastorów, gdyż oni nie ostrzegają przed przyjęciem znaku bestii, nie obserwują czasów ostatecznych. Oni tylko podtrzymują religię, choc wierzę, że bywają dobrzy pastorzy tak samo jak dobrzy księża.

 

 

 

Kobieta z Azure Technologies i Microsoft Network ujawnia hologram, który przypomina jej wygląd i niemal dokładnie kopiuje głos. Ale jej hologram mówi w językach, których nawet nie zna. Możesz obejrzeć wideo w tym artykule.

 

 

Microsft opisuje ten film następująco:

 

Co jeśli nie ma znaczenia ani odległość, ani język? Co jeśli technologia może pomóc Ci być gdziekolwiek chcesz i mówić dowolnym językiem? Korzystanie z technologii AI i holograficznych doświadczeń jest możliwe i jest rewolucyjne.

 

 

 

Efekty specjalne i zielone ekrany istnieją już od dawna, ale ten postęp technologiczny jest naprawdę niesamowity. Ale jakie są konsekwencje hologramu, jeśli chodzi o Antychrysta?

 

Antychryst może wyświetlać ten obraz na całym świecie w miastach, mówiąc w każdym lokalnym języku, a jednocześnie mówiąc wszystkim, że czas się mu pokłonić i oddać mu cześć.

 

Tutaj dostępna jest technologia, w której jest to hologram, który mówi głosem jednej osoby jednocześnie w wielu językach, prosząc wszystkich, aby go czcili”.

 

Tak jak wspominałem na początku roku, w tym roku będzie wiele ważnych wydarzeń i były i jeszcze nie ma końca, ale 2020 rok w porównaniu z 2019 bedzie hiper przyspieszeniem niczym w Sokole Millenium z Gwiezdnych Wojen.

Dzięki rozpoznawaniu twarzy w czym wiodą prym jako państwo testowe Chińczycy, kiedy pojawi się obraz bestii, kto się ukłoni, a kto nie system będzie wiedział.

 

Zbliżamy się do paraboli czasów Daniela:

 

15 Czy teraz jesteście gotowi – w chwili gdy usłyszycie dźwięk rogu, fletu, lutni, harfy, psalterium, dud i wszelkiego rodzaju instrumentów muzycznych – upaść na twarz i oddać pokłon posągowi, który uczyniłem? Jeżeli zaś nie oddacie pokłonu, zostaniecie natychmiast wrzuceni do rozpalonego pieca. Który zaś bóg mógłby was wyrwać z moich rąk?”

 

 

 

Niektórzy bawią się nawet pomysłem, że technologia odczytuje ludzkie myśli . Mogę sobie tylko wyobrazić, w jaki sposób antychrześcijański rząd dyktatorski mógłby użyć tego rodzaju technologii do ujawnienia i ukarania wierzących.

Rozwój technologii niesie ze sobą obietnicę zabrania wolności, ale ludzie już dawno ja oddali i o tym napisał Eryk Fromm w książce Ucieczka od Wolności.

 

Mnie najbardziej zasmuca fakt, iz to chrześcijanie budują system bestii wspierając Edomitów, Watykan, jezuitów i ten wielki Babilon.

Wszyscy świętują niedzielę nie oddzielając się od systemu, chodzą na nabożeństwa do denominacji, które są w ekumenii i popierają obecny Izrael, ten sam, który jest właścicielem wszystkich banków centralnych państw świata oprócz Iranu.

 

Mayer Amschel Rothschild powiedział kiedyś „Pozwólcie mi emitować i kontrolować pieniądze kraju, a ja nie dbam o to, kto tworzy jego prawa”.

 

Wszystko układa się już w całość i poznanie tez zgodnie z obietnicą wzrasta. To są czasy ostateczne.

 

Pastorzy nauczają, że Prawo Tory (instrukcji) jest nie ważne. Muszą tak głosić, ponieważ grunt ma być także przygotowany w zborach ewangelicznych. Ale moją misją jest pokazywać wszelką prawdę, aby Ci, którzy są Bogu oddani przejrzeli i wyszli z tego Babilonu pełnego córek nierządnicy.

 

Protestantyzm biblijny jest prędzej czy później skazany na grupy domowe a i te będą poddane próbom inwigilacji.

 

 

 

 

Updated: 25 września 2019 — 22:01

10 komentarzy

Add a Comment
 1. Szkoda, że technologie, które mogłyby zostać użyta w dobrym celu (tak jak zostało to opisane w początkowym zdaniu tekstu), są używane do zła 🙁
  Niemniej jednak dziękuję za notkę, dobre spostrzeżenia…

 2. Po obejrzeniu tego filmu jestem w ciężkim szoku. Jak to jest w ogóle m o ż l i w e??????? To przebija wszystkie roboty i inne ich wymysły :O :O :O Tylko pytanie, czy trzeba mieć takie okulary żeby to zobaczyć? Żeby nie było tak, że mi się jakaś postać w domu pojawi i zawału dostanę 😀

  1. Holo sfery już są od dawna, aczkolwiek niedawno się na to natknąłem:

 3. Dziękuję za ostrzezenie;chciałabym jeszcze zebyś piruszył temat zagrożeń płynących np z tańca, yogi ,cosmic dance i to co zobaczylam na stonce tzw festiwalu swiadomej pracy z cialem, wszystkiego co związane z ćwiczeniami, a wkracza w rehabilitacje, leczenie, relaks;bardzo proszę o taki zbiorczy artykuł, moze komuś się przyda.

 4. Bardzo Cię serdecznie proszę o artykuł/ komentarz w sprawie spalania zwłok. Co o tym sądzisz ? Mam duże dylematy i postąpię tak jak Ty uważasz bo bardzo Cię cenie. Pozdrawiam,
  Robert

 5. ten film z hologramem…. o matko!:(

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: