Prawda w czasach ostatecznych. Chrześcijanie biblijni.

Chrześcijanie biblijni. Prawda dla NAŚLADOWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA "Poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli"

Google ma na Bermudach skrzynkę pocztową o numerze 666, na którą spływa 8 miliardów funtów rocznie.

Biblia mówi, że cały świat tkwi w Złym. Niestety ludzie nie chcą widzieć, że świat jest zarządzany przez przeciwników Boga a ten news dobitnie to pokazuje.

 

Google nie ma biura, personelu ale ma  niewiele więcej niż zwykłą skrytkę pocztowa o numerze 666 na słonecznej karaibskiej wyspie Bermudy.

 

 

 

Nadal jednak wysyła na wyspę 8 miliardów funtów zysków rocznie, co powoduje, że ma stawkę podatku dochodowego od osób prawnych w wysokości 0 procent.

Szef komunikacji Google Peter Barron podkreślił, że miliardy funtów pochodzących z globalnej sieci spółek zależnych wyszukiwarki nie miały wpływu na rachunek podatkowy firmy w Wielkiej Brytanii.

 

Jest to skomplikowana sieć firm holdingowych Google, która pozwala gigantowi internetowemu zredukować swój międzynarodowy rachunek podatkowy. Przy czym “zredukować” jest subtelnym i dyplomatycznym określeniem na inne słowa.

 

Google US założyło dwie irlandzkie firmy, z których jedna koncentruje się na skrytce pocztowej o numerze 666 z siedzibą w Bermudach, z średniej firmy w Holandii.

 

Rachunek podatkowy Google’a w Wielkiej Brytanii jest wstrzymywany przez nalegania firmy, że nie ma tutaj „stałej” bazy – na podstawie całej sprzedaży w Europie dokonywane są za pośrednictwem Dublina.

Ale Google ma pięć głównych biur w Wielkiej Brytanii i pracuje tu 5000 pracowników.

 

Recepcjonistka w pozbawionym okien biurze na Bermudach  powiedziała The  Sun: „Google nie ma tu biura, nie zatrudnia tu żadnego personelu”.

 

 

Ale po odesłaniu do swojego komputera recepcjonistka powiedziała, że ​​Google Bermuda Unlimited jest zarejestrowany w PO Box 666 za pośrednictwem spółki stowarzyszonej kancelarii, o nazwie Codan.

Szef ds komunikacji w Google Peter  Barron powiedział  programowi BBC Andrew Marr: „W Wielkiej Brytanii płacimy podatek dochodowy od osób prawnych w wysokości 20 procent.

 

„Jesteśmy opodatkowani od działalności gospodarczej Google UK. Płacimy podatek dochodowy od osób prawnych w Wielkiej Brytanii w wysokości 20 procent.

„Na całym świecie nasza efektywna stawka podatkowa w ciągu ostatnich pięciu lat wynosi ok. 20 procent”.

Barron powiedział, że jego nowe konta pokazały, że Google UK zapłacił 46,2 miliona funtów za ostatni rok, plus 130 milionów funtów za okres 2005–2014.

Nalegał, aby dodatkowa płatność była wynikiem sześciu lat współpracy z HMRC, aby zapewnić przestrzeganie prawa przez firmę.

 

I podkreślił, dlaczego firma przenosi 30 miliardów funtów globalnych przychodów na Bermudy – gdzie jest stawka podatku od osób prawnych w wysokości 0 procent – powiedział Barron:

„Bardzo, bardzo ważne jest wyjaśnienie, że układ bermudzki nie ma absolutnie żadnego znaczenia. na kwotę podatku, który płacimy w Wielkiej Brytanii. ”

 

Google udaje się zmniejszyć rachunek podatkowy, korzystając z zestawu spółek zależnych na całym świecie.

Sieć – nazywana „Double Irish and Dutch Sandwich” – jest niezwykle kontrowersyjna, ale całkowicie legalna.

 

Google przeniosło swoją siedzibę na Europę, Bliski Wschód i Afrykę do Irlandii w 2008 r., Aby skorzystać z niższej stawki podatku od zysków w tym kraju.

W Wielkiej Brytanii, jej największym rynku poza Stanami Zjednoczonymi, Google nie ma „stałej bazy”, więc żadna z jego sprzedaży nie jest technicznie realizowana w Wielkiej Brytanii.

Oznacza to, że gdy brytyjska firma kupuje na przykład reklamę Google dla Wielkiej Brytanii, pieniądze trafiają bezpośrednio do Dublina, co oznacza, że ​​płaci mały podatek do brytyjskiego Skarbu Państwa.

 

Po zapłaceniu niższej stawki podatku dochodowego od osób prawnych w Irlandii w wysokości 12,5 procent, międzynarodowe zyski są następnie przekazywane za pośrednictwem Google Netherlands Holdings, korzystając z hojnych przepisów podatkowych.

Zyski są następnie przesyłane do głównej zagranicznej firmy Google, innej irlandzkiej firmy z siedzibą na Bermudach – gdzie stawka podatku dochodowego od osób prawnych wynosi zero.

Ten skomplikowany układ został wyjaśniony przez ekspertów jako Double Irish and Dutch Sandwich – irlandzkie przedsiębiorstwa to chleb, a holenderska spółka zależna jest jego wypełnieniem.

Oznacza to, że stawka podatku zagranicznego Google od wszystkich zysków spada do około pięciu procent, gdy w Wielkiej Brytanii musiałoby zapłacić 20 procent.

 

Chociaż proces ten został nazwany przez posłów „niemoralnym”, nie jest nielegalny i Google twierdzi, że przestrzega międzynarodowych przepisów podatkowych.

Firma twierdzi również, że jej operacja w Bermudach nie ma wpływu na podatek, który płaci w Wielkiej Brytanii.

Kierownictwo twierdzi, że zgłoszone marże w Wielkiej Brytanii są znacznie poniżej średniej dla grupy, ponieważ większość jej algorytmów i kodów, które napędzają zyski firmy, są opracowywane poza granicami kraju.

Google nadal płaci większość podatków w Ameryce, ale tylko na amerykańskich zyskach.

Google ma pięć brytyjskich biur, które pomogły gigantowi technologicznemu zarobić 6 miliardów funtów zysku w ciągu dziesięciu lat, ale HMRC nadal akceptuje, że nie ma „stałej” bazy w Wielkiej Brytanii, co pozwala kierownictwu na dostarczanie gotówki przez Dublin na Bermudy.

 

Ma kontrakty o wartości wielu milionów funtów, wynajmując cztery budynki w centralnym Londynie i północną kwaterę główną w Manchesterze, jednocześnie budując za 1 miliard funtów super-siedziby, w której mieści się 5000 pracowników.

Google twierdzi, że cała sprzedaż w Wielkiej Brytanii jest „zamknięta” w Dublinie, z niższą stawką podatku, co pozwala przedsiębiorstwu amerykańskiemu na legalne uniknięcie szacunkowej kwoty 200 milionów funtów rocznie w podatku brytyjskim.

 

Ale pomimo tego, że Wielka Brytania jest największym rynkiem poza Ameryką, Google nalega, aby cała sprzedaż została zakończona w Irlandii, co pozwoli uniknąć 20-procentowego podatku dochodowego od osób prawnych, zwykle należnego w Wielkiej Brytanii.

 

Podsumowując:

 

  • Google nie ma biur ani pracowników na Bermudach, ale wysyła tam miliardy zysków
  • Wyspa ma 0-procentową stawkę podatku dochodowego od osób prawnych i jest wykorzystywana jako raj podatkowy
  • Google twierdzi jednak, że nie ma „stałej bazy” w Wielkiej Brytanii, pomimo ogromnych biur
  • Wielka Brytania lobbowała w UE, aby nie nakładać sankcji na Bermudy za ochronę podatkową ..

źródło: https://www.dailymail.co.uk/news/article-3425097/Don-t-evil-Google-sends-profits-worth-8BILLION-year-post-box-number-666-tax-haven-island-Bermuda.html

 

 

My Polacy, prowadząc małą firmę jakiś sklep internetowy rodzinny, czy spożywczak musimy płacić bez względu na dochody samego ZUSu 1300zł . Kara za brak umieszczenia numeru kasy fiskalnej na kasie to 500zł. Za niewystawienie paragonu od kilku tysięcy złotych. Korporacje dokonują kombinacji na milionowe kwoty. Ale tutaj jak dla mnie blogera biblijnego nie jest problem przepływu pieniędzy, a numer skrytki bardzo dobrze dobrany.

Naiwnym jednak byłby ten, kto twierdzi, że tylko na poziomie tak potężnych firm rządzą fani bestii.

Na polski Hel o czym pisałem bodajże jako pierwszy w polskim necie jeździ autobus PKS o numerze linii właśnie 666. Czy uważacie to za przypadek? Czy w firmie państwowej nie mogą pracować ludzie sprzedający swe dusze Złemu?

Mało tego, na Helu są Meleksy wożące turystów. Mają one rejestracje “Go Hel”. Gra słów “Idź do diabła”. Autobus 666 jedzie na Hel, ale bez jednego “l” typowego dla angielskiego “hell” przez dwa “l”. Oni się w tym lubują ponieważ nie mogą jawnie przyznać się do swej wiary, gdyż okazałoby się, że zdecydowana większość władzy i zarządzających firmami to sataniści.

Szef Google był ostatnio na spotkaniu grupy Bilderberg.

 

Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu. Szef Facebooka Mark Zuckberg spotkał się z papieżem tak jak i Shmidt z Google.

Według USA Today, na przykład, watykański urzędnik powiedział, że spotkanie Schmidta było „prywatne i nie było związane z globalnym biznesem firmy macierzystej Google”.

Włoski pisarz Umberto Eco powiedział:

“„Faktem jest, że świat jest podzielony między użytkowników komputerów Macintosh i użytkowników komputerów zgodnych z MS-DOS. Jestem głęboko przekonany, że Macintosh jest katolicki i że DOS jest protestantem.”

Tak to prawda, ten system to dwie strony tego samego medalu. Protestancka Ameryka i katolicka Europa, choć USA tak naprawdę nie są protestanckie. ściśle współpracują z Watykanem a nawet według zawyżonych statystyk dla protestantyzmu, katolików i tak jest więcej.

Kiedyś pisałem na ten temat.

USA nie są krajem protestanckim.

 

News ten umieściłem dlatego, żeby udowodnić, że cały świat tkwi w Złym. Bóg mówi żeby wyjść z tego Babilonu i przyjść do niego.

Ten świat nic nie oferuje, a Jezus jest celem, gdyż to On ratuje czyli zbawia, uwalnia od grzechu i daje życie wieczne

 

 

Pozdrawiam

Piotr

 

___

 

Jeśli możesz mnie wesprzeć podaję nr konta:

 

Nazwa odbiorcy: Piotr

Tytuł: Bezinteresowna DAROWIZNA  dla właściciela strony detektywprawdy.pl

Nest bank

71 1870 1045 2078 1028 6259 0001

 

 

 

PAYPAL
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zaktualizowane: 28 czerwca 2019 - 14:20

1 Komentarz

Dodaj komentarz
  1. Interesujące, nawet o tym nie wiedziałam…

Dodaj komentarz

Detektyw Prawdy, Dobra Nowina i Apokalipsa © 2015 Frontier Theme
pl_PLPolish