Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Największy na świecie bluźnierca – papież Franciszek – OGŁOSIŁ, ŻE MARYJA JEST „BRAMĄ NIEBIOS”, mimo, że biblia mówi, że tylko Jezus jest bramą.

„Maryja, która jest ludzkim stworzeniem, jednym z nas, osiąga wieczność w ciele i duszy”, powiedział papież Franciszek. Dlatego wzywamy ją jako „Bramę Nieba”. „Tam nas czeka, tak jak matka czeka, aż jej dzieci wrócą do domu”. Papież powiedział, że jesteśmy jak pielgrzymi w drodze do domu do Nieba. Widząc, że „w raju wraz z Chrystusem, Nowym Adamem, jest także Ona, Maryja, nowa Ewa, daje nam pociechę i nadzieję w naszej pielgrzymce tutaj”.
20 sierpnia 2019 r

Kogo chcą ludzie słuchać? Boga czy człowieka?

Jezus powiedział:

 

Jezus więc powiedział znowu: Zaprawdę, zaprawdę, powiadam wam: Ja jestem bramą do owiec. (8) Wszyscy, którzy przyszli przede Mną, to złodzieje i rozbójnicy. Lecz owce ich nie posłuchały. (9) Ja jestem bramą, kto wejdzie przeze Mnie, będzie zbawiony: będzie przebywał ze Mną i znajdzie pastwisko. (10) Złodziej przychodzi tylko po to, aby kraść, zabijać i niszczyć. Ja przyszedłem, aby [owce] miały życie, i to w całej pełni. Jana 10.

 

W ten sposób p. Bergoglio wywrócił słowa Jezusa.

 

Maryja była pokorną kobietą i powiedziała tak oto:

 

„ (46) Maryja rzekła: Uwielbia dusza moja Pana. (47) I rozradował się duch mój w Bogu, Zbawicielu moim(48) Bo spojrzał na swoją pokorną służebnicę.”. Łk 1: 46,47

 

Maria matka Jezusa była służebnicą i oddaną Bogu kobieta a nie istotą wychodzącą ponad Boga.

 

Maryja nie ma takiej mocy, aby doprowadzić kogokolwiek do Nieba lub ocalić jedną duszę. Nie słyszy modlitw i nie daje pocieszenia ani wskazówek. Była ludzką istotą, tak jak ty, ufając jej, uprawia się kult bożków. Przeczytaj swoją katolicką historię, a przekonasz się, że „nieomylna doktryna” czczenia Maryi została stworzona przez papieża Piusa IX 8 grudnia 1854 r . Tylko Jezus Chrystus może cię zbawić , ponieważ tylko On zapłacił za twoje grzechy. I zgadnij co jeszcze Szanowny Katoliku? Zapłacił także za grzechy Maryi. Ona potrzebuje Zbawiciela, tak jak wszyscy inni, tak jak powiedziała w Łukaszu 1. 

 

Papież w Angelus w święto Wniebowzięcia NMP: Maryja jest „Bramą Niebios”

 

 

 

Po odmówieniu modlitwy Anioł Pański w święto Wniebowzięcia 15 sierpnia Franciszek pobłogosławił także tysiące różańców, które zostaną przekazane katolikom w Syrii „na znak mojej bliskości, szczególnie dla rodzin, które straciły kogoś z powodu wojny”.

„MARYJA, KTÓRA JEST LUDZKIM STWORZENIEM, JEDNYM Z NAS, OSIĄGA WIECZNOŚĆ W CIELE I DUSZY”, POWIEDZIAŁ PAPIEŻ FRANCISZEK. DLATEGO WZYWAMY JĄ JAKO „BRAMĘ NIEBA”. „TAM NAS CZEKA, TAK JAK MATKA CZEKA, AŻ JEJ DZIECI WRÓCĄ DO DOMU”. PAPIEŻ POWIEDZIAŁ, ŻE JESTEŚMY JAK PIELGRZYMI W DRODZE DO DOMU DO NIEBA. WIDZĄC, ŻE „W RAJU WRAZ Z CHRYSTUSEM, NOWYM ADAMEM, JEST TAKŻE ONA, MARYJA, NOWA EWA, DAJE NAM POCIECHĘ I NADZIEJĘ W NASZEJ PIELGRZYMCE TUTAJ”. 

 

Jeśli katolicy są w Syrii i otrzymają te różańce to marny ich los.

 

Papież jest fałszywym prorokiem i przebija w bluźnierstwie wszystkich poprzedników i nie robi nic, żeby uzdrowić świat z biedy, chorób.

Jego działania są ukierunkowane na demoniczne zniewolenie i pogrążenie ludzi w grzechach.

Papież wyląduje w jeziorze ognia za swe czyny. Tak jak wielu jego kolegów.

 

 

 

 

Updated: 20 sierpnia 2019 — 18:43

9 komentarzy

Add a Comment
 1. Jeśli już mowa o “nowej Ewie”, to z pewnością jest nią oblubienica naszego Pana – Jezusa Chrystusa 🙂

 2. “Maryja nie ma takiej mocy, aby doprowadzić kogokolwiek do Nieba lub ocalić jedną duszę”

  Pewnie – gdyby było inaczej, Pan Jezus byłby niepotrzebny.

  1. Otóż to…zgadzam się z tobą…

 3. Obrazek też fajny, ale moim zdaniem zbyt łagodny.

  “Niegodziwiec, którego Pan Jezus zgładzi tchnieniem swoich ust i wniwecz obróci [samym] objawieniem swego przyjścia”

 4. Troszkę z innej beczki, ale właśnie mi się przypomniała pewna modlitwa – akt wiary, którego nauczyłem się jako katolickie dziecko:

  Wierzę w Ciebie Boże żywy,
  W Trójcy jedyny, prawdziwy.
  Wierzę, coś objawił Boże.
  Twe Słowo MYLIĆ NIE MOŻE

  Polecam więc wszystkim katolikom i wszystkim niezdecydowanym zapoznanie się z Bożym Słowem, które nie może mylić. ONO doprowadzi do właściwego poznania i pokaże, jak jest 🙂

 5. Ten obłudnik Bergoglio wywrócił słowa nie tylko Jezusa, ale wywraca słowa całej Biblii. On i jego poprzednicy to antychryści z piekła rodem!!!

 6. Kto dołoży do tych słów temu dołoży Ojciec cierpień, a kto odejmie od nich temu odejmie Ojciec w zbawieniu.

  1. W podanym przez Ciebie cytacie słowa odnoszą się jedynie do Objawienia.

 7. Jolanta ZIEMBINSKA

  JEDYNY POSREDNIK DO BOGA OJCA JEZUS CHRYSTUS ON POWIEDZIAL ” JA JESTEM DRIGA PRAWDA I ZYCIEM I NIKT NIE PRZYCHIDZI DO BOGA OJCA JAK TYLKO PRZEZEMNIE ” Ew.JANA 14;6 ?

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: