Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Całodobowy monitoring audio i wide wszytskiego, co mówisz i robisz we własnym domu “dzięki” nowemu NEST HUB MAX GOOGLE.

Next Hub Max może służyć jako kamera bezpieczeństwa, pozwalając zajrzeć do źródła  tego, co dzieje się w domu. I podobnie jak inne kamery Google Nest, możesz zdecydować, aby Hub Max wysyłał powiadomienia, gdy rozpozna znane twarze. Dzięki temu zawsze możesz dokładnie wiedzieć, kiedy dzieci wróciły do ​​domu. . . dopóki nie wymyślą tego i nie wyjdą z gniazdka. Czy to wszystko fajne, czy tylko przerażające?

 

 

Dzięki nowemu Nest Hub Max Google dodaje oko do swojej mówionej sztucznej inteligencji.

 

 

To coś więcej niż Alexa. Dochodzi system rozpoznawania twarzy.

 

 

Uważam, że najbardziej wiarygodnym filmem o apokalipsie jest  Revelation ” . W tym filmie jest świetna scena, w której pokazują Znak Bestii administrowany przez VR, gogle wirtualnej rzeczywistości.

Niestety raczej nie ma tego filmu w języku polskim i to mnie zastanawiało i zastanawia.

 

Witamy w Google Hub Hub Max .

 

(14) I zwodzi mieszkańców ziemi znakami, które jej dano czynić przed Bestią, mówiąc mieszkańcom ziemi, aby wykonali obraz Bestii, która ma ranę od miecza, a ożyła. (15) Pozwolono jej nawet tchnąć ducha w obraz Bestii, tak iż nawet przemówił obraz Bestii i sprawił, że zostaną zabici wszyscy, którzy nie oddadzą pokłonu obrazowi Bestii. (16) I sprawia, że wszyscy: mali i wielcy, bogaci i ubodzy, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawej ręce albo na czole, (17) tak że nikt nie może kupić lub sprzedać, kto nie ma znamienia: imienia Bestii lub liczby jej imienia. (18) Tu jest [potrzebna] mądrość. Kto ma rozum, niech przeliczy liczbę Bestii, liczba to bowiem człowieka. A liczba jego sześćset sześćdziesiąt sześć. Ap 13.

 

 

Przy omawianiu apokalipsy podkreślam, że tylko w tych czasach zostają powoli spełniane wszystkie warunki z 13 rozdziału apokalipsy: obrót bezgotówkowy, moda na tatuaże, chipy i teraz Google Vr.

Wszystko przyspiesza i każdy kto czyta mój blog to dostrzega.

Jesteśmy w 2019 roku i co się dzieje?

Podczas gdy świat czeka na nadejście Bestii, system bestii już jest szalenie popularny, a obecnie w domach setek milionów ludzi rośnie z dnia na dzień. Okazuje się, że mimo wszystko nie była to taka trudna sprzedaż. W rzeczywistości ludzie tego żądają , a kiedy pojawia się najnowsza i najlepsza wersja, jest chętnie podchwytywana przez głód technologiczny i głód nowinek.

 

Ciekawostka: chrześcijanie kupują tyle samo tych nowinek technologicznych, co nie-chrześcijanie.

Więc należałoby zadać sobie pytanie: ile osób znajdzie tyle odwagi aby wyzbyć się nowoczesnych technologii kiedy nadejdzie antychryst?

 

 

Google zawsze nasłuchuje. Teraz ogląda również z Nest Hub Max.

 

Z GULF TECH NEWS:

 

Kiedy przechodzę obok Hub Max, Asystent Google wita mnie na ekranie: „Dzień dobry, Peter”. Ta magia jest możliwa dzięki rozpoznawaniu twarzy. Nest Hub Max za 230 USD oferuje wgląd w to, jak ta kontrowersyjna technologia może być wykorzystywana w naszych domach – jeśli ludzie nie są zbytnio wyłączeni z powodu prywatności.

 

Google powoli staje się członkiem naszych rodzin, a niczego nieświadomi wcale nie są dzieci młodzież a ludzie starsi. Dla nich to wielkie udogodnienie. To słowo klucz tak jak dla Szwedów socjal.

 

 

 

Hub Max to większa 10-calowa wersja popularnego komputera blatowego Nest Hub firmy Google, którego ludzie używają jako cyfrowej ramki na zdjęcia, głośnika, telewizora kuchennego i kontrolera inteligentnego domu. To solidne ulepszenie dla tych funkcji, z ostrym ekranem i imponującym dźwiękiem dla tak małego pudełka.

 

 

 

Ale Hub Max to dodatek do szerokokątnego aparatu, o którym wszyscy będą rozmawiać. Kiedy mniejszy Hub zadebiutował w 2018 roku.

 

Rywal Amazon Alexa rozpoznaje głosy różnych ludzi, ale nie twarze. Co sprawiło, że Google uznał, że to dobry moment, aby wypełnic te lukę?

Jest to znak zarówno, że Google uważa, że ​​ma lepszą ochronę prywatności – i że konsumenci, bardziej ufają Google niż innym gigantom technologicznym.

To prawda, ja sam nawet naiwnie bardziej wierzę google niż fejsowi. Byc może dlatego, że zbyt wiele się słyszało o kontroli rozmów i ingerencji w telefonach przez messendżera.

 

 

Co zyskujesz, pozwalając Google obserwować Cię przez Hub Max?

 

 

Po pierwsze, kamera może być używana do podstawowych połączeń wideo. Powiedz „OK, Google, rozmowa wideo James” i łączy się za pośrednictwem czatu Google Duo na telefonie, laptopie lub innym Hub Max. Podobnie jak portal na Facebooku, szerokokątna kamera Hub Max obraca się wokół, aby śledzić twoje ruchy i stara się utrzymać twarze wszystkich w kadrze.

Ale to dopiero początek historii kamery Google. Jeśli zdecydujesz się na funkcję „dopasowania twarzy” Hub Max, Google prosi każdego członka rodziny, aby krótko zeskanował swój kubek. Następnie kamera Hub Max pozostaje włączona, szukając otoczenia tych twarzy. Gdy Asystent je znajdzie, dostosowuje zawartość na ekranie.

 

 

Następnie kamera obsługuje polecenia gestów. Podczas szukania twarzy, Hub Max również pilnuje twoich dłoni, które mogą służyć jako niewerbalne polecenia bez ekranu dotykowego – innymi słowy, język migowy. Na razie są one ograniczone do „odtwarzania” i „wstrzymywania” muzyki poprzez flashowanie dłoni, ale Google twierdzi, że odkrywa więcej.

Wreszcie, Hub Max może służyć jako kamera bezpieczeństwa, pozwalając zajrzeć do strumienia tego, co dzieje się w domu. I podobnie jak inne kamery Google Nest , możesz zdecydować, aby Hub Max wysyłał powiadomienia, gdy rozpozna znane twarze. Dzięki temu zawsze możesz dokładnie wiedzieć, kiedy dzieci wróciły do ​​domu. . .

 

Obawy tylko się mnożą. Dziś funkcje twarzy są dostępne tylko przez Google, ale co się stanie, gdy zacznie pozwalać innym aplikacjom i usługom na dostęp do twojej twarzy? A kiedy technologia wykrywa emocje na twarzy?

 

 

 

 

 

Według mojej oceny jest to nowoczesna forma nadzoru w domu. Dla wielu wygoda, ponieważ już dawno przekroczyli granicę między czujnością a szpiegowaniem.

Czy myślicie, że takie programy nad którymi pracowali socjologowie i psycholodzy społeczni jak “Big Brother” powstały spontanicznie, czy może raczej przygotowywały do tego co właśnie już jest i nadchodzi?

 

 

Rodzi to obawy dotyczące prywatności i praw człowieka. Cenzura już dawno przekroczyła granicę wraz z masową inwigilacją, ale ludzie nadal domagają się większej kontroli nad swoim życiem. To najnowsze urządzenie „Smart-home” firmy Mountain View jest wyposażone w stale skanującą kamerę z funkcją rozpoznawania twarzy, której nie można wyłączyć, a jedynie „wyłącza się” za pomocą przełącznika, który (rzekomo) wyłącza mikrofon.  Tak jak urządzenie nieustannie nasłuchuje „ słowa przebudzenia ”, jest ono gotowe do działania na widok oblicza właściciela.

 

Dlaczego to jest jak wszystkowidzące oko masońsko-jezuickie? Ponieważ szatan nie może jak Bóg widzieć wszystkiego i chce przez technologie dorównać Bogu.

 

 

 

Nest Hub, jak sama nazwa wskazuje, służy jako „hub” dla innych urządzeń internetowych, takich jak termostaty, kamery monitorujące i dzwonki do drzwi – które są również wyposażone w funkcję rozpoznawania twarzy, na wypadek, gdyby użytkownik nie odczuwał ciągłego poczucia bycia szpiegowanym, kiedy w końcu wróci do domu po całym dniu obserwacji na zewnątrz (monitoring miejski) . Przesyła również wideo z rozmów telefonicznych i nagrań z kamery, do których zdalnie uzyskuje się dostęp, do chmury i zapewnia okno w domu dla każdego, kto ma dostęp do twojego konta Google lub Nest. .

 

 

Google przyznaje, że może „wykorzystywać dane twarzy do testowania przyszłych funkcji i algorytmów rozpoznawania przed wypchnięciem ich na urządzenie”,   donosi CNET , powołując się na oświadczenie firmy, która twierdziła również, że „żadne piksele nie opuszczają Nest Hub Max” – z wyjątkiem sytuacji, gdy są one „tymczasowo przetwarzane w Google od czasu do czasu w celu poprawy jakości korzystania z tego urządzenia”.

Wszystko zależy od Google, a nie od Ciebie. Gigant technologiczny zdecyduje, jakich informacji chce, i postąpi odpowiednio. Dla firmy znajdującej się w tylnej kieszeni politycznego establishmentu, która naciska totalitarną cenzurę, powinna to być ogromna czerwona flaga.

 

Spotkanie Trumpa z prezesami Apple, Google, Amazon zapowiedzią chipowania?

 

Google będzie „od czasu do czasu korzystać z obrazów, które dostarczają w czasie konfiguracji , aby wygenerować model twarz w chmurze dla kilku powodów” związanego „poprawy doświadczenie produktów” i „wynikają z faktu, że mamy więcej mocy obliczeniowej dostępnej w chmurze , ” rzecznik powiedział rzecznikowi. –

Wymówki brzmią znajomo. Doublespeak brzmi bardzo podobnie do tego, kiedy Google usprawiedliwiał udostępnianie fragmentów domowego dźwięku, na przykład twierdzenie, że użycie „ekspertów językowych” było „konieczne do tworzenia produktów takich jak Google Assistant”. W przeciwieństwie do Google Home, który zaniedbał informowanie użytkowników o tym kluczu faktem jest fakt, że po odkryciu go przez belgijskiego nadawcę  Nest Hub informuje użytkowników, że są ankietowani i śledzeni od razu po skonfigurowaniu „Dopasowania do twarzy”….

 

 

 

 

 

Zaktualizowane: 18 września 2019 - 07:09
Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish