Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Radna z Kielc Joanna Zapała zorganizowała Marsz Równości w Kielcach i spadła na nią Boża kara.

Według relacji dziennika Echo Dnia prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie kieleckiej radnej Katarzyny Zapały.

 

“Śledczy będą sprawdzać, czy nie doszło do przekroczenia uprawnień przez funkcjonariusza publicznego. Pojawiły się podejrzenia, iż Katarzyna Zapała lobbowała za przekazaniem miejskiej działki dla przedsiębiorcy związanego z jej szwagrem.”

 

źródło:

https://echodnia.eu/swietokrzyskie/prokuratura-wszczela-sledztwo-w-sprawie-kieleckiej-radnej-katarzyny-zapaly-jest-podejrzenie-przekroczenia-uprawnien/ar/c1-14297345

 

Radna z PO podczas rozmowy z radnym z PIS podczas przerwy w sesji Rady Miasta Kielce została zapytana przez radnego dlaczego tak bardzo forsuje uchwałę dzierżaw działki o wartości ponad dwóch milionów złotych  w trybie bezprzetargowym, ta odpowiedziała, że chodzi o jej szwagra.

Sprawa trafiła do prokuratury.

 

Tak się jednak złożyło, że mikrofony wyłapały te dyskusję, co rzuca potężny cień na radną z PO.

Co ważne, szwagier miał być pośrednikiem, a to pokazuje symbolicznie mechanizm działania korupcji w urzędach. Nie biznesmen idzie do polityka, ale ma pośrednika.

 

Innym interesującym faktem jest zniknięcie nagrania ze strony Urzędu Miasta, a prezydentem jest słynny były piłkarz ręczny Bogdan Wenta również związany z PO.

http://www.radio.kielce.pl/pl/post-88851

 

 

Ręka rękę  myje, to chyba odpowiednie podsumowanie tych relacji.

Radna Zapała wraz z inna radną i  swą koleżanką z PO i przyjaciółką prywatnie Agatą Wojdą miały otrzymały najwięcej  głosów poparcia w wyborach samorządowych.

 

Od lewej: Zapała, Wojda, Gierada, Machnicki

https://kielce.onet.pl/kielce-po-zbiera-pomysly-na-rozwoj-miasta/c6q5en

 

Radna z kolegą posłem Arturem Gieradą:

Poseł PO tak powiedział kandydując na prezydenta:

 Zapewniam, że w mojej prezydenturze będę kierował się wartościami jakie przyświecają mojemu życiu. Ich fundamentem jest tolerancja, równość, prawo do prywatności i kierowania się swoimi przekonaniami. Nie akceptuję stygmatyzowania ludzi ze względu na ich przekonania, wiarę, orientacje seksualną czy narodowość. Jako prezydent na pewno nie będę miał nic przeciw zorganizowaniu parady równości w Kielcach ani oporów, by wziąć w niej udział” – napisał kandydat Koalicji Obywatelskiej.

Jak widać całe PO nie dość, że jest proniemieckie to jeszcze  jest prohomoseksualne. Pan Gierada wraz z J. Zapałą  są wrogami Jezusa.

 

 

Kpł 18:22.24-25.29
22. Nie będziesz obcował z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą. To jest obrzydliwość!
24. Tymi wszystkimi rzeczami nie plugawcie się, bo tymi wszystkimi rzeczami plugawiły się narody, które wypędzam przed wami.
25. Także i ziemia stała się nieczysta. Ukarałem ją więc za jej winę, a ziemia wypluła swoich mieszkańców.
29. Bo każdy, kto czyni jedną z tych obrzydliwości, wszyscy, którzy je czynią, będą wyłączeni spośród swojego ludu.
Kpł 20:13
13. Ktokolwiek obcuje cieleśnie z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą, popełnia obrzydliwość. Obaj będą ukarani śmiercią, sami tę śmierć na siebie ściągnęli.
Rz 1:25-28.32
25. Prawdę Bożą przemienili oni w kłamstwo i stworzeniu oddawali cześć, i służyli jemu, zamiast służyć Stwórcy, który jest błogosławiony na wieki. Amen.
26. Dlatego to wydał ich Bóg na pastwę bezecnych namiętności: mianowicie kobiety ich przemieniły pożycie zgodne z naturą na przeciwne naturze.
27. Podobnie też i mężczyźni, porzuciwszy normalne współżycie z kobietą, zapałali nawzajem żądzą ku sobie, mężczyźni z mężczyznami uprawiając bezwstyd i na samych sobie ponosząc zapłatę należną za zboczenie.

 

 

Zapała zorganizowała w Kielcach pierwszy Marsz Równości w tym mieście:

 

Pierwsza prawej.

 

psc z filmu poniżej.

 

 

Cała sytuacja z punktu widzenia Prawa Bożego pokazuje Bożą interwencję. Radna za zorganizowanie parady dewiacji seksualnych i bezprawia (wg biblii) została ukarana utratą dobrego imienia a i nie wiadomo jak się to skończy ostatecznie.

 

Przypomnijmy także kwestię prezydenta Adamowicza. On również propagował Marsz Równości…

 

Jest to także ostrzeżenie dla niej samej od Boga i jeśli przyjmie to z pokorą, to być może się odwróci od swych grzechów. Módlmy się za nią, aby została zbawiona.

 

Teraz spójrzmy na to z innej strony. W PO co roku składają sobie życzenia na Sol Invictus (24 grudnia), a więc uczestniczą w świętach katolickich, ale żyją bezbożnie. Katolicyzm jest dla wszystkich grzesznych ludzi. Gdyby to był kościół ewangeliczny, to zostałaby ona i miliony innych wykluczeni. Kościół jak to nazywam go Szeroka Brama (katolicki – powszechny) jest dla wszystkich. Fanów metalu, punka, sld, PO, kibiców itd.

 

 

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish