Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Szopka Richarda Gerea z uchodźcami.

Na onet.pl przeczytać  możemy następującą wiadomość:

 

“Hollywoodzka gwiazda, amerykański aktor Richard Gere skrytykował włoski rząd za jego politykę wobec uchodźców i wezwał do zaprzestania “demonizowania poszukujących schronienia”. Włoski wicepremier, minister spraw wewnętrznych Matteo Salvini odpowiedział aktorowi, sugerując, by ten osobiście zaopiekował się kilkoma uchodźcami.”

 

 

Rysiek Gere pokazał się niczym Franciszek myjący stopy z uchodźcami:

 

 

Powiedział on: “”Ludzie, których widzicie na tej łodzi, są tu wyłącznie dzięki dotacjom dla Open Arms” .

 

Ok, tylko czym jest Open Arms?

Jest to thiszpańska organizacja pozarządowa zajmująca się poszukiwaniem i ratowaniem (SAR) na morzu.

Natomiast z nieoficjalnych informacji możemy przeczytać:

 

Oskarżono ich o przynależność do sieci handlu ludźmi, biorąc na pokład migrantów we wcześniej ustalonych miejscach w pobliżu wybrzeża Afryki i przewożąc ich do Włoch, Malty lub Hiszpanii. Ta praktyka narusza międzynarodowe prawo morskie, które stanowi, że osoby uratowane powinny być transportowane do najbliższego portu. Takie działania mogą zachęcić większą liczbę migrantów do podjęcia niebezpiecznej podróży do Europy, co nasila napięcia na Morzu Śródziemnym. [52]

W sierpniu 2017 r. Łodzie Proactiva zostały zakazane przez Włochy i Maltę przed zejściem na ląd migrantów. [24] Proactiva nawiązała także bliski kontakt z libijską strażą przybrzeżną, która oddała strzały ostrzegawcze nad jedną ze swoich łodzi”

https://en.wikipedia.org/wiki/Proactiva_Open_Arms

 

 

 

Włoski wicepremier i minister spraw wewnętrznych Matteo Salvini, odpowiedział Ryskowi Gere dziękując Panu “milionerowi” za troskę: “może zabrać do Hollywood wszystkich na tym statku, swoim prywatnym samolotem i utrzymywać ich w swoich  willach. Dziękujemy, Richard!”.

 

Rysiek mówi językiem ekumenii:

 

“Pochodzę z miejsca, w którym panuje dziwna sytuacja polityczna. Prezydent wkłada wiele sił w odczłowieczanie, demonizowanie ludzi. My też mamy w Stanach problemy z uchodźcami z Hondurasu, El Salwadoru, Nikaragui czy Meksyku” – mówił aktor. “To się musi skończyć, na całej planecie”

 

 

Ludzie muszą w końcu zrozumieć, że system szatana wykorzystuje znane twarze o miłej powierzchowności do realizacji ich bezbożnych celów.

Bodajże w roku 2003 byłem świadkiem na głównej arterii w Kielcach jak PO zbierała podpisy poparcia a pewna kobieta skojarzyła partię z Pawłem Piskorskim (obecnie żydowska SD). Po czym powiedziała, że zagłosuje na PO bo Piskorski jest przystojny,. Wtedy jeszcze był szczupły.

Tak się wybiera elity. Dobrzy ludzie nie są znani.

Borys Szyc wsparł niedawno Kingę Rusin. za to Jaro Jakimowicz skrytykował Szyca:

 

“Jak jakiś chory pacjent, który przebalował pół życia, może mówić takie rzeczy?”

 

Z kolei Szyca obroniła Korwin Piotrowska jedna z naczelnych kobiet wyzwolonych w Polsce, ikona lewicy.

 

Rzygaliście już dzisiaj? (język pseudilntelektualistek) Boria jaki jest, każdy widzi. Bywało między nami różnie, teraz jest moim sąsiadem spoważniał, zmężniał, zmienił zupelnie swoje życie, czym wzbudził u mnie ogromny respekt; nigdy przez myśl mi nie przeszło, że to zły aktor, to, szanowny młody wilku, aktor wybitny, z zadatkami na aktora wielkiego, a tacy, a nie bohaterowie chwilowej sławy, reality shows dla ekshibicjonistów i debiloportali, zostają na zawsze w historii filmu, teatru, w pamięci ludzi i w ich sercach. Teraz jest żenująca, medialna nagonka na Borysa za to, że powiedział to, co wielu myśli. Pod imieniem i nazwiskiem, a nie jak większość “internetowych kozaków”, pod fejkowym kontem. Nie pozwólmy na to, bo dzisiaj Borys, a jutro kto? – napisała Karolina”

 

 

Czy widzimy język nowo-elyty filmowej. Do ich odcisków przykładacie ręce w Międzyzdrojach na alei sław.

 

Wczoraj z kolei przeczytałem, że p. Wójcik z Ani Mru Mru ma czworo dzieci. Problem w tym, że ponoć każde z inną kobietą i to bez ślubu nawet.

Oto wiara p Michała:

 

Później katolicy biorą z niego przykład i tatuują się również.

Ja nie oglądam kabaretów tak samo jak filmów ogólnie rzecz biorąc, bo może z  5 na rok.

To katolicy oglądają takie kabarety. No i letni protestanci. Kabarety, które demoralizują, uczą cynizmu i ośmieszają Polaków. Za kasę z Niemiec.

 

Wracając do Ryśka Gera. Apeluje on o przyjmowanie imigrantów niczym Jezuita Bergoglio, Soros itp.

https://fakty.tvn24.pl/fakty-o-swiecie,61/wlochy-aktor-richard-gere-apeluje-o-przyjmowanie-imigrantow,960575.html

 

Ten przykład wartości ma taką oto karierę matrymonialną:

 

Spotykał się z Dianą Ross (1966), Carole Mallory (1970–1975), Barbarą Carrerą (1970), Penelope Milford (1971–1978), dyrektor Columbia Pictures Dawn Steel (1975–1978), Dalilą Di Lazzaro (1978–1980), modelką Tiną Chow (1950; zm. 1992 na AIDS), malarką Sylvią Martins-Niarchos, modelką Laurą Bailey (1980–1982), Barbrą Streisand (1980), Priscillą Presley (1983) i Kim Basinger (1986)[12]. W lipcu 1987 poznał modelkę Cindy Crawford, z którą 12 grudnia 1991 w Las Vegas zawarł związek małżeński. Jednak w 1995 doszło do rozwodu[13]. Spotykał się z Julią Roberts (1989), Laurą Bailey (1995) i Umą Thurman (w styczniu 1996). W latach 90. związany był także z modelką Elizabeth Nottoli i projektantką mody Diane von Furstenberg[14].

W lutym 1996 związał się modelką i aktorką Carey Lowell, powszechnie znaną z roli Pam Bouvier w serii o Jamesie Bondzie Licencja na zabijanie (Licence to Kill, 1989) z Timothy Daltonem. Wzięli ślub 9 listopada 2002. Mają syna Homera Jamesa Jigme (ur. 6 lutego 2000)[15]. We wrześniu 2013, po 11 latach małżeństwa, doszło do separacji, a 18 października 2016 w New York Supreme Court rozwiedli się[16][17]. W kwietniu 2018 poślubił hiszpańską aktywistkę – Alejandrę Silvę[18]. W sierpniu 2018 para ogłosiła, że spodziewają się pierwszego dziecka

 

 

Bardzo “ustabilizowany” człowiek.

Obecnie zasiada w radzie nadzorczej Healing the Divide, organizacji wspierającej globalne inicjatywy promujące pokój, sprawiedliwość i zrozumienie.

 

W 2016 roku poparł Hillary Clinton i przekazał 2700 $ na jej kampanię.

 

 

 

Córka Clintonów:

 

Chwała Jezusowi Chrystusowi za Jego Słowo bo to dzięki niemu wiemy, że ci ludzie są źli.

My Chrystusowcy powinniśmy czuć obrzydzenie do tego zgniłego i pełnego fekaliów świata mediów, gwiazd.

Oni wszyscy są antywzorcami biblijnymi jak ten wywrócony krzyż córki Clintonów..

 

 

________________

 

Dla osób pragnących mnie wesprzeć podaję nr konta:

 

Piotr

 

w tytule: “bezinteresowna darowizna”

PKO

 

nr konta: 03102026290000910204005278

 

Jeszcze raz dziękuje w imię Jezusa.

 

 

 

 

 

Updated: 13 sierpnia 2019 — 14:38

4 komentarze

Add a Comment
  1. O proszę, co tu się odjaniepawla… ?

  2. Oczywiście, brzydzi mnie ten zepsuty świat.

    1. i ma brzydzić, ale pamiętajmy, że jeszcze żyjemy na ziemi, która jest piękna. Zachody słońca, gwiazdy, jeziora, lasy, kwiaty,.
      Wczoraj kolo mnie była piękna wiewiórka 🙂
      Bóg jest super artystą.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: