Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

W USA gazeta odrzuciła reklamę za słowo “chrześcijańskie”.

Właściciele chrześcijańskiej księgarni w Knoxville w stanie Tennessee byli oszołomieni po tym, jak gazeta News Sentinel odrzuciła ich reklamę, ponieważ zawierało obraźliwe słowo „chrześcijanin”.

 

 

Lois McGinnis i jej rodzina posiadają sklep chrześcijański Cedar Springs Christian Store . Niedawno postanowili zamknąć drugą lokalizację sklepu, więc zdecydowali się umieścić ogłoszenie w części gazety, której właścicielem jest Gannett.

 

 

Reklama brzmiała: „Sklep kończący  sprzedaż – Cedar Springs Christian Store – lokalizacja Clinton Highway ”

 

 

Pani McGinnis umieściła reklamę 26 lipca. Miała ona działać 28 lipca. Ale kiedy otworzyła gazetę – nigdzie nie było reklamy.

Więc pani McGinnis zadzwoniła do gazety i rozmawiała z pracownikiem działu ogłoszeń. 

 

„Powiedziała, że ​​nasza reklama nie została uruchomiona, ponieważ zawierała obraźliwe słowo” – powiedział. „Zapytałem, co to za obraźliwe słowo i powiedziała, że ​​obraźliwe słowo tochrześcijańskie ”.

Powiedziała, że ​​News Sentinel nie powiadomił jej wcześniej, że reklama została odrzucona, ani nie zadzwonili, by powiedzieć, że zwracają jej pieniądze.

„Nie wiedzieliśmy, że uważają słowo„ chrześcijańska ”za obraźliwe, dopóki nie spróbowaliśmy umieścić tej reklamy” – powiedziała.

„Dla nas  chrześcijan był to dla nas policzek” – dodała.

Dlatego księgarnia postanowiła powiedzieć swoim klientom, co się stało w bardzo sprytnym wpisie na Facebooku. Po prostu zatytułowano go: „Czy znajdujesz słowo„ “chrześcijańska” jako ”obraźliwe?”

 

Po wielu telefonach jak to określili dobrych ludzi redakcja przeprosiła za ten incydent argumentując te blokadę anonsu awarią systemu.

 

Zachodzi pytanie, czy szeregowy pracownik na początku odmówił umieszczenia anonsu, czy sami właściciele…

 

Prawda jest jednak taka, że to chrześcijanie są najbardziej prześladowaną grupą na świecie.

 

 

 

 

Updated: 1 sierpnia 2019 — 14:43

7 komentarzy

Add a Comment
  1. Rzeczywiście, jest to szokujące…

 1. Eh… Kiedyś właśnie pomyślałam sobie, że niedługo same słowa typu chrześcijanin, Biblia będą uznawane za obraźliwe, ale było to bardziej w formie kpiny, żartu w odniesieniu do tego wszystkiego co teraz się dzieje i co uznaje się za “mowę nienawiści”. A teraz to już rzeczywistość…
  No i tak się zastanawiam – najpierw był problem z “obraźliwym słowem”, a po konfrontacji jednak awaria systemu? Gubią się w zeznaniach 🙂

  1. Testo, niech Ci się wiedzie w życiu. Błogosławię Ci w imię Jezusa.
   Miej szczęśliwe życie.

 2. Czemu nie założyli im sprawy? Jak by ktoś tak żydom powiedział to był by taki raban że nawet w Meksyku by o tym słyszano. Chrześcijanie jakoś nie potrafią korzystać z praw. Kościoły szatana w USA powstają bo konstytucja zezwala na wolność wyznania. Z czego skorzystali sataniści. Religie chrześcijańskie umówiły swoim wyznawcom bierność i bycie “chłopakami do bicia”

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: