Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Jezuici i czarny papież.

Czarny papież Adolfo Nicolas, przełożony generalny diabelskiego planu Towarzystwa Jezusowego dla nowego porządku światowego.

 

 

KTO JEST ADOLFO NICOLAS? Kim rządzi?
Kogo mają Jezuici pod sobą?
1. Przełożony generalny jezuitów to Czarny papież, obecnie Adolfo Nicolas i jego sześciu generałów kontrolują papieża Benedykta XVI i Watykan „Białego Papieża” Franciszka.
2. Iluminaci, syjoniści, globalistyczne elity, Rada Stosunków Zagranicznych, grupa Bilderberg, masoni, Rada 300 i zła Rada Trydencka.
3. Jezuici kontrolują templariuszy, rycerzy Kolumba i rycerzy maltańskich.

4. CIA, FBI, NSA, ASIO, MI5, MI6, NCIS, FSB, DGSE, Mossad i każda agencja wywiadowcza na świecie są masońskie i kontrolowane przez jezuitów.
5. Jezuici przeniknęli do wszystkich rządów i przywódców, takich jak Obama, Rudd, Blair, Jintao, Sarkozy, Peres to tylko marionetki, które wykonują polecenia  zakonu jezuitów.
„NOWY PORZĄDEK NA ŚWIECIE” to marzenie GLOBALNEGO TOTALITARIANIZMU, które BANKIER o imieniu Mayer Amschel Rothschild, pomógł ożywić w 1760 r., Aby chronić swój prywatny bank przed globalną regulacją rządu. Jego wspaniały niebieski druk najlepiej opisuje jego opłacany inżynier społeczny, dr Adam [Spartacus] Weishaupt, profesor prawa kanonicznego na uniwersytecie w Ingolstadt. Weishaupt przyjął termin „Illuminati”.
Poniżej znajduje się „konspekt”, który Weishaupt wyznaczył swojemu bankowcowi mistrzowi finansów! Zwróćcie uwagę na podobieństwa między 10 punktami a Manifestem Komunistycznym Marksa, a szkicem Weishaupta.
Plan dla NWO to:
* Zniesienie wszystkich  rządów porządku
* Zniesienie własności prywatnej
* Zniesienie dziedziczenia
* Zniesienie patriotyzmu
* Zniesienie rodziny
* Zniesienie religii
* Globalna depopulacja: 500 milionów
* Stworzenie rządu światowego
Mayer Amschel Rothschild 1828:
„Pozwólcie mi wydawać i kontrolować pieniądze narodu i nie obchodzi mnie, kto pisze prawa.” 
Nawet czterolatek może zrozumieć, że ludzie kontrolujący pieniądze… piszą prawa!
Prezydent Woodrow Wilson z pewnością wdepnął w Strefę Zabójstwa swoja wypowiedzią
– „Odkąd wszedłem do polityki, przede wszystkim powierzono mi prywatnie ludzkie poglądy. Niektórzy z największych ludzi w Stanach Zjednoczonych – w dziedzinie handlu i produkcji – boją się kogoś. Wiedzą, że władza istnieje gdzieś tak zorganizowana, tak subtelna, tak czujna, tak powiązana, tak kompletna, tak dominująca, że lepiej nie mówić głośno, gdy wymawiają to z potępieniem”.
A także:
– „Wielki przemysłowy naród jest kontrolowany przez swój system kredytowy. Nasz system kredytowy koncentruje się w rękach kilku osób. Staliśmy się jednym z najgorzej rządzących, jednym z najbardziej kontrolowanych i zdominowanych rządów na świecie – przestaliśmy być rządem wolnej opinii, nie jesteśmy już rządem z przekonania i wyboru większości, ale rządem według zasad i przymusu małych grup dominujących ludzi”.
Wilson przeżył, wmanewrowując USA w I Wojnę Światową i skazując nas w 1913 roku na trzeci, prawdopodobnie ostateczny bank centralny Rothschilda, „Rezerwę Federalną” (FED) – i urząd skarbowy (Internal Revenue Service – IRS), aby lokować fundusze na spłatę długów narosłych od pożyczonych naszych pieniędzy od FED … pieniądze wyczarowane z „rozrzedzonego powietrza”. Oto przywilej Rothschilda.https://stan35.neon24.pl/post/145965,czy-d-trump-wkracza-w-strefe-zamachu-na-wlasne-zycie
Więc kim jest ta subtelna, kompletna zorganizowana moc, o której mówi Wilson?
Są to jezuici.
Kim są jezuici? Oficjalnie to po prostu misjonarze, kapłani i dobroczyńcy, którzy zakładają szkoły, uniwersytety i są dumni z tego, że są filarami społeczności?
Jeśli tak, to dlaczego Zakon Jezuitów został zniesiony w ponad 80 krajach w 1773 roku? JEC Shepherd stwierdza, że ​​„W latach 1555–1931 Towarzystwo Jezusowe [tj. Zakon jezuitów] zostało wydalone z co najmniej 83 krajów i miast, za udział w intrygach politycznych i działaniach wywrotowych przeciwko dobru państwa, zgodnie z zapisem jezuickiego księdza o renomie [Thomas J. Campbell].
Praktycznie każdy przypadek wydalenia był polityczną intrygą, polityczną infiltracją, polityczną dywersją i podżeganiem do politycznego powstania. Są oni panami chaosu. Jezuici to warlordowie, zabójcy, nauczyciele, infiltratorzy, tyrani.
Ludzie nie rozumieją, że jezuici dowodzą Białym Papieżem i Watykanem, Obamą / Bushem / Clintonem / Blairem / Peres / Rudd / Jintao / Sarkozy / Miedwiediewem (i szczerze każdy rząd na ziemi), w tym złą Radą Trydencką , CFR, Illuminati, syjoniści, grupa Bilderberg, masoni, Rycerze Malty, Rycerze Kolumba, templariusze, rada 300 i każda organizacja wywiadowcza na świecie mają powiązania z zakonem jezuitów, a dokładniej , z Przełożonym Generalnym Jezuitów znanym jako Czarny Papież
Adolfo Nicolas, który od 19 stycznia 2008 r. zastąpił Petera-Hansa Kolvenbacha jako 30. Przełożonego Generalnego Zakonu Jezuitów.
Dodatkowe informacje:
Czy wiecie, że każda strona antysystemowa to strona prokatolicka? Ciekawe prawda?
Nie ma ani jednego jutubera antysystemowego z protestantów.
Nie ma ani jednego portalu w Polsce antysystemowego niekatolickiego.
Dają Wam wybór między KFC a McDonaldem.
W polityce tym bardziej: między PIS a Tuskiem.
PISem a Braunem itd itd.
W ten sposób podtrzymywany jest jezuicki system.
Mamy więc wybór między jezuitami z lewicy a jezuitami z prawicy.
Dlatego nie powinniśmy brać udziału w żadnej rewolucji, w żadnych zamieszkach. Naszym orężem jest prawda, a nie cielesne działanie.

Updated: 5 lipca 2019 — 16:49

3 komentarze

Add a Comment
  1. Ładny uścisk masoński Kaczyńskiego na zdjęciu na dole.

  2. I to jest także powód ,dla mnie, do nie brania udziału w “wolnych wyborach”. “Wybrańcy” żądzą,a nie rządzą.

    “Politykę zmienili w kicz, miłość w pornografię, muzykę w hałas, sport w prostytucję, religię w naukę, naukę w wiarę” /Tad. Różewicz/.

    Do tej sentencji dodać można “Sztukę w wysypisko śmieci i stertę gnoju”.

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
%d bloggers like this: