Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Elektroniczne pieluchy, zagrożenia i programowanie.

Updated: 16 sierpnia 2019 — 11:40

13 komentarzy

Add a Comment
 1. Wpis pobudza do refleksji.

  Słowo klucz – NOWOCZESNOŚĆ, jako bezmyślne podążanie za modą i trendami nachalnie narzucanymi.
  Jesteś “nowoczesny” – musisz to mieć!

  Alexa? 🙂
  http://www.fpiec.pl/moto/amazon-alexa-smieje-sie

  Fale elektromagnetyczne o długościach mikro (czyli m.in WiFi) uszkadzają narządy płciowe (zwłaszcza żeńskie), a tu mamy dzieci “z pupami w mikrofalówkach”.

  Takie rozwiązania oprócz tego, że są bardzo niekorzystne dla zdrowia, to jeszcze zabijają więzi międzyludzkie (tu: rodzic – dziecko). Skoro smartfon nie piszczy, to można żyć jakby dziecka nie było. A gdzie zwykła rodzicielska troska?

  Może od razu podłączyć dziecko do Matrixa i wrócić do rozrywek / robienia kariery / … ?

  Warto też wspomnieć, ile różnych trucizn zawierają pieluszki jednorazowe (także podpaski): mikrorurki, glifosat, …

  Zamiast “kobiety na traktory” – “kobiety na fitness (z personalnym trenerem)”, “na tańce (z ‘gorącym’ Latynosem)”. A mężczyźni – do pieluch 🙂
  Od razu zaznaczam, że nie mam nic przeciwko, gdy ojciec zajmuje się dzieckiem i zmienia pieluszki (sam tak robiłem), ale do nachalnego zniewiaściania mężczyzn.

  Normy dot. bezpiecznych dawek promieniowania są fikcją – każda ilość takiego promieniowania EM powoduje problemy. Gdyby było inaczej – musielibyśmy suplementować takie promieniowanie.
  Podobnie z rtęcią, aluminium i innymi truciznami – czy w przypadku gdy ich poziom w naszych organizmach jest poniżej “normy”, też je mamy suplementować?

  Czytajmy Biblię, bo wyzwala z “matrixa”, otwiera oczy i przywraca logiczne myślenie.

  Z Panem Bogiem.

  1. “Zamiast “kobiety na traktory” – “kobiety na fitness (z personalnym trenerem)”, “na tańce (z ‘gorącym’ Latynosem)”. A mężczyźni – do pieluch ”

   Dobre spostrzeżenie. Obecnie już nie ma przekierowania li tylko na pracę, ale na hobby.

 2. Ta…niby wygoda, ale pewnie jeszcze “coś” (można się domyślić, co) za sobą niesie… ?

 3. Wiem, że nie na temat, ale zobaczyłam dziś trochę ciekawostek (o których przynajmniej ja nie miałam wcześniej pojęcia, choć kult maryjny odrzucałam od zawsze) 🙂
  https://www.facebook.com/moc.to.ja/photos/a.1955141428067473/2337709589810653/?type=3&theater

  1. A na szyi kobiety, która to napisała, naszyjnik z pentagramem. A ja mam inne pytanie: czy autor bloga jest wyznawcą tzw. “trójcy świętej” i jaki ma do niej stosunek, to znaczy czy wierzy/nie wierzy w jej istnienie na podstawie Biblii?

   1. póki co uważam, że Bóg jest w trzech osobach. Ojcem Jezusa jest Duch Boży (Ojciec). Oni wszyscy sa jednym.

 4. Proszę o modlitw za moje chore dzieci. W imieniu naszego Pana Jezusa Chrystusa dziękuję

 5. Powinnam zrezygnować z chodzenia na plażę czy basen? :/

  1. Człowiek, którego link umieściłaś (MD) a ja wykasowałem jest z tego co wiem dwudziestoparolatkiem o purytańskim podejściu do życia pozbawionym miłości.

   Chodzenie na basen nie jest wg mojej oceny niczym złym.

   “Wszystko mi wolno, ale nie wszystko przynosi korzyść”

   Bywają takie stroje, które pobudzają faktycznie wyobraźnie męską. Zauważyłem, że ostatnimi laty na plażach są modne stroje dla kobiet, które ukazują pośladki i to uważam za złe, ale wiem też, że jeśli ktoś chce, to może podniecać się kobietą w sukience od stóp do głowy.

   Przy tego typu okazjach podaje link do prostytutek z przed stu lat:

   http://poznan.wyborcza.pl/poznan/1,109268,19075024,historia-goracych-godzin-z-kokota-czyli-jak-w-poznaniu-parkietowki.html

   W Edenie chodzili nago aż zauważyli swój wstyd.

   Prawdą jednak jest, że na plażach co sam zauważyłem jest wiele zgorszenia, pokusy. z 10 lat temu widziałem kobietę w stringach….

   Jednak nie demonizowałbym strojów kąpielowych. Najważniejsze wszak jest zakryte.
   Grunt żeby nie podążać za modą i nie kusić innych.

   Sto lat temu nawet przyzwoite stroje byłyby wyzywające… Osobiście uważam, że wszystko siedzi w umyśle i jeśli teraz owe stroje są powszechne, to dewiacja przesunięta jest dalej i zwykły strój nikogo nie podnieca. Moda coraz więcej odkrywa, a więc sam strój już nie gorszy.

   Czy mamy nie jeździć nad morze ponieważ jeden bloger napisał, że stroje to zło? Chce być bardziej święty niż jest. Myślę, że wychodzi on trochę w swej gorliwości przed szereg ale nie wychodzi w ogóle z domu pouczając innych.
   Najlepiej wg niego byłoby ubrać się w wory pokutne a Pieśń nad pieśniami pokazuje co innego.

   Podsumowując, jeśli ktoś chce być Amiszem, to niech żyje w każdej sferze jak Amisz. Z dala od miasta, z dala od internetu. W ten sposób patrząc nie powinniśmy chodzić po mieście ponieważ często kobiety chodzą w spódniczkach ledwo zakrywających tyłek.
   Wszystko jest w umyśle.

   1. “Grunt żeby nie podążać za modą i nie kusić innych.”
    Popieram. Morze, plaża, jezioro są fajne i piękne. Bóg je stworzył 🙂

   2. Jak Pan Jezus kogoś wyzwoli to jest on naprawdę wolnym między innymi od pożądliwosci. Natomiast czasy są złe. Nam mężczyznom będącym pod ochroną Pańską jest ciężko to co mają powiedzieć pozostali? (nie mają szans)
    Czasy są złe bo skala wyuzdania nie tylko strojem jest gigantyczna a przy tym przeszła do porządku dziennego i już na nikim nie robi większego wrażenia.
    Smutne ale prawdziwe.

    1. Racją jest, że kobiety powinny zważać na to czy swoim wyglądem nie prowokują, jeśliby chciały żyć i w tym aspekcie jak miłuje Bóg. I w takim przypadku powinny zważać jedynie na krągłości, które to bezpośrednio wpływają na wyobraźnię męską. Dlatego też ambasadorzy rewolucji seksualnej przeforsowali modę na to by kobiety nosiły ubiór męski – spodnie. Zauważcie proszę, że w przypadku noszenia spódnic, sukni, następuje “ukrycie” atutów kobiecych, a nie ich “uwypuklenie” jak w przypadku spodni. Trzeba również pamiętać, że kobiety uwielbiają się pięknie ubierać, ponieważ ich naturalnym pragnieniem jest bycie piękną. Co się tyczy ubioru na basen czy plażę… wystarczy chyba strój jednoczęściowy zasłaniający dekolt 🙂

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: