Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Wydawnictwo 3dom, Menzel, Braun i inni.

Poinformowano mnie o istnieniu wydawnictwa katolickiego o nazwie 3DOM co oficjalnie owo wydawnictwo tłumaczy jako dom wolności (fri – free -3).

Szef 3DOM Tomasz Grzegorz Stala – założyciel  firmy –informuje nas, że pielęgnował pomysł przez kilka lat, nim sytuacja pozwoliła na wypuszczenie go w szerszy świat. Koncepcją 3DOM była synergia klasycznych, słowiańskich wartości: wolności, tradycji i religii katolickiej, które z upływem czasu coraz bardziej zanikają z polskiej sfery publicznej. Ten paradygmat utrzymujemy do dziś, wydając, promując i dystrybuując pozycje, które krzewią właśnie taki tradycyjny program.

 

 

W wydawnictwie pisują takie tuzy jak Krajski, Patlewicz, Michalkiewicz, Braun i Mentzel a logo 3DOm wygląda tak oto:

 

 

 

 

Przeanalizujmy  sobie najpierw logo. Znajdują się na nim karabiny, lilia, korona i napis 3DOM.

 

Po kolei.

Karabiny symbolizują zapędy militarne, które nie są zgodne z nauczaniem Jezusa, co dyskwalifikuje tych ludzi jako Chrystusowców.

 

“Kto mieczem wojuje od miecza ginie”.

 

 

 

Lilia jest centralnym symbolem francuskiej (i później brytyjskiej) monarchii, fleur-de-lys jest też jednym z głównych symboli, znajdujących się w Kościele Marii Magdaleny w Rennes-le-Chateau.

Niejaki Cagliostro był Agentem Templariuszy, i dlatego napisał do masonów w Londynie, że nadszedł czas, aby rozpocząć pracę nad odbudową świątyni Wiekuistego. Wprowadził do masonerii nowy ryt zwany Egipskim i usiłował reanimować tajemniczy kult Izydy. Trzy litery L ∴ P∴ D∴ na jego pieczęci, były inicjałami słów “Lilia pedibus destrue;” deptać pod stopami lilię [Francję] a masoński medal z XVI lub XVII wieku miał wygrawerowany miecz ścinający łodygę lilii i słowa “talem dabit ultio messem,” taki plon przyniesie zemsta.”

 

Lilia jest symbolem masońskim:

 

Ten ostatni kwiat pojawia się w wyższych stopniach murarskich jako symbol boskości, czystości, miłości i obfitości.

 

 

Fleur de Lis , znany również jako „Lily Francji”, jest jednym z najbardziej kontrowersyjnych historii jakiegokolwiek symbolu. Historycy twierdzą, że pochodzi z X wieku jako symbol suwerenności i został później przyjęty jako godło francuskiego króla Ludwika VII. Uważa się, że przyjmuje kształt lilii lub tęczówki i symbolizuje Maryję i Świętą Trójcę.

W rzeczywistości symbol ten znajduje się znacznie dalej w historii – już w asyryjskim wzornictwie ozdobnym, gdzie najprawdopodobniej jest reprezentacją drzewa życia. Widać to także na monetach greckich, rzymskich i celtyckich. We Francji jego użycie może sięgać czasów Merovingów krola  Clovis, który podobno nosił w hełmie kwiat Iris, gdy jechał do zwycięstwa w bitwie.Symbol w chrześcijańskiej Europie jest silnie związany z Maryją, ponieważ lilia była symbolem jej czystości.

 

 

Kiedy więc zobaczysz ten symbol ozdobiony dzisiaj na różnych flagach lub wygrawerowany na królewskich koronach, fleur-de-lis nie reprezentuje kwiatu lilii, ale Bractwo Trójcy starsze aniżeli imperium Rzymu.  Jest to bowiem symbol krwi boskiego majestatu i symbol szczególnego Bractwa Królewskiego, które powstało na długo przed założeniem Rzymu lub założycielami królewskich domów Francji..

W Polsce jest organizowanych wiele zawodów strzeleckich o lilie.

 

 

Egipski posąg z berłem przedstawia Kleopatrę z lilią.

 

 

 

Najświętsza Maryja Panna, ostatni faraon Egiptu, Kleopatra VII była z rodziny Ptolemeusza i zawsze pojawiała się publicznie ubrana w szatę świętą Izydy, z głową ozdobioną koroną ze złotych liści lilii. Kleopatra była potomkiem dynastii Ptolemeuszy, którzy są starożytną grecką rodziną, czasami znaną również jako Lagidowie lub Lagidowie, którzy pochodzą od ojca Ptolemeusza I, Lagusa . Po panowaniu Aleksandra Wielkiego będą znani jako macedońscy Grecyl lub Hasmoneanie, Machabeusze lub Azjaci, których godłem rodziny jest również orzeł. Ta rodzina królewska rządziła w czasach imperium ptolemejskiego w Egipcie, zwanym okresem hellenistycznym.

 

Kwiat Lilii jak najbardziej był i jest symbolem bogini Wiccani, o której pisałem przy okazji różańca. Była to obowiązkowa  część wystroju na majowe gody będące zaślubinami z Boginią Laila (Izyda, Isisi itd).

Lilia była utożsamiana z boginią Herą,

Od wieków kwiat ten  symbolizuje chwałę, królewskość i majestat.

Można więc powiedzieć, że osoby stosujące ten masoński i starożytny symbol oddają cześć po prostu Królowej Niebios.

 

Korona w logu 3DOM oznacza właśnie owa królewskość, rządy bogini nieba, a my wiemy kto się za nią kryje.

 

Napis 3DOM.

Tutaj jest wielka ciekawostka, ponieważ jeśli odwrócimy “trojkę” wyjdzie nam napis EDOM.

 

Trudno się dziwić, skoro głównymi publicystami są panowie Mentzel i Braun.

Poniżej psc strony z reklama koszulki:

 

 

 

“Nie chcemy Żydów”. Ale to właśnie oni są Żydami, którzy nimi nie są.

 

Bardzo interesującą postacią jest p. Mentzel, który nie tylko ma ponoć własny sklep z bronią, ale i jest wielkim zwolennikiem inteligentnych miast, a więc ukierunkowanych na … CHIPY.

Za taką oto wolnością są fani Korwina Mikke i partii Wolność. Za 5G, chipami i kontrolą nie tylko ludzi ale i wszelkiego sprzętu bo na tym polega internet rzeczy.

 

Jeśli dobrze odczytuje napis 3DOM, to światem rządzą nie Żydzi, ale Edomici o czym zresztą już pisałem.

Faktem jest, że 3dom i ludzie wokół niego skupieni to ultra katolicy współpracujący z … Żydami. P. Michalkiewicz ma swoje audycje u pan, który bezdomny podarował dwa ekskluzywne samochody….Znana historia. W zasadzie historyjka.

Ten biznesmen w czarnych szatach, który wybudował świątynię Izydy, ma dosyć szerokie kontakty.

 

Świątynia Rydzyka w Toruniu.

 

 

Jego partnerem politycznym jest p. Daniels:

 

 

Pan Daniels był były doradcą rządu Izraela oraz polityków w Wielkiej Brytanii i US.

Magazyn “Algemeiner” uznał go za jednego ze 100 najbardziej wpływowych Żydów na świecie, a “Times of Izrael” – za najbardziej zaufanego izraelskiego doradcę Donalda Trumpa

 

Taki to jest świat powiązań, ale kogo interesuje prawda.

 

Wrealu24 jest mocno katolickie i …maryjne. To jest jeden układ.

Tak na marginesie rzecz biorąc pokażę Wam kto z kim:

 

Ator

Wielki zwolennik Kukiza.

ps. Ojciec Kukiza kolekcjonował ikony maryjne.

 

Winnicki

 

Braun

 

 

Bąkiewicz

 

 

Bosak

 

 

Tak więc mamy wybór między nacją wybranych z prawa albo nacją wybranych z lewa i w ten sposób wszystko jest pod kontrolą.

 

 

 

Updated: 19 sierpnia 2019 — 13:28

2 komentarze

Add a Comment
  1. To ja jeszcze jako ciekawostkę wrzucę, że na Jasnej Górze 15.08.2019 razem z Maryjnymi pielgrzymkami była ambasador Izraela Anna Azzari.
    Jezus im przeszkadza, a Maryja nie. Nie dość, że się łączą to jeszcze wskazują nie tą bramę do Nieba, tą szeroooooką idzie potok ludzi.
    https://wiadomosci.wp.pl/ambasador-izraela-skomentowala-polskie-pielgrzymki-to-robi-wrazenie-6414032526219393a

  2. Dziękuję bardzo za informację o tym…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: