Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Telefony komórkowe mogą sprawiać, że na czaszkach młodych ludzi rosną rogi.

Naukowcy z University of the Sunshine Coast w Queensland w Australii znaleźli dowody na to, że nasze częste korzystanie z urządzeń mobilnych może zasadniczo zmienić naszą fizjologię. W szczególności widzą, jak u młodszych dorosłych ( najczęstszych użytkowników tych urządzeń) pojawiają się podobne do rogów ostrogi kostne . Przekrój wiekowy grupy to przedział między 18 a 30 lat, z czego te osoby używały smartphony minimum 4,5 godziny dziennie. Po prześwietleniu ich czaszek stwierdzono, że wyrasta w ich czaszkach dodatkowa kość.

 

 

Dobrą wiadomością, jeśli jest tutaj jakaś, jest to, że nie zobaczysz pokolenia dzieci wyglądających jak naśladowcy triceratopsa, z rogami wystającymi z czoła. Zła wiadomość jest taka, że ​​ostrogi rosną z tyłu czaszki. Poniżej zdjęcie naukowców:

 

Zwróćcie uwagę na kość po prawej stronie. Istotnie jest to róg.

Żeby nie było niedomówień, nie jest to jakiś róg szatana itp. Ze zdjęcia wynika, że jest to róg koło ucha.

 

Wracając do meritum, co raz więcej osób przyznaje, że są oni uzależnieni od smartphonów co zaczyna wpływać na ludzkie ciała.

 

Znalazłem specjalnie foto uświadamiające Wam, jak się sprawy istotnie mają z naszym ciałem w czasie korzystania z telefonów. Skojarzyłem te memy, gdzie na przystanku autobusowym wszyscy rano grzebią w smarphonach, kiedy jedna osoba tego nie robi i wygląda dziwacznie. Ale nie o tego rodzynka tu chodzi. Po prostu utkwiła mi w głowie pozycja tych smartphonowców. Zgarbiona postawa.

 

 

Takie zniekształcenie można nazwać “karkiem smartphona”. To mój pomysł powstały w trakcie przygotowania tego materiału, ale takie są trendy. Nie wiem czy pamiętacie słynny sarkastyczny mem z ewolucją?

 

 

Oto, co mówią naukowcy: częste użytkownicy urządzeń mobilnych regularnie przechylają głowy do przodu, aby je zobaczyć. To przesuwa ciężar głowy z kręgosłupa na mięśnie z tyłu głowy, co powoduje wzrost kości w ścięgnach i wiązadłach. Powoduje to powstanie rogu, który wyrasta z podstawy czaszki.

 

Naukowcy powiedzieli, że:

„Nasze odkrycia budzą obawy o przyszłe zdrowie układu mięśniowo-szkieletowego młodych dorosłych ludzi i wzmacniają potrzebę interwencji prewencyjnej poprzez edukację na temat poprawy postawy”, zauważyli naukowcy w raporcie, który został pierwotnie opublikowany rok temu, ale stał się bardziej głośny ostatnio.

W badaniu przyjrzano się 1200 promieniom rentgenowskim wykonanym w Queensland obejmującym wiele różnych przedziałów wiekowych. Jedna trzecia z nich wykazywała bodziec kostny, z częstotliwością malejącą z wiekiem. Większe ostrogi były znacznie bardziej widoczne u młodszych ludzi.

Telefony komórkowe były wcześniej krytykowane za ich wpływ na zdrowie ludzkie , ale naukowcy twierdzą, że po raz pierwszy organizm wykazał adaptację do technologii stosowanej w życiu codziennym.

 

 

„Ważnym pytaniem jest to, co przyniesie przyszłość młodych dorosłych populacji w naszym badaniu, kiedy rozwój procesu zwyrodnieniowego jest widoczny na tak wczesnym etapie ich życia?”, Napisali.

 

Otóż to. Kiedyś rozmawiałem z pewną kobietą będącą na emeryturze, a która pracowała w banku. Czekała ją operacja oka, na która ją nie było stać, a z jakiś powodów fundusz nie sponsorował tego zabiegu. Powiedziała mi ona, że to skutek jej pracy przy komputerach 20-30 lat temu. Nie pamiętam dokładnie. Może czuła zmęczenie od komputera, ale nie wiedziała co spowodują piksele a dzisiaj płaci ONA a nie bank rachunek za to.

 

 

Co do komórek, są także takie kciuki osób posługujących się fonami. To pokazuje jak technologie wpływają na nasz układ kostny i nie tylko. Nie mówiąc o promieniowaniu elektromagnetycznym.

 

Bardzo często fony trzymane są na poduszkach, obok głowy.

 

To wszystko spowoduje zgodnie z zasadami komunizmu i socjalizmu znalezienie złotego środka. Najpierw tworzą problemy by później je rozwiązać. Z czasem, możni tego świata mogą powiedzieć “hej, wstawmy ludziom telefony do środka, przecież nic ich nie powstrzyma przed korzystaniem z fonów, ułatwmy sobie życie, nie będzie skrzywionych karków i palców”. W ten sposób wejdziemy w transhumanizm.

 

Ludzie często wyśmiewają kwestie promieniowania, bo nie mogą tego zobaczyć. Promieni nie da się zobaczyć.

Ale światowa masoneria z Rzymem i judaizmem na czele zasypuje nas opryskami, szczepieniami, pracują nad 5G. Oni  są wyznawcami bestii.

Ciekawa jest nazwa iphonów. I phone – ja telefon w Tobie  lub “aj” jak oko z ang. eye. Oko w Tobie, a młodzi są uzależnieni a Ci, którzy nie są blisko Boga pójdą na wszystko.

 

Może niebawem dojdzie do tego, że będziemy musieli zrezygnować z tych telefonów.  Ale póki co, ludzie nie skupiają się już na tym co daje Bóg, czy jak są na rybach czy  w lesie, nie podziwiają przyrody w parku, w górach, tylko grzebią w smaprtpoonach. Jak w taki sposób usłyszeć głos Boży?

Dochodzi do tego jeszcze pisanie kierowców  smsów podczas jazdy. Znany jest przypadek policjanta piszącego smsa.

 

Osoby piszące o tym wszystkim są uznawane za szurniętych teoretyków spiskowych. Ale psychopatom rządzącym tym światem nie chodzi tak naprawdę o rogi, ale o cichą broń mającą kontrolować innych. Przecież dzięki wbudowanemu GPSowi w fonie oni już nie potrzebują agentów SB żeby wiedzieć, gdzie jesteśmy. Dlaczego jest to cicha broń? Ponieważ nie jest możliwa,  niemal do udowodnienia. Na przykład zatrucie wody byłoby bardzo łatwo udowodnić. Bierzesz wodę i idziesz do laboratorium. Natomiast 5G oraz fale płynące od samego fona nie są widoczne czy namacalne.

 

Otaczanie się przez ludzi nowoczesnymi technologiami jest na rękę rządzącym światem ponieważ raz , że to wszystko jest szkodliwe bo jesteśmy słabi, niemrawi. Ja pamiętam jak zarywałem noce przy kompie z 15 lat temu. Na drugi dzień byłem jak po ostro zakrapianym weselu. Sam monitor męczy a jeszcze dochodzą fale. Dotknijcie ręką telefon po 15 minutach rozmowy przez telefon. Będzie on mocno ciepły. Takie urządzenie elektroniczne macie cały czas przy czaszce.

Po drugie jest to urządzenie szpiegujące a także do inżynierii społecznej, ponieważ są tam reklamy oraz treści ogłupiające. Wzrasta też konsumpcjonizm z tego powodu. Kreowana jest moda.

Nie wiem czy pamiętacie taki film, który umieszczałem z 5 lat temu Jurija Bezmienowa, byłego pracownika KGB, który nawrócił się do Boga. Powiedział on, że społeczeństwo można ogłupić telewizją i innymi mediami w ciągu 15 lat, a powiedział to dawno jak smartphonów jeszcze nie było. Takie społeczeństwo samo się rozkłada bo jest słabe moralnie.

Popatrzcie, żyjemy w państwie w 93% katolickim i jaka jest tego jakość? Fatalna. To, że nie mamy na tak dużą skalę uchodźców jak na zachodzie nic nie znaczy. Mamy masę młodych komputerowych narkomanów. Tak tak, komputer, gry komputerowe mogą być nałogiem. Takie filmy jak Testosteron legalizują cudzołóstwo i skok w bok oraz wyjazdy integracyjne są czymś naturalnym. Wzrasta liczba rozwodów, kobiety są zbuntowane, mężczyźni bez biblijnego ducha męskości.

 

 

Złorzeczenie na meczach przeciwnikowi, wyzwiska, pijaństwo. Ale wszyscy zgodnie idą 24 grudnia złożyć życzenia z okazji tzw Bożego Narodzenia, ale jest to rzymskie święto. Owszem jest boże, ale z małej litery, boga uzurpatora.

Czy rzekoma Maryja robi katolików życie świętym? Nie.

Nawet antysystemowe portale podtrzymują ten katolicki system. Co z tego, że Konfederacja jest w opozycji do PIS jak oba ugrupowania są katolickie a więc podtrzymują cały system.

 

Wiecie co? Ostatnio postanowiłem, że będę antysystemowy wobec antysystemowców, ponieważ oni nie pracują dla Boga. Nie przyprowadzają ludzi do Boga. Żyją, tak jakby Jezusa nie było. Ich nie interesuje Jezus tak jak przeciętnego katolika nie interesuje mówienie o Jezusie przy stole wigilijnym. Jak to wspominam często, jest to jedyne święto, na którym wstyd jest mówić o Jezusie. Totalna obłuda i duch kłamstwa. To dlatego nazywa się Bożego Narodzenia a nie Jezusa narodzenia, bo bóg tego świata ma w tym dniu swoje urodziny. Słońca od tego dnia zaczyna przybywać. To jest kult słońca i święto słońca – Sol Invictus.

 

Ja tworzę takie materiały nie z goryczy, ale troski o ludzi bo i sam kiedyś z 10 lat temu natrafiałem na ludzi podobnych do mnie, Piotra z roku 2019. Oni pokazali mi kłamstwa tego świata.

Jeśli Ty tutaj jesteś teraz słuchasz mnie lub czytasz, to oznacza, że czegoś szukasz, że zawsze coś Ci nie pasowało.

 

Na koniec o samych rogach na czaszce.

 

Martwisz się o wpływ telefonów na twoje ciało? Główny autor badania sugeruje, abyś przesunął dłonią po dolnej tylnej części czaszki, mówi w  Washington Post, że jeśli masz tam rosnący róg, prawdopodobnie go poczujesz.

 

_____________
Jeśli możesz mnie wesprzeć podaję nr konta:

 

Nazwa odbiorcy: Piotr

Tytuł: Bezinteresowna DAROWIZNA  dla właściciela strony detektywprawdy.pl

Nest bank

71 1870 1045 2078 1028 6259 0001

 

 

 

PAYPAL
 

 

 

 

 

Zaktualizowane: 28 czerwca 2019 - 10:56

5 komentarze

Dodaj komentarz
 1. Badania przeprowadzone na jakiej grupie osób? Jakieś źródło tych badań? Z tego co wiem nie wykryto do tej pory szkód jakie miałoby robić 5G, poza tym wszystkie kraje jasno wypowiadają się że wprowadzając tą technologię będą na pierwszym miejscu stawiały zdrowie swoich obywateli.

  1. Może kraje tak mówią, właściwie wszyscy zdziwilibyśmy się, gdyby nie mówiły. 😉 Ale taki na przykład prezes FCC (Federalnej Komisji Łączności w USA) Tom Wheeler, wypowiadając się o 5G bezpośrednio wyraził, że nie zamierza z wprowadzeniem tej technologii czekać na żadne standardy bezpieczeństwa, regulacje itd., dał do zrozumienia, że nic ani nikt nie zatrzyma jej rozwoju, i że generalnie przede wszystkim sprawa rozchodzi się o miliardy dolarów zysku. https://www.youtube.com/watch?v=Bwgwe01SIMc Nagranie jego wypowiedzi jest tylko po angielsku, ale mam nadzieję, że to nie problem. Polecam posłuchać, bo mocno daje do myślenia ile brudu kryje się za całym tym przedsięwzięciem.
   A o skutkach promieniowania telefonów komórkowych na zdrowie, i to nawet jeszcze nie w sieci 5G, ciekawe opracowanie można zobaczyć tutaj: https://youtu.be/F9bdU_uw2Dc (+przeprowadzone badania, fragmenty wywiadów z ludźmi znającymi się na rzeczy)

   1. “prezes FCC (Federalnej Komisji Łączności w USA) Tom Wheeler, wypowiadając się o 5G bezpośrednio wyraził, że nie zamierza z wprowadzeniem tej technologii czekać na żadne standardy bezpieczeństwa, regulacje itd., dał do zrozumienia, że nic ani nikt nie zatrzyma jej rozwoju, i że generalnie przede wszystkim sprawa rozchodzi się o miliardy dolarów zysku”

    o widzisz dziękuję Daria za ten dowód na “dbałość” o nasze zdrowie…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish