Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Chłopiec dźga brata, mówi, że więzienie jest lepsze niż 8-godzinna jazda samochodem z jego rodzeństwem

Władze Florydy mówią, że 13-letni chłopiec z Tennessee oskarżony o dźgnięcie bratem powiedział śledczym, że wolałby pójść do więzienia niż spędzić 8 godzin w samochodzie z rodzeństwem.

 

Foto poglądowe.

 

 

Deputowani z biura szeryfa okręgu Okaloosa aresztowali chłopca w sobotę i oskarżyli go o posługiwanie się śmiercionośną bronią. Śledczy twierdzą, że trzykrotnie dźgnął 15-letniego brata w ramię scyzorykiem.

Kiedy był pytany o incydent, powiedział, że rozumie swoje prawa i że nie żałuje dźgnięcia brata, który go droczył.

 

 

Żyjemy nie tylko w czasach matriarchatu i kultu kobiety bazującego na tzw matce boskiej (Królowej Niebios), ale również kulcie dziecka, które ma zamiast dyscypliny i wychowania biblijnego masę zabawek i doznań.

Kiedyś wystarczała hulajnoga i trzepak. Dzisiaj multum kanałów telewizyjnych dla dzieci, sklepy wielkopowierzchniowe dla dzieci, parki zabaw dla dzieci i jak to pisuje od dawna klocki budujące EGO – l-Ego.

 

Przecież to nie wina tego młodego chłopca, ale rodziców, którzy uwierzyli kulturze szatana.

Jest jednak w tym pewien szkopuł. Otóż my ludzie, czytając takie newsy patrzymy tylko na skrajności i w myślach tłumaczymy siebie i bliskich “ja bym tak nie zrobił” lub “moje dziecko by tego nie zrobiło”.

Nie każde dziecko dźga nożem, ale nie każde też jest otyłe i nie każde agresywne. Wystarczy, że będzie egoistyczne a  będziecie na starość płacić za dotyk jak jest w Japonii lub pozostawiać otwarte drzwi na wypadek śmierci jak w Szwecji, żeby sąsiedzi poczuli smród, gdyż dzieci już nie mają relacji z rodzicami.

 

 

 

 

 

 

Updated: 8 lipca 2019 — 10:50

4 komentarze

Add a Comment
 1. Jeżeli chodzi o aferę ze Stefanem Miłoszem to okazuje się, że jak wchodził na scenę to jednak nie miał plakietki z napisem “media”; funkcjonariusze policji zostali wprowadzeni w błąd przez Dariusza S. z agencji ochroniarskiej “Tajfun”. Mieli 50 ocroniarzy, a żaden nie zareagował na podejrzane sytuacje. Stawiam kilka scenariuszy:
  1. Dariusz S. Umówił się ze Stefanem Miłoszem żeby zorganizować zamach na Adamowicza. Pewnie Dariusz S. albo ktoś z “Tajfuna” miał na pieńku z Adamowiczem i użyli niezrównoważonego psychicznie.
  2. Prowokacja środowisk LGBT. Adamowicz podpisał się pod broszurką zdrovve love (powinna się nazywać trynkiewiczovve love). Adamowicz popełnił samobójstwo żeby pokazać, że środowisko LGBT jest terroryzowane przez prawicę, a Stefan Miłosz jest nietolerancyjną osobą, w związku z czym geje będą stawiać ołtarzyki z Adamowiczem, a na szubienicach będą stawiać portrety Stefana Miłosza.
  3. Idealna okazja żeby “zainwestować w psychiatrię” i sfinansować przymusowe psychotropy co 3 miesiące, do czego dążył psychiatra Bartosz Łoza w Rozmowach Niedokończonych.

  1. co do 1 wersji: widzę 2 podwersje:
   1. Stefan symulował w wię3zieniu schizofrenię żeby uniknąć odpowiedzialności za przyszłą zbrodnię.
   2. Stefan ostawił leki żeby zwalić winę na chorobę.

  2. wyszła książka o Adamowiczu, z ktorego zrobili bohatera….
   jego żona jest posłanką

 2. Można nie lubić przebywać z rodzeństwem (z różnych powodów), no ale to już przesada…
  Tak przy okazji, spojrzenie tego dziecka na zdjęciu już jest mocno niepokojące…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: